Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

<!--- --->
Noi gyuru596 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, fémjel nélkül, rozetta forma, 38 db briliánssal, MTCrSi, cca 1 ct, 3,5 g
Estimate : 60,000.00 - 120,000.00

Noi gyuru597 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00

Fülbevaló pár598 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, "HH" mesterjegy, 14 k arany, piros porcelán lencse dísszel, patent zárral, br. 3,9 g
Estimate : 16,000.00 - 24,000.00

Lánc és függelék599 - Lánc és függelék
Nagyhazi Gallery
Estimate : 100,000.00 - 150,000.00

Melltu600 - Melltu
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, duplapálcás forma, 3 db üvegkovel, 3,1 g
Estimate : 12,000.00 - 20,000.00

Noi gyuru601 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00

Ruhaklipsz602 - Ruhaklipsz
Nagyhazi Gallery
Estimate : 180,000.00 - 260,000.00

Noi gyuru603 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
Estimate : 150,000.00 - 220,000.00

Férfi karóra604 - Férfi karóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 70,000.00 - 120,000.00

Noi karóra605 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 30,000.00 - 50,000.00