101 - Szent LajosNagyhazi Gallery
Limoges, 1877, festett aranyozott tuzzománc, hátoldalán "Luis Boulay(?)" jelzéssel, 13*9,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 200,000.00
102 - SzelenceNagyhazi Gallery
Bécs vagy Itália, 19. sz. második fele, aranyozott ezüst, festett zománcdísszel, mitológiai jelenettel, 2,5*8*6 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 400,000.00
103 - SzelenceNagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 18. sz. második fele, bronz, festett zománcdísszel, 4*8*6 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 300,000.00
104 - AsztaldíszNagyhazi Gallery
Bécs, 18. sz. második fele, Anton Grassi, fehér mázas porcelán, restaurált, 65*34 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 500,000.00 - 700,000.00
105 - KínálóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 40,000.00
106 - Asztali kínálóNagyhazi Gallery
107 - Talpas pohárNagyhazi Gallery
Velence, 18. sz. vége, színtelen hutaüveg, csavart tejüveg, szálas díszítéssel, m: 20,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 200,000.00
108 - PohárNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. közepe, csiszolt uránzöld üveg, arany és zománcfestett díszítéssel, m: 12,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
109 - CukordobozNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 150,000.00
110 - PohárNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. elso fele, csiszolt, kétrétegu üveg, aranyozott, zománcfestett díszítéssel, m: 13,5 cm
111 - PohárNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. közepe, csiszolt uránüveg, arany és zománcfestett díszítéssel, m: 14 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
112 - CukordobozNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. elso fele, csiszolt, zöld kalcedonüveg, sárgaréz szerelékkel, 10*11,5*8 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 120,000.00
113 - PohárNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. közepe, csiszolt uránzöld üveg, arany és zománcfestett díszítéssel, m: 13,5 cm
114 - DíszpohárNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. vége, csiszolt kétrétegu üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, m: 14 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
115 - CukordobozNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt üveg, préselt vörösréz szerelékkel, 11*12,5*9 cm
116 - DíszpohárNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. közepe, csiszolt kobaltüveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, m: 14 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 100,000.00
117 - CukortartóNagyhazi Gallery
118 - PatikaedényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 40,000.00
119 - DíszvázaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 150,000.00
120 - Asztali kínálóNagyhazi Gallery
121 - KínálóNagyhazi Gallery
122 - PosztamensNagyhazi Gallery
Zsolnay - gyár(?), Pécs, 19. sz. vége, festett, aranyozott fehércserép, m: 79 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 300,000.00
123 - DíszkancsóNagyhazi Gallery
Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, keménycserép, áttört, aranyozott díszítéssel, m: 47 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 190,000.00 - 300,000.00
124 - VázaNagyhazi Gallery
125 - VázaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 60,000.00
126 - KaspóNagyhazi Gallery
Zsolnay - gyár, Pécs, 1910 körül, labradormintás, eozinmázas fehércserép, repedt, 27*32 cm, repedt
Bidding Has ConcludedEstimate : 300,000.00 - 500,000.00
127 - Váza noalakkalNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 360,000.00 - 500,000.00
128 - DíszdobozNagyhazi Gallery
Zsolnay - gyár, Pécs, 1910 körül, eozinmázas fehércserép, fazonszám: 8713, 14*19,5*12 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 160,000.00
129 - VázaNagyhazi Gallery
Emilé Gallé, Nancy, 1900 körül, savmaratott, réteges üveg, jelzett az oldalán: "Gallé", m: 12 cm
130 - VázaNagyhazi Gallery
Emile Gallé, 1910 körül, savmaratott üveg, jelezve az oldalán: "Gallé", m: 15,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 220,000.00
132 - VázaNagyhazi Gallery
Daum, Nancy, savmaratott, réteges üveg, jelezve az oldalán: "Daum Nancy", m: 50 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,500,000.00
133 - VázaNagyhazi Gallery
Emilé Gallé, Nancy, 1900 körül, savmaratott, réteges üveg, jelezve az oldalán: "Gallé", m: 25 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 400,000.00
134 - VázaNagyhazi Gallery
Emilé Gallé, Nancy, 1900 körül, savmaratott, réteges üveg, jelzve az oldalán: "Gallé", m: 72 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 5,000,000.00 - 6,000,000.00
137 - VázaNagyhazi Gallery
Gorka Géza, 1950 -es évek, repesztett mázas cserép, jelezve az alján, m: 18 cm
138 - TeáskannaNagyhazi Gallery
Anglia, Sheffield, 20. sz. elso fele, ezüstözött fém, ébenfa fogóval, m: 22 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 18,000.00 - 30,000.00
139 - TengerészNagyhazi Gallery
USA, 20. sz. elso fele, bakelit és nikkelezett fém, restaurált, m: 29 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
140 - HamutartóNagyhazi Gallery
