Autumn Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

Historizáló díszváza, Zsolnay, 1878.1 - Historizáló díszváza, Zsolnay, 1878.
Mû-Terem Gallery

Váza szurmintás dekorral, Zsolnay, 1903 körül2 - Váza szurmintás dekorral, Zsolnay, 1903 körül
Mû-Terem Gallery

Kaspó, gyuszuvirágokkal és cseresznyefával, Zsolnay 3 - Kaspó, gyuszuvirágokkal és cseresznyefával, Zsolnay
Mû-Terem Gallery

Kaspó, körbefutó szarvasábrázolással, Zsolnay, 1904.4 - Kaspó, körbefutó szarvasábrázolással, Zsolnay, 1904.
Mû-Terem Gallery

Kobaktök alakú váza gránátalmás díszítéssel, Zsolnay, 1900 körül5 - Kobaktök alakú váza gránátalmás díszítéssel, Zsolnay, 1900 körül
Mû-Terem Gallery

Váza, "A szépség kútja", Zsolnay, 1906 körül6 - Váza, "A szépség kútja", Zsolnay, 1906 körül
Mû-Terem Gallery

Kisplasztika, noi fej, Gorka Géza, 1932-35.7 - Kisplasztika, noi fej, Gorka Géza, 1932-35.
Mû-Terem Gallery

Schaár Erzsébet (1908-1975) Merengo, 1964. (Az ágyjelenetek címu sorozatból)8 - Schaár Erzsébet (1908-1975) Merengo, 1964. (Az ágyjelenetek címu sorozatból)
Mû-Terem Gallery

Uitz Béla (1887-1972) Kísérletek (album 8 lappal), 1920. 8 db cinkkarc9 - Uitz Béla (1887-1972) Kísérletek (album 8 lappal), 1920. 8 db cinkkarc
Mû-Terem Gallery

Aba-Novák Vilmos (1894-1941) Önarckép, 1928.10 - Aba-Novák Vilmos (1894-1941) Önarckép, 1928.
Mû-Terem Gallery

Szinyei Merse Pál (1845-1920) Önarckép11 - Szinyei Merse Pál (1845-1920) Önarckép
Mû-Terem Gallery
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Önarckép<p>Ceruza, papír, 19,5x16,5 cm Jelezve középen lent: Szinyei Merse Pál

Rippl-Rónai József (1861-1927) Langsfeld Muki fotográfus portréja, 1916.12 - Rippl-Rónai József (1861-1927) Langsfeld Muki fotográfus portréja, 1916.
Mû-Terem Gallery

Berény Róbert (1887-1953) Lhévinne zongorázik, 1916.13 - Berény Róbert (1887-1953) Lhévinne zongorázik, 1916.
Mû-Terem Gallery

Egry József (1883-1951) Badacsony14 - Egry József (1883-1951) Badacsony
Mû-Terem Gallery
Egry József (1883-1951) Badacsony<p>Vegyestechnika, papír, 32x29,5 cm Jelezve jobbra lent: Egry József

Fényes Adolf (1867-1945) Folyópart15 - Fényes Adolf (1867-1945) Folyópart
Mû-Terem Gallery
Fényes Adolf (1867-1945) Folyópart<p>Olaj, fa, 11,5x16,5 cm Jelezve jobbra lent: Fényes A

Bernáth Aurél (1895-1982) Árnyas fenyoliget16 - Bernáth Aurél (1895-1982) Árnyas fenyoliget
Mû-Terem Gallery
Bernáth Aurél (1895-1982) Árnyas fenyoliget<p>Akvarell, papír, 34x50 cm Jelezve jobbra lent: BA

Berény Róbert (1887-1953) Fürdozok 17 - Berény Róbert (1887-1953) Fürdozok
Mû-Terem Gallery
Berény Róbert (1887-1953) Fürdozok <p>Pasztell, ceruza, papír, 30x39 cm Jelezve jobbra lent: BR

Vadász Endre (1901-1944) Olasz kikötoi étterem18 - Vadász Endre (1901-1944) Olasz kikötoi étterem
Mû-Terem Gallery
Vadász Endre (1901-1944) Olasz kikötoi étterem<p>Vegyestechnika, papír, 50x65 cm Jelezve balra lent: Vadász Endre

Pekáry István (1905-1981) Esküvo, 1967.19 - Pekáry István (1905-1981) Esküvo, 1967.
Mû-Terem Gallery
Pekáry István (1905-1981) Esküvo, 1967.<p>Olaj, vászon, 74x102,5 cm Jelezve középen lent: 19 Pekáry 67.

Góth Móric (1873-1939) Bretagne-i kiköto20 - Góth Móric (1873-1939) Bretagne-i kiköto
Mû-Terem Gallery
Góth Móric (1873-1939) Bretagne-i kiköto<p>Olaj, vászon, 63x75 cm Jelezve balra lent: Góth M.

Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Vitorlások21 - Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Vitorlások
Mû-Terem Gallery
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Vitorlások<p>Olaj, fa, 42x51 cm Jelezve balra lent: Diener Dénes

Kárpáthy Jeno (1870-1950) Zebegényi részlet, 1932.22 - Kárpáthy Jeno (1870-1950) Zebegényi részlet, 1932.
Mû-Terem Gallery

Molnár C. Pál (1894-1981) Táj23 - Molnár C. Pál (1894-1981) Táj
Mû-Terem Gallery
Molnár C. Pál (1894-1981) Táj<p>Olaj, papírlemez, 50,5x60,5 cm Jelezve balra lent: MCP

Molnár C. Pál (1894-1981) Bibliai táj24 - Molnár C. Pál (1894-1981) Bibliai táj
Mû-Terem Gallery
Molnár C. Pál (1894-1981) Bibliai táj<p>Olaj, falemez, 30,5x40 cm Jelezve jobbra lent: MCP

Fényes Adolf (1867-1945) Vár a dombon25 - Fényes Adolf (1867-1945) Vár a dombon
Mû-Terem Gallery
Fényes Adolf (1867-1945) Vár a dombon<p>Olaj, vászon, 50x60 cm Jelezve jobbra lent: Fényes

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Alassio-i tengerpart26 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Alassio-i tengerpart
Mû-Terem Gallery

Kádár Béla (1877-1956) Táj házakkal27 - Kádár Béla (1877-1956) Táj házakkal
Mû-Terem Gallery
Kádár Béla (1877-1956) Táj házakkal<p>Tempera, papír, 57,5x78 cm Jelezve jobbra lent: Kádár Béla

Rippl-Rónai József (1861-1927) Piheno család a hévízi gyalogúton28 - Rippl-Rónai József (1861-1927) Piheno család a hévízi gyalogúton
Mû-Terem Gallery

Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj, 1942.29 - Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj, 1942.
Mû-Terem Gallery

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Hazatérés30 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Hazatérés
Mû-Terem Gallery

Erdélyi Béla (1891-1955) Folyókanyarulat31 - Erdélyi Béla (1891-1955) Folyókanyarulat
Mû-Terem Gallery
Erdélyi Béla (1891-1955) Folyókanyarulat<p>Olaj, vászon, 91x72 cm Jelezve jobbra lent: Erdélyi

Klie Zoltán (1897-1992) Balaton, 1938.32 - Klie Zoltán (1897-1992) Balaton, 1938.
Mû-Terem Gallery

Schadl János (1892-1944) A tatai Töpörke malom, 1928.33 - Schadl János (1892-1944) A tatai Töpörke malom, 1928.
Mû-Terem Gallery
Schadl János (1892-1944) A tatai Töpörke malom, 1928.<p>Olaj, vászon, 100x86 cm Jelezve balra lent: S.J. 928.

Bruck Lajos (1846-1910) Virágszedo lányok34 - Bruck Lajos (1846-1910) Virágszedo lányok
Mû-Terem Gallery
Bruck Lajos (1846-1910) Virágszedo lányok<p>Olaj, fa, 46x37,5 cm Jelezve balra lent: Bruck Lajos

Skuteczky Döme (1850-1921) Vásári forgatag35 - Skuteczky Döme (1850-1921) Vásári forgatag
Mû-Terem Gallery
Skuteczky Döme (1850-1921) Vásári forgatag<p>Olaj, vászon, 76x50 cm Jelezve jobbra lent: Skuteczky D.

