50 Cèntims. 1937. LA CAIXA RURAL DE GRANER DE BAGES. RARO. T-1347. MBC+.519 - 50 Cèntims. 1937. LA CAIXA RURAL DE GRANER DE BAGES. RARO. T-1347. MBC+.
50 Cèntims. 1937. LA CAIXA RURAL DE GRANER DE BAGES. RARO. T-1347. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

25 Cèntims. Juny 1937. Aj. de GRANYENA DE LES GARRIGUES. (Roturas). MUY RARO. AT-1184; T-1358. MBC-.520 - 25 Cèntims. Juny 1937. Aj. de GRANYENA DE LES GARRIGUES. (Roturas). MUY RARO. AT-1184; T-1358. MBC-.
25 Cèntims. Juny 1937. Aj. de GRANYENA DE LES GARRIGUES. (Roturas). MUY RARO. AT-1184; T-1358. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de GRANYENA DE SEGARRA. (Rotura central reparada con cinta adhesiva). MUY521 - 50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de GRANYENA DE SEGARRA. (Rotura central reparada con cinta adhesiva). MUY

1 Pesseta. Maig 1937. C.M. de GUARDIOLA DE BAGES. Cartón. (Roturas, algunas reparadas con cinta adhe522 - 1 Pesseta. Maig 1937. C.M. de GUARDIOLA DE BAGES. Cartón. (Roturas, algunas reparadas con cinta adhe

0,50 Pessetes. Maig 1937. C.M. de GUARDIOLA DE BAGES. MUY RARO. AT-1201; T-1375. MBC.523 - 0,50 Pessetes. Maig 1937. C.M. de GUARDIOLA DE BAGES. MUY RARO. AT-1201; T-1375. MBC.
0,50 Pessetes. Maig 1937. C.M. de GUARDIOLA DE BAGES. MUY RARO. AT-1201; T-1375. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

50 Cèntims. 3 Setembre 1937. Aj. d´IBARS DE NOGUERA. (Pequeñas roturas y manchitas). MUY RARO. AT-12524 - 50 Cèntims. 3 Setembre 1937. Aj. d´IBARS DE NOGUERA. (Pequeñas roturas y manchitas). MUY RARO. AT-12

25 Cèntims. S/F. Aj. d´IBARS DE NOGUERA. Cartón. MUY ESCASO. T-1442. MBC.525 - 25 Cèntims. S/F. Aj. d´IBARS DE NOGUERA. Cartón. MUY ESCASO. T-1442. MBC.
25 Cèntims. S/F. Aj. d´IBARS DE NOGUERA. Cartón. MUY ESCASO. T-1442. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. S/F. Aj. de IBORRA. Cartulina. MUY ESCASO. AT-1271; T-1445. SC.526 - 1 Pesseta. S/F. Aj. de IBORRA. Cartulina. MUY ESCASO. AT-1271; T-1445. SC.
1 Pesseta. S/F. Aj. de IBORRA. Cartulina. MUY ESCASO. AT-1271; T-1445. SC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

50 Cèntims. S/F. Aj. de IBORRA. Cartulina. AT-1272; T-1446. SC.527 - 50 Cèntims. S/F. Aj. de IBORRA. Cartulina. AT-1272; T-1446. SC.
50 Cèntims. S/F. Aj. de IBORRA. Cartulina. AT-1272; T-1446. SC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. S/F. Aj. de JORBA. Cartón. (Manchitas). MUY ESCASO. AT-1282; T-1469. EBC+.528 - 1 Pesseta. S/F. Aj. de JORBA. Cartón. (Manchitas). MUY ESCASO. AT-1282; T-1469. EBC+.
1 Pesseta. S/F. Aj. de JORBA. Cartón. (Manchitas). MUY ESCASO. AT-1282; T-1469. EBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA