41 - LoporszaruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
42 - LoportartóNagyhazi Gallery
német, 18. sz., faragott, karcolt csont, adagoló, fenéklemez hiányzik, h: 20,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 240,000.00
43 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, alján "IK" jelzéssel, restaurált, m: 22 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
44 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, restaurált, m: 23 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
45 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, m: 22 cm
46 - TányérNagyhazi Gallery
Stomfa, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, hajszálrepedt, d: 23,5 cm, hajszálrepedt
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
47 - TányérNagyhazi Gallery
Stomfa, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, d: 23,5 cm
48 - KupaNagyhazi Gallery
Gmunden, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, német felirattal, ón billenofedéllel, restaurált, m: 22 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 200,000.00
49 - KupaNagyhazi Gallery
Gmunden, 1820 körül, ónmázas fajansz, ón billeno fedéllel, m: 21,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 400,000.00
50 - BokályNagyhazi Gallery
Ausztria, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón billenofedéllel, m: 23,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 340,000.00
51 - TálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
53 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
54 - BokályNagyhazi Gallery
55 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 180,000.00
57 - TálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 60,000.00
58 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
59 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, m: 21 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
60 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 170,000.00