82 - Lottadocka, celluloid, Rhemische Gumi & Celluloidfabrik Co, 1940-tal, tygkropp, H 58....Ingelmark Antik & Design AB
Lottadocka, celluloid, Rhemische Gumi & Celluloidfabrik Co, 1940-tal, tygkropp, H 58. SEK 600-800
Bidding Has ConcludedEstimate : 600.00 - 800.00
83 - Flickdocka, massa, sign. Ag? 11, 1920-tal, blundogon, rorliga ben och armar, spricka vid vanster...Ingelmark Antik & Design AB
Flickdocka, massa, sign. Ag? 11, 1920-tal, blundogon, rorliga ben och armar, spricka vid vanster ora, H 48. SEK 600-800
84 - Flickdocka, Schutzmarke No 19, 1910-tal, skinnkropp med porslinsarmar, ben celluloid, H 63....Ingelmark Antik & Design AB
Flickdocka, Schutzmarke No 19, 1910-tal, skinnkropp med porslinsarmar, ben celluloid, H 63. SEK 600-800
97 - Tidningar, Kronblom, julalbum 1947, 1949, 1951 och Agust 1950 (parmband bak saknas, slitage)....Ingelmark Antik & Design AB
Tidningar, Kronblom, julalbum 1947, 1949, 1951 och Agust 1950 (parmband bak saknas, slitage). SEK 500-600
Bidding Has ConcludedEstimate : 500.00 - 600.00
99 - Tidningar, Tarzan, 1950 och 1955, Hemmets Journals Forlag, (en tidning tejpad, normalt slitage)....Ingelmark Antik & Design AB
Tidningar, Tarzan, 1950 och 1955, Hemmets Journals Forlag, (en tidning tejpad, normalt slitage). SEK 200-300
Bidding Has ConcludedEstimate : 200.00 - 300.00