51 - TálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
53 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
54 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
55 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 180,000.00
57 - TálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 60,000.00
58 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
59 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, m: 21 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
60 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 170,000.00
61 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 100,000.00
62 - BokályNagyhazi Gallery
Szászkézd, 1796, mázas cserép, sgraffítos díszítéssel, m: 19 cm
66 - LádikaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00 - 800,000.00
67 - LatNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
68 - LakatNagyhazi Gallery
Közép - Európa, 17. sz., kovácsoltvas, m: 13 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 150,000.00
70 - LakatNagyhazi Gallery
magyar, 1800 körül, kovácsoltvas, kulcs hiányzik, h: 18 cm, kulcs hiányzik
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00 - 50,000.00
71 - SzelenceNagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 1500 körül, bronz, vésett díszítéssel, 2,5*7,5*4 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00 - 120,000.00
72 - PohárNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 170,000.00 - 240,000.00
73 - SzelenceNagyhazi Gallery
74 - ÁgymelegítoNagyhazi Gallery
76 - KupaNagyhazi Gallery
német, 18. sz. vége, ónozott vörösréz, m: 25 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00 - 100,000.00
77 - KancsóNagyhazi Gallery
Balkán, 1800 körül, kalapált vörösréz és kovácsoltvas, m: 59 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00 - 95,000.00
79 - KancsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 40,000.00
80 - KiöntoedényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
82 - VértálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 400,000.00
84 - Vénusz és ÁmorNagyhazi Gallery
francia, 19. sz. második fele, elefántcsont, fa talapzaton, sérült, m: 16,5 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 160,000.00
86 - AktNagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 19. sz. vége, elefántcsont, sérült, m: 6 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 60,000.00
88 - DíszkupaNagyhazi Gallery
német, 19. sz., elefántcsont, római történelmi jelenetekkel, m: 37 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,800,000.00 - 4,400,000.00
89 - Rield(?) jelzéssel, 19. sz. - XIV. Lajos, Marie - Antoinette és gyermekük portréja, 3 dbNagyhazi Gallery
90 - DíszdobozNagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, achát, aranyozott réz szerelékkel, 6,5*11*5,5 cm
92 - DíszdobozNagyhazi Gallery
francia, 18. sz. vége, fém, teknocpáncél betéttel, fedelén festett rekamié jelenettel, d: 7,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 40,000.00
93 - Allegórikus jelenetNagyhazi Gallery
német, 18. sz. vége, akvarell, elefántcsont, sérült, j.n., 9,5*22,5 cm, sérült
98 - DíszdobozNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, aranyozott sárgaréz szerelékkel, 11,5*20,5*13,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 150,000.00
99 - Fájdalmas SzuzanyaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00