547 - CsokornásfaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,200,000.00 - 4,800,000.00
548 - MelltuNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 36,000.00 - 55,000.00
549 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
550 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
551 - GyöngysorNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
552 - LáncNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 120,000.00
553 - GyöngysorNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 70,000.00
554 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
555 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 165,000.00
556 - Noi kisujjgyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 46,000.00 - 65,000.00
558 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
559 - MelltuNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 130,000.00
561 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 46,000.00
562 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
563 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
564 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 320,000.00 - 460,000.00
565 - NyakékNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 140,000.00
566 - Férfi karóra un. frakkóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 700,000.00 - 1,100,000.00
567 - GyöngysorNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 280,000.00
568 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 550,000.00 - 950,000.00
569 - MelltuNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 30,000.00
570 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 46,000.00
571 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, 14 k arany és ezüst, 1 db briliáns, cca 0,10 ct, vésett gyuruvállal, 1,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
573 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, "WJ" mesterjegy, 14 k arany, áttört díszítésu, hagyományos patent zárral, 2,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 30,000.00
574 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 20. sz. közepe, 14 k fehér arany, "KN" mesterjegy, karmos foglalásban 2 db tenyésztett gyöngy, 2,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00 - 16,000.00
575 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 180,000.00
576 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arany és ezüst, boutone foglalásban 4 db briliáns, cca 0,40 ct, R2CrSi, patent zárral, 2,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
577 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k arany és ezüst, 3 db briliáns cca 0,10 ct, 2 db kékzafír aliance fazonban, 2,1 g
578 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
579 - Noi karikagyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany, fémjel nélkül, 80 db briliánssal, FMCrSiP1, cca 0,50 ct, 3,8 g
580 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, platina foglalattal, aliance fazonban 3 db briliánssal, cca 0,65 ct, R2CrTCSi,P1, 6,5 g
581 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 34,000.00 - 55,000.00
582 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
583 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arany és ezüst, zárt foglalásban 1db briliánssal, cca 0,50 ct, R1LYSi, sérült, 2,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 340,000.00
584 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 40,000.00
585 - MelltuNagyhazi Gallery
586 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, fémjel nélkül, csavart forma, 34 db briliánssal, cca 0,35 ct, MTCrVsSi, 3 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 80,000.00
587 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 14 k arany, karmos foglalásban 2 db gyémánt, cca 0,15 ct, patent zárral, 2,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 24,000.00
588 - Lánc és karláncNagyhazi Gallery
589 - NyakékNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 260,000.00 - 460,000.00
590 - KarkötoNagyhazi Gallery
591 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 360,000.00
592 - MelltuNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, fémjel nélkül, rombusz forma, 237 db briliánssal, cca 2,50 ct, ACrVsSi, 11,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 400,000.00 - 600,000.00
593 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 85,000.00 - 160,000.00
594 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
595 - FüggelékNagyhazi Gallery
20. sz. vége, 14 k fehér arany keretben turmalin drágako díszítéssel, cca 20 ct, 4,9 g
596 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, fémjel nélkül, rozetta forma, 38 db briliánssal, MTCrSi, cca 1 ct, 3,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 120,000.00
597 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
598 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, "HH" mesterjegy, 14 k arany, piros porcelán lencse dísszel, patent zárral, br. 3,9 g
599 - Lánc és függelékNagyhazi Gallery
600 - MelltuNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, duplapálcás forma, 3 db üvegkovel, 3,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 20,000.00
601 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
602 - RuhaklipszNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 260,000.00
603 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
604 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
605 - Noi karóraNagyhazi Gallery
606 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
607 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 280,000.00
610 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
611 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany és ezüst, fantázia formában 11 db briliáns, cca 1,40 ct, R2TCrSi, 11,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 300,000.00 - 380,000.00
612 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 240,000.00
613 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
614 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 360,000.00 - 420,000.00
615 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,400,000.00
616 - FüggelékNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 170,000.00 - 240,000.00
617 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 320,000.00
618 - Kereszt függelékNagyhazi Gallery
619 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
620 - GyöngysorNagyhazi Gallery
622 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 38,000.00 - 80,000.00
623 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 300,000.00
624 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 db burmai rubin 4,69 ct, 8 db briliáns (hercz csiszolás) 2,32 ct, 10 g
625 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 130,000.00 - 170,000.00
626 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, márki fazonban pave foglalt 20 db briliánssal, cca 1 ct, R2CrSi, 2,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 220,000.00
628 - KarkötoNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 30,000.00
629 - Golyós ironNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
630 - KarkötoNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, ötsoros méhsejt fazon, nyelves záródással, 53 g
631 - MelltuNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 30,000.00
632 - ÉkszergarnitúraNagyhazi Gallery
633 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
634 - NyakkendotuNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00 - 10,000.00
635 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
636 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 280,000.00
637 - FüggelékNagyhazi Gallery
638 - ÓraláncNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
639 - KarláncNagyhazi Gallery
640 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 260,000.00
642 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k arany, karmazált fazon, 12 db briliáns cca 0,15 ct, ACrSi, 1 db kék zafír, 2,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 44,000.00
643 - Noi óraláncNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
645 - Kézelogomb párNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, szögletes formában 2 db zafír, cca 2 ct, rugós patent záródással, 12,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 220,000.00