446 - KézmosótálNagyhazi Gallery
Bécs, 1860, antik ezüst, Franz Rudolf, mélyöblu téglalap forma, síma bordur, kis horpadásokkal, 665,8 g; 40*29,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
447 - GyertyatartóNagyhazi Gallery
Bécs(?), 1867 - 1922 között, ezüst, vésett és oroszlános díszítéssel, négy öntött l...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
448 - KézmosótálNagyhazi Gallery
Bécs, 1805, antik ezüst, Ignac Sebastian, mélyöblu téglalap forma, virágmintás bordürrel, kis horpadáss...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
449 - DísztálNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada(?), ezüst, fantázia jegyekkel, kerek forma, cizellált alakos és peremén növényi mint&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
450 - GyertyatartóNagyhazi Gallery
Bécs, 1840, antik ezüst, "AW mesterjegy", négy karéjos talppal, vésett nemesi koronás "CE" monogra...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
451 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 1867 - 1937 között, ezüst, Bachruch Antal, historizáló stílusban, öntött, cizellált és v...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
453 - Füles kosárkaNagyhazi Gallery
német, 20. sz. eleje, ezüst, 1902 - 1937 közötti behozatali jegy, préselt nyolcszögletes forma, áttört lev...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
454 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, kivehetetlen mesterjegy, vésett díszítéssel, kis horpadással, 570,2 g; ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
455 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bécs(?), 1867 - 1872 között, ezüst, "EC" mesterjegy, kerek forma vésett díszítéssel, két plas...
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 100,000.00
Details...Bookmark
456 - PúderkompaktNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, ezüst, Schönwald Imre, gilosált és gépi vésett díszben "GY" monogramm v...
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 36,000.00
Details...Bookmark
457 - PénztárcaNagyhazi Gallery
német, 19. sz. vége, ezüst, "GH" mesterjegy, láncszövet cizellált kerettel golyós csüngovel, 47,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 18,000.00 - 38,000.00
Details...Bookmark
458 - PénztárcaNagyhazi Gallery
Birmingham, 1915 - 16, ezüst, vésett leveles díszítéssel, függo lánccal és karikával, "IG" mo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 60,000.00
Details...Bookmark
460 - Desszertes kínálóNagyhazi Gallery
német, 1902 - 1937 közötti behozatali jeggyel, ezüst, Schwab. Gmünd, Hugó Böhm, ovális forma áttör...
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 44,000.00
Details...Bookmark
461 - Csészetartó, 6 dbNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, gyöngybordürrel, Bachruch Antal, áttört díszítéssel, pótolt üvegbet...
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00 - 85,000.00
Details...Bookmark
463 - PohárNagyhazi Gallery
20. sz. elso fele, ezüst, ismeretlen török vagy arab jegyekkel, palástból forrasztott, cizellált medállal, vir...
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 40,000.00
Details...Bookmark
464 - KínálótálNagyhazi Gallery
prágai 1902 - 1923 közötti behozatali jeggyel, ezüst, alján "AP" betukkel, háromszögletu forma, át...
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
466 - Reggelizokészlet, 19 db -osNagyhazi Gallery
London, 19. sz. közepe, viktoriánus ezüst, 1850(P) és 1853(S) évbetukkel, Robert Hennel, cizellált, vesszofonatot ut...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,300,000.00 - 2,200,000.00
Details...Bookmark
467 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bécs, 1867 - 1922 között, ezüst, aranyozott szélu üveg kínálóval, Hermann Südfeld, m: 24,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
469 - Desszertes kínálóNagyhazi Gallery
német, 1902 - 1937 közötti behozatali jeggyel, ezüst, neobarokkos díszu talp, öntött alakos középsz...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 55,000.00
Details...Bookmark
470 - Gyertyataró párNagyhazi Gallery
Budapest, 1970 -es évek, ezüst, "PV" gyártójel, kerek talpon bordás hólyagos díszítésu test, ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
471 - TortatálNagyhazi Gallery
Scheffield, 1930 - 31, ezüst, "HA" mesterjegy, nyolckaréjos széllel, négy golyólábon álló, 588,6 g...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
472 - Gyümölcsös kínálóNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Erdélyi István, trébelt, hullámos bordás karéjokkal, négy önt...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
473 - VázaNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, öntött kagylódíszes szárral, kerek talpon, 218,4 g; m: 21,2 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 60,000.00
Details...Bookmark
474 - Gyümölcsös kínálóNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, trébelt, kerek forma, hat hólyagos palmettás díszítéssel, 638,3 g; d: 28,5...
