201 - TükörNagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, préselt sárgaréz keretben, csiszolt tükör, 66*40 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
202 - Toalett tükörNagyhazi Gallery
osztrák vagy magyar, 1820 körül, fenyofa korpusz diófa borítással, sérült, eredeti állapotában, 60...
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 80,000.00
Details...Bookmark
203 - KomódNagyhazi Gallery
osztrák, 20. sz. elso fele, tölgyfa alapon mahagóni és topolyafa borítással, jávorfa berakással, önt...
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00 - 950,000.00
Details...Bookmark
204 - JátékasztalNagyhazi Gallery
angol, 19. sz. közepe, faragott diófa, szétnyíló lapja fenyofa diófa borítással, 75*87*47 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 400,000.00
Details...Bookmark
205 - SzalonasztalNagyhazi Gallery
magyar, 1830 körül, fenyofa alapon diófa és topolyafa borítással, jávorfa, paliszander és tiszafa intarzi...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
206 - KarszékNagyhazi Gallery
osztrák, 1900 körül, tömör bükkfa borítással, jávorfa és gyöngyház berakással, 82*6...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
Details...Bookmark
207 - ÍróasztalNagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. vége, fenyofa mahagóni borítással, bronz veretekkel, és fogantyúkkal, sérült, eredeti ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 460,000.00
Details...Bookmark
208 - VitrinNagyhazi Gallery
magyar, 1860 körül, fenyofa alapon diófa borítással, és tömör diófa, faragott díszítésse...
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 400,000.00
Details...Bookmark
209 - KarosszékNagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, faragott diófa, eredeti állapotban, 103*60*53 cm, eredeti állapotban
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
211 - TálalószekrényNagyhazi Gallery
osztrák, 1900 körül, fenyofa alapon diófa borítással, és tömör diófa, faragott díszít...
Bidding Has ConcludedEstimate : 550,000.00 - 800,000.00
Details...Bookmark
213 - HintaszékNagyhazi Gallery
Bécs, 1900 körül, Jakob és Joseph Kohn, hajlított, gozolt bükkfa, m: 106 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
214 - FalikárpitNagyhazi Gallery
flamand, 19. sz., kézi szövésu, kissé sérült, 236*330 cm, kissé sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,400,000.00 - 2,500,000.00
Details...Bookmark
216 - Anatóliai "Temeto - Kula" imaszonyeg VÉDETT - NO EXPORTNagyhazi Gallery
18. sz., gördesz csomózás,, kopott, sérült, 189*127 cm, kopott, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 550,000.00 - 1,000,000.00
Details...Bookmark
222 - Türkmén "Afgán" szonyegNagyhazi Gallery
20. sz. eleje, szenné csomózás, kopott, sérült, flóderos, 258*215 cm, kopott, sérült, flóderos
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 60,000.00
Details...Bookmark
235 - Kaukázusi "Kuba" szonyegNagyhazi Gallery
19. sz. vége, gördesz csomózás, kopott, sérült, javított, 215*128 cm, kopott, sérült, javított
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 300,000.00
Details...Bookmark
301 - CukorszóróNagyhazi Gallery
Pozsonyvártelek, 1845(?), antik ezüst, "BT" és "W" évbetuk, cizellált talpon, 98,6 g; m: 12,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 32,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
302 - FuszertartóNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Franz Rumwolf, áttört kagylós díszu neorokokó test, kiveheto betét...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
303 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel, öntött szololeveles dísszel, 44,6 g; m: 9,3 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00 - 12,000.00
Details...Bookmark
304 - Vodkáspohár, 6 dbNagyhazi Gallery
Kiev és Moszkva, 19. sz. vége és 1876, ezüst, felületén vésett díszítéssel, 113,8 g; m: 4,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 42,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
305 - PohárNagyhazi Gallery
Moszkva, 1862, ezüst, "AR" ismeretlen cirillbetus mesterjegy, niellós díszítéssel, két medalionban váro...
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00 - 34,000.00
Details...Bookmark
306 - CukordobozNagyhazi Gallery
német, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, "BN" mesterjegy, gilosált díszítéssel, négy öntött...
Bidding Has ConcludedEstimate : 130,000.00 - 200,000.00
Details...Bookmark
307 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Hermann Südfeld, ovális forma szololeveles fülekkel, öblében gépi ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
308 - CukordobozNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, "KA" mesterjegy, trébelt hólyagos és rózsamintás díszítéss...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
309 - TeáskannaNagyhazi Gallery
Bécs, 1840, antik ezüst, csont nyéllel és fogóval, kis horpadások, "AZ" mesterjegy, 481,1 g; m: 14cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 95,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
310 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, "WSz" mesterjegy, karéjos forma virágos bordürrel, 265,6 g, 18,5*28 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 80,000.00
Details...Bookmark
311 - CukordobozNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, gilosált díszítéssel, négy öntött lábon, kulcs hián...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
313 - CukordobozNagyhazi Gallery
német, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, vésett díszu, kerek fogóval, négy préselt lemez lábon, "JAK&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
314 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 1859, antik ezüst, Jacob Abel(?), fémnyomott és trébelt, hólyagos és rózsamintás dísszel, 37...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 200,000.00
Details...Bookmark
315 - KiöntoNagyhazi Gallery
Buda, 1843, antik ezüst, "Josephus Gretschl" mesterjeggyel, "G" ellenorzo betuvel, trébelt bordázott test, elef...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
316 - CukordobozNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, "RG" mesterjegy, hólyagos díszítéssel, belül aranyozva, 413,7 g; m:13 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
317 - CukordobozNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Bihari István, oldalán hólyagos dísz, négy öntött lábon, &quo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 80,000.00
Details...Bookmark
318 - CukortartóNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Klein Mór, fémnyomott kráter forma, vonalas tagolással, 452,6 g; m: 14,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
319 - KínálótálkaNagyhazi Gallery
Moszkva, 1892, ezüst, cirillbetus Alexej Sztyepanov, vésett virágokkal, monogramm mezovel, 133 g; m: 11,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
320 - VajasdézsaNagyhazi Gallery
Bécs(?), 1856, antik ezüst, "AK" mesterjegy, bordás íves tagolásokkal, "JA" monogramm vésettel, 16...
Bidding Has ConcludedEstimate : 48,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
321 - PohártartóNagyhazi Gallery
Bécs, 1852, antik ezüst, Vincenz Blasowitz, áttört szolofürtös pohártartó levél alakú tálk...
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
322 - Desszertes tálkaNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Horváth Béla, áttört mélyöblu kerek forma rózsás dísszel, h...
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 100,000.00
Details...Bookmark
323 - KínálóNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, ezüst, 800 -as finomságjelzés, trébelt ovális forma, hólyagos dísszel, 468,8 g; 22,5*30 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
324 - KínálótálNagyhazi Gallery
Pest, 1867 - 1937 közötti jeggyel, ezüst, Albrecht István, áttört virágmintás peremmel, három önt&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 44,000.00
Details...Bookmark
325 - KoppantótálkaNagyhazi Gallery
Bécs, 1847, antik ezüst, "IS" mesterjegy, piskóta forma karéjos peremmel, 107,1 g, h: 18,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 40,000.00
Details...Bookmark
326 - Névjegytartó tálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 1861, antik ezüst, "Mayerhoffer" és "Klinkosch" mesterjegy, téglalap forma profilált peremmel, gr...
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 60,000.00
Details...Bookmark
327 - KoppantótálkaNagyhazi Gallery
Pest, 1842, antik ezüst, "Laky Károly" és "Pesth" jelzéssel, piskóta forma virágos bordürrel,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
328 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Pest, 1866, antik ezüst, Cseh Pál, gilosált és vésett díszítéssel, "H.I.K." monogramm kagylós...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
330 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 1862, antik ezüst, Theophil Leutner, fémnyomott, trébelt, poncolt mintás kerek talp és szár, rózsamint...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
331 - TálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Vincenz Czokally, ovális forma karéjos széllel, öblében vésett d...
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 190,000.00
Details...Bookmark
332 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "AW" mesterjegy, gilosált és gépivésett díszítéssel, üres mon...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
333 - FuszerszóróNagyhazi Gallery
19. sz. elso harmada, antik ezüst, 13 lat finomságjelzés, "FW" mesterjelzés, körte alakú test, domborúa...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 22,000.00
Details...Bookmark
334 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "AW" mesterjegy, gilosált és gépivésett díszítéssel, üres mon...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
335 - CukorszóróNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, csiszolt üveg testtel, Breitner Sándor, nettó 17 g, m: 11,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
336 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "AW" mesterjegy, gilosált és gépivésett dísszel, üres monogramm mezovel...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
337 - Teáskészlet, 4 db -osNagyhazi Gallery
angol, 20. sz. eleje, ezüst, "Sterling 288 Pat Applid" jelzéssel, préselt, nyolcszögletu bordázott test, elef...
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
338 - KínálóNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Klein M. Henrik, trébelt kerek hólyagos forma, 300,5 g; d: 24 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
339 - Talpas kínálótálNagyhazi Gallery
1867 - 1902 közötti behozatali jeggyel, ezüst, Wilhelm Binder, Schwab Gründ, fémnyomott kerek forma, gépi vésett ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
340 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "Láng testvérek" jelzéssel, kerek forma hólyagos keskeny peremmel, 389,7 g; d: 26...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
343 - TeáskannaNagyhazi Gallery
holland, 19. sz. második fele, ezüst, "BSI" mesterjegy, trébelt zsánerjelenettel és növényi ornamentik&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 340,000.00 - 550,000.00
Details...Bookmark
344 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Csehszlovákia, 1929, ezüst, "MV" mesterjegy, 800 -as finomságjelzés, préselt, vésett mintás egyenes bor...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
345 - TálalóNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Vincencz Carl Dub, kerek forma szalagfuzött bordürrel, 1347,6 g; d: 29 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 250,000.00
Details...Bookmark