626 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, márki fazonban pave foglalt 20 db briliánssal, cca 1 ct, R2CrSi, 2,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 220,000.00
628 - KarkötoNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 30,000.00
629 - Golyós ironNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
630 - KarkötoNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, ötsoros méhsejt fazon, nyelves záródással, 53 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
631 - MelltuNagyhazi Gallery
1940 körül, 14 k arany, "GF" mesterjegy, szololevél forma, matt és fényes felülettel, 12,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 30,000.00
632 - ÉkszergarnitúraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
633 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
634 - NyakkendotuNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, 1867 - 1902 közötti behozatali jeggyel, rovar forma gyöngy és rubin dísszel, 1,4 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00 - 10,000.00
635 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00