Bidding Has ConcludedEstimate : 130,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
475 - TálcaNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Spiró Béla(?), ovális forma karéjos széllel, kis horpadás, 612,9 g; 60*44 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
476 - TálcaNagyhazi Gallery
Jugoszlávia(?), 20. sz. elso fele, ezüst, ovális forma karéjos széllel, bordür dísszel, két öntött...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
477 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 1940 körül, ezüst, Láng Miklós, karéjos forma rózsamintás bordürrel, 722,5 g; 20*42 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
478 - TálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, ezüst, Friedmann Izidor és "TK" mesterjegy, szalagos virágos díszu füles végek...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
479 - TálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. eleje, ezüst, "JH" mesterjegy, nyújtott nyolcszögletu forma,gyöngysoros rombusz bordürös ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
480 - Gyümölcsös kínálóNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Polgár Kálmán, trébelt, kerek hólyagos forma, ívelt talpazattal, 421,9 g; ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
481 - TálcaNagyhazi Gallery
Osztrák - Magyar Monarchia, 1867 - 1872 között, ezüst, "VC" mesterjegy, vésett díszítéssel, "...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
482 - DíszkanálNagyhazi Gallery
német, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, 800 -as finomságjelzéssel, "Andreas Hofes" tiroli szabadságharcos alak...
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00 - 40,000.00
Details...Bookmark
484 - TortafogóNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, ezüst, Klein M. Henrik, tulipánforma véggel, ollós nyitódással, "DJ" vésett...
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00 - 16,000.00
Details...Bookmark
486 - TortafogóNagyhazi Gallery
francia, 19. sz. közepe, ezüst, áttört virág díszítéssel a lapáton, 290,3 g, h: 26,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 55,000.00
Details...Bookmark
489 - SzervíztálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 1833, antik ezüst, Stefan Mayerhoffer, fa betéttel, keskeny bordás peremu, lapján vésett poncolt virágos d&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 360,000.00
Details...Bookmark
490 - SerlegNagyhazi Gallery
Sheffield, 1915 - 16, ezüst, "HA" mesterjegy, préselt bordás test, szárán gyurus díszítéssel, 441,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
491 - Asztali kínálóNagyhazi Gallery
német, ezüst, 1902 utáni behozatali jeggyel, 800 -as finomság, szecessziós kétfüles csónak forma, csiszolt e...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
492 - CigarettaszelenceNagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. eleje, ezüst, "MW" mesterjegy, 6 db zafíros dísszel, belül aranyozva, ajándékozó v...
Bidding Has ConcludedEstimate : 15,000.00 - 36,000.00
Details...Bookmark
493 - BorosüvegtartóNagyhazi Gallery
Bécs, 1903 - 1910 között, ezüst, Josephus Hoffmann, áttört kockásdíszes kerek forma, csiszolt üvegbet...
Bidding Has ConcludedEstimate : 400,000.00 - 600,000.00
Details...Bookmark
494 - Mokkáskanál, 6 dbNagyhazi Gallery
angol, 1932 - 33 londoni importjegy, ezüst, 925 -ös finomság, "HIH" gyártójellel, szecessziós forma, kü...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 60,000.00
Details...Bookmark
495 - Úti ostyatartóNagyhazi Gallery
német, 19. sz. vége, aranyozott ezüst, zsanéros fedél nyitódással, "IHS" vésett monogrammal, z...
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 36,000.00
Details...Bookmark
496 - CigarettaszelenceNagyhazi Gallery
Szentpétervár, 1882, ezüst, "GCs" cirillbetus mesterjegy, bordás test gyújtós szerkezettel, belül arany...
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 320,000.00
Details...Bookmark
498 - CukorfogóNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, csavart szár, vésett virágmintás dísszel, 38,6 g; h:...
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00 - 14,000.00
Details...Bookmark
499 - Teáskanál, 6 dbNagyhazi Gallery
Pest, 1862, antik ezüst,"Pesth" jelzéssel, Franciscus Schmidt, hegedu végu nyelek, "SM" nemesi monogramm vés...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 26,000.00
Details...Bookmark
500 - CukorfogóNagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. eleje, ezüst, "IE" mesterjegy, sima fazon kanalas csipesszel, 45,2 g; h: 15,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00 - 14,000.00
Details...Bookmark
502 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, Pásztor és Teitsch mesterjegy, téglalap forma karéjos fogóval, gyümölcsös b...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
503 - TálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Bachruch jelzéssel, "AT" mesterjegy, neobarokk nyolckaréjos forma vonalas bo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
504 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 155 db -osNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. elso harmada, ezüst, Keszler Testvérek, vágott angol nyéllel, 12 db evokanál, evovilla, evokés, vacsorav...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,300,000.00
Details...Bookmark
507 - IronNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arannyal lemezelt fémbetétes ceruza iron, 585 -ös finomságjelzéssel, gilosált, vésett ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 20,000.00
Details...Bookmark
508 - MelltuNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany jelzéssel, búzakalász csokor 11 db briliánssal, cca 0,20 ct, ATCrSi, 29,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
510 - Noi szelenceNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "SB" mesterjegy, téglalap forma, zsanéros nyitódással, többféle ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
513 - KarékNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, 14 k arany, üreges kerek forma, vésett díszítéssel, 22,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 85,000.00
Details...Bookmark
515 - GyöngysorNagyhazi Gallery
csomósan fuzött, kétsoros tenyésztett 8 mm -es gyöngybol, 14 k fehér arany csattal virág formában, 4 db kise...
