5127 - Lote 8 monedas 1 Peseta. - 1947 (*54, 48, 49, 51, 52, 53, 56) y 1963 (*67). - A EXAMINAR. MBC- a MBCSoler & Llach
Lote 8 monedas 1 Peseta. - 1947 (*54, 48, 49, 51, 52, 53, 56) y 1963 (*67). - A EXAMINAR. MBC- a MBC+. - -
Bidding Has ConcludedStart Price : 50.00
5133 - Lote 31 monedas 1 Peseta. - 1944, 1947, 1953, 1963 y 1966. - 1947 (*19-48, 49, 50, 51, 52, 53 (2) 54Soler & Llach
Lote 31 monedas 1 Peseta. - 1944, 1947, 1953, 1963 y 1966. - 1947 (*19-48, 49, 50, 51, 52, 53 (2) 54); 1953 (*19-54, 56, 60, 61, 62); 1963 (*19-63 (2)
Bidding Has ConcludedStart Price : 80.00
5174 - Lote 17 monedas 5 Pesetas. - 1957 (*59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 (3), 68, 69, 70, 74). - MBC+Soler & Llach
Lote 17 monedas 5 Pesetas. - 1957 (*59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 (3), 68, 69, 70, 74). - MBC+ a SC. - -
Bidding Has ConcludedStart Price : 55.00
5197 - Lote 8 monedas 25 Pesetas. - 1957 (*64, 65, 66, 68, 69, 70, 72). - EBC a PRUEBA. - -Soler & Llach
Lote 8 monedas 25 Pesetas. - 1957 (*64, 65, 66, 68, 69, 70, 72). - EBC a PRUEBA. - -
Bidding Has ConcludedStart Price : 35.00