Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Cigarettaszelence496 - Cigarettaszelence
Nagyhazi Gallery
Szentpétervár, 1882, ezüst, "GCs" cirillbetus mesterjegy, bordás test gyújtós szerkezettel, belül arany...
Bidding Has Concluded
Estimate : 240,000.00 - 320,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fuszertartó készlet, 3 db -os497 - Fuszertartó készlet, 3 db -os
Nagyhazi Gallery
Birmingham, 1969 - 70, ezüst, "R et S Ltd" gyártójellel, öntött rátét díszítéssel, kis h...
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukorfogó498 - Cukorfogó
Nagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, csavart szár, vésett virágmintás dísszel, 38,6 g; h:...
Bidding Has Concluded
Estimate : 10,000.00 - 14,000.00
 
 
Details...Bookmark
Teáskanál, 6 db499 - Teáskanál, 6 db
Nagyhazi Gallery
Pest, 1862, antik ezüst,"Pesth" jelzéssel, Franciscus Schmidt, hegedu végu nyelek, "SM" nemesi monogramm vés...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 26,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukorfogó500 - Cukorfogó
Nagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. eleje, ezüst, "IE" mesterjegy, sima fazon kanalas csipesszel, 45,2 g; h: 15,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 10,000.00 - 14,000.00
 
 
Details...Bookmark
Evoeszközkészlet, 12 személyes, 72 db -os501 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 72 db -os
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, "MM" mesterjegy, három hasonló szecessziós virágdíszu véggel, 12 db evokan&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 360,000.00 - 480,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca502 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, Pásztor és Teitsch mesterjegy, téglalap forma karéjos fogóval, gyümölcsös b...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca503 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Bachruch jelzéssel, "AT" mesterjegy, neobarokk nyolckaréjos forma vonalas bo...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Evoeszközkészlet, 12 személyes, 155 db -os504 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 155 db -os
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. elso harmada, ezüst, Keszler Testvérek, vágott angol nyéllel, 12 db evokanál, evovilla, evokés, vacsorav...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000,000.00 - 1,300,000.00
 
 
Details...Bookmark
Evoeszközkészlet, 12 személyes, 70 db -os505 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 70 db -os
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1867 - 72 között, ezüst, "TGy" és "GJ" mesterjegyek, hegeduvégu nyéllel, csúcsos m...
Bidding Has Concluded
Estimate : 400,000.00 - 550,000.00
 
 
Details...Bookmark