Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

<!--- --->
Asztali öngyújtó141 - Asztali öngyújtó
Nagyhazi Gallery
Anglia, 20. sz. elso fele, nikkelezett fém, m: 14,5 cm
Estimate : 40,000.00 - 60,000.00

Asztali óra142 - Asztali óra
Nagyhazi Gallery
Anglia, 20. sz. elso fele, nikkelezett fém, nem muködik, m: 21 cm, nem muködik
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00

Kandalló óra143 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery

Utazóóra144 - Utazóóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 320,000.00 - 500,000.00

Utazóóra145 - Utazóóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 120,000.00 - 240,000.00

Asztalközép146 - Asztalközép
Nagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. közepe, aranyozott bronz, d: 41 cm
Estimate : 120,000.00 - 200,000.00

Bonbonier147 - Bonbonier
Nagyhazi Gallery
Estimate : 80,000.00 - 150,000.00

Asztalközép148 - Asztalközép
Nagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. közepe, aranyozott bronz, üvegbetét hiányzik, m: 36 cm

Kandeláber149 - Kandeláber
Nagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. második fele, aranyozott, patinázott bronz, márvány talapzattal, alakított, m: 49 cm, alakított
Estimate : 240,000.00 - 400,000.00

Képóra - Bécs látképe a Belvedere Palota kertjébol150 - Képóra - Bécs látképe a Belvedere Palota kertjébol
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,400,000.00 - 2,500,000.00

Képóra151 - Képóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 2,800,000.00 - 4,000,000.00

Keretóra152 - Keretóra
Nagyhazi Gallery
Joseph Sterber, Buda, 1830 körül, 1/4 ütos szerkezet, restaurált, 54*43,5 cm
Estimate : 260,000.00 - 400,000.00

Keretóra153 - Keretóra
Nagyhazi Gallery
magyar, 1940 körül, dátumos, 1/4 ütos szerkezet, aranyozott ökörszemes keretben, 51*40,5 cm
Estimate : 240,000.00 - 360,000.00

Tükör154 - Tükör
Nagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült, 160*104 cm, sérült
Estimate : 300,000.00 - 460,000.00

Falióra155 - Falióra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 180,000.00 - 260,000.00

Kandalló óra156 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 900,000.00 - 1,500,000.00

Állóóra157 - Állóóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,500,000.00 - 2,200,000.00

Kandalló óra158 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 460,000.00 - 600,000.00

Kandalló óra159 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 180,000.00 - 300,000.00

Keretóra160 - Keretóra
Nagyhazi Gallery
osztrák, 1830 körül, 1/4 ütos szerkezet, aranyozott, ökörszemes keretben, 53*42,5 cm
Estimate : 160,000.00 - 240,000.00