547 - CsokornásfaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,200,000.00 - 4,800,000.00
548 - MelltuNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 36,000.00 - 55,000.00
549 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 14 k arany, karmos foglalásban 2 db gyémánttal, cca 0,25 ct, GyCrSi, eredeti dobozában, 3,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
550 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
551 - GyöngysorNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, kétsoros verlauf tenyésztett gyöngysor, 14 k arany csattal, br. 18,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
552 - LáncNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 120,000.00
553 - GyöngysorNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 90 db 7 mm -es csomósan fuzött tenyésztett gyöngybol, 14 k arany csattal, br. 32,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 70,000.00
554 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany és ezüst, "FA" mesterjegy, 1 db briliánssal, cca 0,25 ct, R2CrP1,2, 2,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
555 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 165,000.00