496 - CigarettaszelenceNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 320,000.00
498 - CukorfogóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00 - 14,000.00
499 - Teáskanál, 6 dbNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 26,000.00
500 - CukorfogóNagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. eleje, ezüst, "IE" mesterjegy, sima fazon kanalas csipesszel, 45,2 g; h: 15,5 cm
502 - TálcaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
503 - TálcaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 120,000.00
504 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 155 db -osNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,300,000.00