Bruck Lajos (1846-1910) Babaetetés (másolat Rembrandt után), 1875.36 - Bruck Lajos (1846-1910) Babaetetés (másolat Rembrandt után), 1875.
Mû-Terem Gallery

K. Spányi Béla (1852-1914) Gólyatanya a magyar alföldön, 1888.37 - K. Spányi Béla (1852-1914) Gólyatanya a magyar alföldön, 1888.
Mû-Terem Gallery

Mednyánszky László (1852-1919) Huvösvölgyi részlet38 - Mednyánszky László (1852-1919) Huvösvölgyi részlet
Mû-Terem Gallery

Kern Ármin (1838-1912) Konyhai enterior (parasztkonyha), 1878.39 - Kern Ármin (1838-1912) Konyhai enterior (parasztkonyha), 1878.
Mû-Terem Gallery
Kern Ármin (1838-1912) Konyhai enterior (parasztkonyha), 1878.<p>Olaj, vászon, 72x58,5 cm Jelezve balra lent: Kern Ármin 1878.

Margitay Tihamér (1859-1922) Mulatozás a fonóban, 1876.40 - Margitay Tihamér (1859-1922) Mulatozás a fonóban, 1876.
Mû-Terem Gallery
Margitay Tihamér (1859-1922) Mulatozás a fonóban, 1876.<p>Olaj, vászon, 85x116 cm Jelezve balra lent: Margitay 876.

Brocky Károly (1807-1855) Medgyasszay István leányai és fiai, 1835.41 - Brocky Károly (1807-1855) Medgyasszay István leányai és fiai, 1835.
Mû-Terem Gallery

Ifj. Markó Károly (1822-1891) Diana a vadászaton Másolat id. Markó Károly azonos címu képérol (Bodná42 - Ifj. Markó Károly (1822-1891) Diana a vadászaton Másolat id. Markó Károly azonos címu képérol (Bodná
Mû-Terem Gallery

Markó András (1824-1895) Kecskepásztor, 1873.43 - Markó András (1824-1895) Kecskepásztor, 1873.
Mû-Terem Gallery
Markó András (1824-1895) Kecskepásztor, 1873.<p>Olaj, vászon, 76x101 cm Jelezve jobbra lent: And. Markó 1873.

Méro István (1873-1938) Kertben44 - Méro István (1873-1938) Kertben
Mû-Terem Gallery
Méro István (1873-1938) Kertben<p>Olaj, vászon, 63x48 cm Jelezve obbra lent: Méro

Boldizsár István (1897-1984) Séta az oszi erdoben, 1947.45 - Boldizsár István (1897-1984) Séta az oszi erdoben, 1947.
Mû-Terem Gallery
Boldizsár István (1897-1984) Séta az oszi erdoben, 1947.<p>Olaj, vászon, 78x62 cm Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1947.

Nádler Róbert (1858-1938) Sziklaorom46 - Nádler Róbert (1858-1938) Sziklaorom
Mû-Terem Gallery
Nádler Róbert (1858-1938) Sziklaorom<p>Olaj, vászon, 50,5x35 cm Jelezve jobbra lent: Nádler Róbert

Neogrády Antal (1861-1942) Várakozás47 - Neogrády Antal (1861-1942) Várakozás
Mû-Terem Gallery
Neogrády Antal (1861-1942) Várakozás<p>Olaj, vászon, 35x25 cm Jelezve jobbra lent: Neogrády A.

Poll Hugó (1867-1931) Felhojáték48 - Poll Hugó (1867-1931) Felhojáték
Mû-Terem Gallery
Poll Hugó (1867-1931) Felhojáték<p>Pasztell, papír, 22x30 cm Jelezve balra lent: Poll H.

Johann Hugó (1890-1951) Balatoni horgász49 - Johann Hugó (1890-1951) Balatoni horgász
Mû-Terem Gallery
Johann Hugó (1890-1951) Balatoni horgász<p>Akvarell, papír, 30x25 cm Jelezve balra lent: Johann Hugó

Berkes Antal (1874-1938) Bécs, 1906.50 - Berkes Antal (1874-1938) Bécs, 1906.
Mû-Terem Gallery
Berkes Antal (1874-1938) Bécs, 1906.<p>Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm Jelezve jobbra lent: Berkes A. Jelezve balra lent: Wien, 1906.