596 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, fémjel nélkül, rozetta forma, 38 db briliánssal, MTCrSi, cca 1 ct, 3,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 120,000.00
597 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
598 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, "HH" mesterjegy, 14 k arany, piros porcelán lencse dísszel, patent zárral, br. 3,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 24,000.00
599 - Lánc és függelékNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
600 - MelltuNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, duplapálcás forma, 3 db üvegkovel, 3,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 20,000.00
601 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, aliance fazon, 2 db briliáns, cca 0,40 ct, R1TCrsi, 1 db cabouchon zafírral, 5,8 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
602 - RuhaklipszNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 260,000.00
603 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
19. sz. vége, 14 k arany, karmazált fazonban 12 db briliáns cca 0,85 ct, R2CrSi, 1 db cabouchon zöld türkiz, 4,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
604 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
605 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00