Lote 4 billetes 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta (2). Febrer y Agost 1937. Aj. de PALAFRUGELL. Los cuatro1780 - Lote 4 billetes 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta (2). Febrer y Agost 1937. Aj. de PALAFRUGELL. Los cuatro

1 Pesseta. 11 Maig 1937. Aj. de PALAMÓS. Serie A. AT-1744; T-2003. MBC. PAPER MONEY OF THE CIV1781 - 1 Pesseta. 11 Maig 1937. Aj. de PALAMÓS. Serie A. AT-1744; T-2003. MBC. PAPER MONEY OF THE CIV
1 Pesseta. 11 Maig 1937. Aj. de PALAMÓS. Serie A. AT-1744; T-2003. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

50 Cèntims. 11 Maig 1937. Aj. de PALAMÓS. Color rojo. ESCASO. AT-1748; T-2007. EBC. PAPER MONE1782 - 50 Cèntims. 11 Maig 1937. Aj. de PALAMÓS. Color rojo. ESCASO. AT-1748; T-2007. EBC. PAPER MONE
50 Cèntims. 11 Maig 1937. Aj. de PALAMÓS. Color rojo. ESCASO. AT-1748; T-2007. EBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. 30 Juny 1937. Aj. PALAU-SOLITÀ. (Manchas). AT-1763; T-2030. MBC. PAPER MONEY OF THE1783 - 1 Pesseta. 30 Juny 1937. Aj. PALAU-SOLITÀ. (Manchas). AT-1763; T-2030. MBC. PAPER MONEY OF THE
1 Pesseta. 30 Juny 1937. Aj. PALAU-SOLITÀ. (Manchas). AT-1763; T-2030. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

50 Cèntims. 30 Juny 1937. Aj. de PALAU-SOLITÀ. (Roturas en margen. Algo sucio). AT-1764; T-2031. MBC1784 - 50 Cèntims. 30 Juny 1937. Aj. de PALAU-SOLITÀ. (Roturas en margen. Algo sucio). AT-1764; T-2031. MBC

Lote 2 billetes 15 y 50 Cèntims. S/F y 1 Novembre 1937. Aj. de PALAUTORDERA. AT-1765, 1766; T-2032,1785 - Lote 2 billetes 15 y 50 Cèntims. S/F y 1 Novembre 1937. Aj. de PALAUTORDERA. AT-1765, 1766; T-2032,

2 Pessetes. S/F. Aj. de PALLEJÀ. ESCASO. AT-1768; T-2035. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: C1786 - 2 Pessetes. S/F. Aj. de PALLEJÀ. ESCASO. AT-1768; T-2035. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: C
2 Pessetes. S/F. Aj. de PALLEJÀ. ESCASO. AT-1768; T-2035. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

2 Pessetes. S/F. Aj. de PALLEJÀ. AT-1768; T-1540. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA1787 - 2 Pessetes. S/F. Aj. de PALLEJÀ. AT-1768; T-1540. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
2 Pessetes. S/F. Aj. de PALLEJÀ. AT-1768; T-1540. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. S/F. Aj. de PALLEJÀ. AT-1769; T-1541. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA1788 - 1 Pesseta. S/F. Aj. de PALLEJÀ. AT-1769; T-1541. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
1 Pesseta. S/F. Aj. de PALLEJÀ. AT-1769; T-1541. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. S/F. Aj. de PALLEJÀ. (Roturas). ESCASO. AT-1769; T-2036. MBC-. PAPER MONEY OF THE C1789 - 1 Pesseta. S/F. Aj. de PALLEJÀ. (Roturas). ESCASO. AT-1769; T-2036. MBC-. PAPER MONEY OF THE C
1 Pesseta. S/F. Aj. de PALLEJÀ. (Roturas). ESCASO. AT-1769; T-2036. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA