Autumn Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

Poll Hugó (1867-1931) Az óceán Bretagne-nál101 - Poll Hugó (1867-1931) Az óceán Bretagne-nál
Mû-Terem Gallery
Poll Hugó (1867-1931) Az óceán Bretagne-nál<p>Pasztell, vászon, 131x96 cm Jelezve balra lent: Poll H.

Markó András (1824-1895) Hazatéro csorda, 1879.102 - Markó András (1824-1895) Hazatéro csorda, 1879.
Mû-Terem Gallery
Markó András (1824-1895) Hazatéro csorda, 1879.<p>Olaj, vászon, 54x64,5 cm Jelezve jobbra lent: And. Markó 1879.

Gábor Jeno (1893-1968) Törött váza, 1964-66.103 - Gábor Jeno (1893-1968) Törött váza, 1964-66.
Mû-Terem Gallery
Gábor Jeno (1893-1968) Törött váza, 1964-66.<p>Olaj, farost, 70x50 cm Jelezve jobbra lent: Gábor J. 64-66.

Hincz Gyula (1904-1986) Madarak104 - Hincz Gyula (1904-1986) Madarak
Mû-Terem Gallery
Hincz Gyula (1904-1986) Madarak<p>Olaj, vászon, 54x75 cm Jelezve vakrámán: Hincz Madarak Paris Jelezve balra lent: Hincz

Gyarmathy Tihamér (1915-    ) Tetszelgo II., 48/3.105 - Gyarmathy Tihamér (1915- ) Tetszelgo II., 48/3.
Mû-Terem Gallery

Vajda Júlia (1913-1982) Kompozíció106 - Vajda Júlia (1913-1982) Kompozíció
Mû-Terem Gallery
Vajda Júlia (1913-1982) Kompozíció<p>Olaj, vászon, 55x76 cm Jelzés nélkül

Bálint Endre (1914-1986) Bukszusok télen, 1971.107 - Bálint Endre (1914-1986) Bukszusok télen, 1971.
Mû-Terem Gallery

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972) Montmartre-i bohém 108 - Gross Bettelheim Jolán (1900-1972) Montmartre-i bohém
Mû-Terem Gallery
Gross Bettelheim Jolán (1900-1972) Montmartre-i bohém <p>Pasztell, papír, 36x25,5 cm Jelezve balra lent: J. Gross B.

 Kepes György (1906-   )Leányportré109 - Kepes György (1906- )Leányportré
Mû-Terem Gallery
Kepes György (1906- )Leányportré<p>Olaj, vászon, kartonon, 41x33 cm Jelezve jobbra lent: KGY

Csernus Tibor (1927-   ) Razzia, 1994.110 - Csernus Tibor (1927- ) Razzia, 1994.
Mû-Terem Gallery
Csernus Tibor (1927- ) Razzia, 1994.<p>Olaj, vászon, 60x80 cm Jelezve hátoldalon: Csernus 1994.

Barcsay Jeno (1900-1988) Kompozíció111 - Barcsay Jeno (1900-1988) Kompozíció
Mû-Terem Gallery
Barcsay Jeno (1900-1988) Kompozíció<p>Olaj, fa, 35x40 cm Jelezve jobbra lent: Barcsay

Beöthy, Étienne (1897-1961), Beöthy István Susanne, 1928 112 - Beöthy, Étienne (1897-1961), Beöthy István Susanne, 1928
Mû-Terem Gallery

Kádár Béla (1877-1956) Gitáros lány113 - Kádár Béla (1877-1956) Gitáros lány
Mû-Terem Gallery
Kádár Béla (1877-1956) Gitáros lány<p>Tempera, papír, 50x35 cm Jelezve balra lent: Kádár Béla

Kádár Béla (1877-1956) Asztalnál ülo no kutyával114 - Kádár Béla (1877-1956) Asztalnál ülo no kutyával
Mû-Terem Gallery

Gadányi Jeno (1896-1960) Noi portré, 1926.115 - Gadányi Jeno (1896-1960) Noi portré, 1926.
Mû-Terem Gallery
Gadányi Jeno (1896-1960) Noi portré, 1926.<p>Akvarell, papír, 67x47 cm Jelezve balra lent: Gadányi Jeno 1926.

Mattis-Teutsch János (1884-1960) Fejek116 - Mattis-Teutsch János (1884-1960) Fejek
Mû-Terem Gallery
Mattis-Teutsch János (1884-1960) Fejek<p>Vegyestechnika, papír, 48x33 cm Jelezve jobbra lent: MT.

Frank Frigyes (1890-1976) Almaevok, 1934.117 - Frank Frigyes (1890-1976) Almaevok, 1934.
Mû-Terem Gallery

Scheiber Hugó (1873-1950) Önarckép118 - Scheiber Hugó (1873-1950) Önarckép
Mû-Terem Gallery
Scheiber Hugó (1873-1950) Önarckép<p>Olaj, papír, 46,5x35 cm Jelezve középen lent: Scheiber

Vörös Géza (1897-1957) Olvasó no, 1942.119 - Vörös Géza (1897-1957) Olvasó no, 1942.
Mû-Terem Gallery
Vörös Géza (1897-1957) Olvasó no, 1942.<p>Pasztell, papír, 64x50 cm Jelezve jobbra lent: Vörös Géza 42.

Scheiber Hugó (1873-1950) Merengo120 - Scheiber Hugó (1873-1950) Merengo
Mû-Terem Gallery
Scheiber Hugó (1873-1950) Merengo<p>Vegyestechnika, papír, 68x45 cm Jelezve jobbra lent: Scheiber H.

Czóbel Béla (1883-1976) Fejkendos lány121 - Czóbel Béla (1883-1976) Fejkendos lány
Mû-Terem Gallery
Czóbel Béla (1883-1976) Fejkendos lány<p>Olaj, vászon, 47,5x33,5 cm Jelezve jobbra lent: Czóbel

Rippl-Rónai József (1861-1927) Vöröshajú no122 - Rippl-Rónai József (1861-1927) Vöröshajú no
Mû-Terem Gallery
Rippl-Rónai József (1861-1927) Vöröshajú no<p>Pasztell, papír, 40x36 cm Jelzés nélkül

Koszta József (1861-1949) Masnis lány123 - Koszta József (1861-1949) Masnis lány
Mû-Terem Gallery
Koszta József (1861-1949) Masnis lány<p>Olaj, vászon, 50x40 cm Jelezve jobbra lent: Koszta J.

Perlmutter Izsák (1866-1932) Férfiportré124 - Perlmutter Izsák (1866-1932) Férfiportré
Mû-Terem Gallery
Perlmutter Izsák (1866-1932) Férfiportré<p>Olaj, karton, 49x37 cm Jelezve jobbra lent: Perlmutter

Rippl-Rónai József (1861-1927) Férfiportré (Dr. Holló Lajos ügyvéd)125 - Rippl-Rónai József (1861-1927) Férfiportré (Dr. Holló Lajos ügyvéd)
Mû-Terem Gallery

Berény Róbert (1887-1953) Fürdetés elott126 - Berény Róbert (1887-1953) Fürdetés elott
Mû-Terem Gallery
Berény Róbert (1887-1953) Fürdetés elott<p>Akvarell, papír, 39x33 cm Jelezve balra lent: Berény

Karikás Ilona (? - 1945) Lány korall gyöngysorral127 - Karikás Ilona (? - 1945) Lány korall gyöngysorral
Mû-Terem Gallery
Karikás Ilona (? - 1945) Lány korall gyöngysorral<p>Olaj, vászon, 80,5x60,5 cm Jelezve jobbra lent: Karikás Ily

Farkasházy Miklós (1895-1964) No orchideával128 - Farkasházy Miklós (1895-1964) No orchideával
Mû-Terem Gallery
Farkasházy Miklós (1895-1964) No orchideával<p>Szén, velúrpapír, 58x40 cm Jelezve balra lent: FM 8

Gadányi Jeno (1896-1960) Asszonyok, 1938.129 - Gadányi Jeno (1896-1960) Asszonyok, 1938.
Mû-Terem Gallery
Gadányi Jeno (1896-1960) Asszonyok, 1938.<p>Akvarell, papír, 21x34 cm Jelezve jobbra lent: Gadányi 938.

Batthyány Gyula (1887-1959) Történelmi jelenetek130 - Batthyány Gyula (1887-1959) Történelmi jelenetek
Mû-Terem Gallery
Batthyány Gyula (1887-1959) Történelmi jelenetek<p>Olaj, karton, 86,5x61 cm Jelzés nélkül

Rippl-Rónai József (1861-1927) Bretagne-i népünnep (Falusi ünnep, Vasárnap délután)131 - Rippl-Rónai József (1861-1927) Bretagne-i népünnep (Falusi ünnep, Vasárnap délután)
Mû-Terem Gallery

Agricola Lídia (1914-1994) Krizantémok132 - Agricola Lídia (1914-1994) Krizantémok
Mû-Terem Gallery
Agricola Lídia (1914-1994) Krizantémok<p>Olaj, farost, 70x61 cm Jelezve jobbra lent: Agricola L.

Basch Andor (1885-1944) Virágcsendélet, 1933.133 - Basch Andor (1885-1944) Virágcsendélet, 1933.
Mû-Terem Gallery
Basch Andor (1885-1944) Virágcsendélet, 1933.<p>Olaj, vászon, 73x60 cm Jelezve jobbra lent. Basch A. 933.

Balla Béla (1882-1965) Bazsarózsa134 - Balla Béla (1882-1965) Bazsarózsa
Mû-Terem Gallery
Balla Béla (1882-1965) Bazsarózsa<p>Olaj, karton, 49x34,5 cm Jelezve balra lent: Balla

Balla Béla (1882-1965) Labdarózsa135 - Balla Béla (1882-1965) Labdarózsa
Mû-Terem Gallery
Balla Béla (1882-1965) Labdarózsa<p>Olaj, karton, 49x34,5 cm Jelezve balra lent: Balla

Ziffer Sándor (1880-1962) Rózsás csendélet, 1950.136 - Ziffer Sándor (1880-1962) Rózsás csendélet, 1950.
Mû-Terem Gallery
Ziffer Sándor (1880-1962) Rózsás csendélet, 1950.<p>Olaj, vászon, 35x45 cm Jelezve jobbra lent: Ziffer S. 1950.

Nagy István (1873-1937) Nagy kék csendélet137 - Nagy István (1873-1937) Nagy kék csendélet
Mû-Terem Gallery
Nagy István (1873-1937) Nagy kék csendélet<p>Pasztell, papír, 49x67 cm Jelezve jobbra lent: Nagy I.

Mund Hugó (1892-1962) Asztali csendélet, 1918138 - Mund Hugó (1892-1962) Asztali csendélet, 1918
Mû-Terem Gallery
Mund Hugó (1892-1962) Asztali csendélet, 1918<p>Olaj, vászon, 50x60 cm elezve jobbra lent: Mund Hugó 918. Nagybánya

Medveczky Jeno (1902-1969) Tükörkép, 1951.139 - Medveczky Jeno (1902-1969) Tükörkép, 1951.
Mû-Terem Gallery
Medveczky Jeno (1902-1969) Tükörkép, 1951.<p>Olaj, karton, 36,5x30 cm Jelezve balra lent: Medveczky 51.

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Vadvirágok140 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Vadvirágok
Mû-Terem Gallery
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Vadvirágok<p>Olaj, vászon, 81x61 cm Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald B.

Berény Róbert (1887-1953) Asztali csendélet141 - Berény Róbert (1887-1953) Asztali csendélet
Mû-Terem Gallery
Berény Róbert (1887-1953) Asztali csendélet<p>Olaj, vászon, 50x60 cm Jelezve balra lent: Berény

Bernáth Aurél (1895-1982) Csendélet almákkal142 - Bernáth Aurél (1895-1982) Csendélet almákkal
Mû-Terem Gallery
Bernáth Aurél (1895-1982) Csendélet almákkal<p>Olaj, vászon, 45x80 cm Jelezve jobbra lent: BA.

Kancsó aranyvirágokkal díszítve, Zsolnay, 1900.143 - Kancsó aranyvirágokkal díszítve, Zsolnay, 1900.
Mû-Terem Gallery

Kehelyváza, Zsolnay, 1900 körül144 - Kehelyváza, Zsolnay, 1900 körül
Mû-Terem Gallery

Hullámváza, Zsolnay, 1900 körül145 - Hullámváza, Zsolnay, 1900 körül
Mû-Terem Gallery

Pávás tál, Zsolnay, 1900. 146 - Pávás tál, Zsolnay, 1900.
Mû-Terem Gallery

Börtsök Samu (1881-1931) Tisztás147 - Börtsök Samu (1881-1931) Tisztás
Mû-Terem Gallery
Börtsök Samu (1881-1931) Tisztás<p>Olaj, vászon, 69x59 cm Jelezve jobbra lent: Börtsök

Börtsök Samu (1881-1931) Májusi kert148 - Börtsök Samu (1881-1931) Májusi kert
Mû-Terem Gallery
Börtsök Samu (1881-1931) Májusi kert<p>Olaj, vászon, 75x60 cm Jelezve balra lent: Börtsök

Thorma János (1870-1937) Feleségem portréja149 - Thorma János (1870-1937) Feleségem portréja
Mû-Terem Gallery
Thorma János (1870-1937) Feleségem portréja<p>Olaj, vászon, 75x60 cm Jelezve balra lent: Thorma

Balla Béla (1882-1965) Parkrészlet este150 - Balla Béla (1882-1965) Parkrészlet este
Mû-Terem Gallery
Balla Béla (1882-1965) Parkrészlet este<p>Olaj, karton, 50x60 cm Jelezve jobbra lent. Balla Béla