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
518 - KarékNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, szalagdíszes rátéten 5 db türkizzel, nyelves záródással, 17,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
519 - KarkötoNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany csattal, 5 soros tenyésztett gyöngysor, 150 db (6 mm-es) gyöngyszembol és 3 d...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
520 - KarékNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, karéjos forma, kék zománc és gyöngy dísszel, 15,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
522 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. utolsó harmada, "Audemars Piguet", 18 k arany jelzéssel, quartz, számlap, szerkezet, csat jelzett, B268...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,100,000.00 - 1,800,000.00
Details...Bookmark
523 - Kulcsos zsebóraNagyhazi Gallery
angol(?), 1732 -ben gyártott spingli, orsós gátszerkezetu zsebóra, kiegyenlíto csiga lánccal, kulcsos felhúzá...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
524 - MelltuNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, papagáj formában azsúrfoglalt 125 db briliáns, cca 2,50 ct, MTCrVsSi, 30 db smaragd cca...
Bidding Has ConcludedEstimate : 460,000.00 - 700,000.00
Details...Bookmark
525 - GyöngynyakékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 9 soros tenyésztett gyöngysor, 1135 db 3 mm -es gyöngybol, 18 k fehér arany, 327 db briliánsok...
Bidding Has ConcludedEstimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
Details...Bookmark
527 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 db burmai rubin 4,25 ct, 41 db briliáns 2,13 ct, MWVVs, 9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
528 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k fehér arany, oldalán áttört díszítéssel, fején 8 db briliánssal ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 100,000.00
Details...Bookmark
529 - BriliánskoNagyhazi Gallery
csiszolás: R1 (Old Cut), szín: TCr (Top Crystal), tisztaság: Vs (Very Small); súly: 1,86 ct (Carat)
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,400,000.00
Details...Bookmark
530 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Pest, 1940 körül, 14 k arany, 7 db briliánssal, cca 1,80 ct, R1, 2TCr, VsSi, 7,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 320,000.00 - 450,000.00
Details...Bookmark
531 - SmaragdNagyhazi Gallery
Kolumbia, eredeti certifikáttal, súly: 7,617 ct, csiszolás: nyolcszögletu, szín: középesen eros zöld szí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,600,000.00 - 3,400,000.00
Details...Bookmark
532 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany jelzéssel, karmazált fazonban 1db burmai rubin 5,2 ct, 52 db briliáns 2,64 ct, MWVVs, 9,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
533 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany és ezüst, "SR mesterjegy", csüngos virágforma, abgedekt foglalá...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
535 - MelltuNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, festett zománcos noi profil 20 db briliáns és 4 db gyémánt kereteléssel, cca ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 260,000.00 - 380,000.00
Details...Bookmark
536 - LáncNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, egymásba kapcsolódó szemek, kék zománcdíszes nyelves záródású cs...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 190,000.00
Details...Bookmark
537 - BriliánskoNagyhazi Gallery
csiszolás: R1 (Old Cut), szín: TCr - Cr (Top Crystal - Crystal), tisztaság: Vs (Very Small), súly: 3,98 ct (Carat)
Bidding Has ConcludedEstimate : 4,000,000.00 - 5,500,000.00
Details...Bookmark
538 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, szerelheto ékszer középtagja, masni forma, azsúr foglalásban 138 db bri...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,600,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
539 - MelltuNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, ovális kagylós valódi gyöngyös keretben hajfürt tartóval, tu rész javí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
540 - Nyaklánc óraNagyhazi Gallery
francia, "Cartier Paris", 1911, platina szögletes tok és lánc, 330 db gyémánt díszítéssel, cca 1,5...
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,000,000.00 - 3,000,000.00
Details...Bookmark
541 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, platina, karmos foglalásban 1 db briliáns, cca 1,25 ct, MFMWSi, és 2 db briliáns, ACrSi, 4,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00 - 1,100,000.00
Details...Bookmark
542 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k fehér arany, aliane fazonban 3 db briliánssal, cca 2,10 ct, FMTCrVsSi, 4,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 500,000.00 - 900,000.00
Details...Bookmark
543 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, 14 k arany és ezüst, boutone foglalásban 2 db briliáns cca 2 ct, R1TCrVsSi és 2 db briliáns cca 0...
Bidding Has ConcludedEstimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
Details...Bookmark
544 - NyakékNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, kagylós leveles, zománcos csüngos középtagon 2 db rubin, 15 db gyöngyös dí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 170,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
545 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
Prága, 19. sz. vége, 18 k arany, "MG" mesterjegy, pajzs formán leveles rátéten 1 db briliáns, cca 0,10 ct, R...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark