397 - BabacsörgoNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 30,000.00
399 - DíszkanálNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, kagylós merítovel, 53,9 g; h: 20 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 36,000.00
400 - Színházi táskaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 30,000.00
401 - LorgnonNagyhazi Gallery
19. sz. vége, teknoc, aranyozott fém szerelékkel, rugós nyitódással, üveggel, h: 18 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 18,000.00
402 - Díszmagyar garnitúraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 850,000.00 - 1,300,000.00
403 - ÖvNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00 - 40,000.00
404 - BoglárNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00 - 120,000.00
405 - CsigakürtNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 240,000.00