51 - TálNagyhazi Gallery
Stomfa, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, alján "ST" jelzéssel, d: 34 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
53 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
54 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
55 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 180,000.00
57 - TálNagyhazi Gallery
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, repedt, d: 28,5 cm, repedt
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 60,000.00
58 - BokályNagyhazi Gallery
Ausztria, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált, m: 20 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
59 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, m: 21 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
60 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 170,000.00