Anglia, 20. sz. elso fele, bakelit és nikkelezett fém, 14*22 cm
142 - Asztali óraNagyhazi Gallery
Anglia, 20. sz. elso fele, nikkelezett fém, nem muködik, m: 21 cm, nem muködik
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 80,000.00
143 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
144 - UtazóóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 320,000.00 - 500,000.00
145 - UtazóóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 240,000.00
147 - BonbonierNagyhazi Gallery
148 - AsztalközépNagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. közepe, aranyozott bronz, üvegbetét hiányzik, m: 36 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
149 - KandeláberNagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. második fele, aranyozott, patinázott bronz, márvány talapzattal, alakított, m: 49 cm, alakított
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 400,000.00
150 - Képóra - Bécs látképe a Belvedere Palota kertjébolNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,400,000.00 - 2,500,000.00
151 - KépóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,800,000.00 - 4,000,000.00
152 - KeretóraNagyhazi Gallery
Joseph Sterber, Buda, 1830 körül, 1/4 ütos szerkezet, restaurált, 54*43,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 260,000.00 - 400,000.00
153 - KeretóraNagyhazi Gallery
magyar, 1940 körül, dátumos, 1/4 ütos szerkezet, aranyozott ökörszemes keretben, 51*40,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 360,000.00
154 - TükörNagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült, 160*104 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 300,000.00 - 460,000.00
155 - FalióraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 260,000.00
156 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 900,000.00 - 1,500,000.00
157 - ÁllóóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,500,000.00 - 2,200,000.00
158 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 460,000.00 - 600,000.00
159 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 300,000.00
160 - KeretóraNagyhazi Gallery
osztrák, 1830 körül, 1/4 ütos szerkezet, aranyozott, ökörszemes keretben, 53*42,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 240,000.00
161 - KeretóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 280,000.00
162 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,800,000.00
163 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
francia, 19. sz. elso fele, tuzaranyozott bronz tokban, 1/2 -es ütos szerkezet, "Fervez á Paris" felirattal, m: 38 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 440,000.00 - 600,000.00
164 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 500,000.00 - 800,000.00
165 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,100,000.00 - 2,000,000.00
166 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
francia, 19. sz. eleje, 1/2 -es ütos szerkezet, aranyozott, patinázott bronz tokban, muködoképes, m: 38 cm, muködoképes
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 440,000.00
167 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
168 - LádaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 500,000.00
169 - KelengyeládaNagyhazi Gallery
170 - KelengyeládaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 400,000.00
172 - TámlásszékNagyhazi Gallery
olasz, 19. sz. második fele, faragott diófa, restaurált, 120*48*45 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
173 - TámlásszékNagyhazi Gallery
174 - KabinetszekrényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 850,000.00 - 1,500,000.00
175 - KabinetszekrényNagyhazi Gallery
olasz, 16. sz. vége, faragott tömör diófa, középso ajtaja mögött 3 fiókkal, 122*92*36,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 800,000.00 - 1,500,000.00
179 - TálalószekrényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,700,000.00 - 2,400,000.00
180 - TálalószekrényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,600,000.00
181 - KomódNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 950,000.00 - 1,500,000.00
182 - RuhásszekrényNagyhazi Gallery
Nyugat - Magyarország, 18. sz. második fele, tömör diófa, faragott díszítéssel, 197*160*65 cm
183 - TálalószekrényNagyhazi Gallery
magyar, 1780 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, restaurált, 255*150*64 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00 - 950,000.00
184 - FaliszekrénykeNagyhazi Gallery
185 - SzalonasztalNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 400,000.00 - 700,000.00
186 - ToalettasztalNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 650,000.00 - 1,000,000.00
188 - RuhásszekrényNagyhazi Gallery
189 - RuhásszekrényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,100,000.00 - 1,500,000.00
190 - Emeletes írószekrényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,400,000.00 - 3,200,000.00
191 - Emeletes írószekrényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,300,000.00 - 1,800,000.00
192 - ÁgyNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 300,000.00 - 480,000.00
193 - ÁllólámpaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 400,000.00 - 600,000.00
194 - RuhásszekrényNagyhazi Gallery
195 - Íróasztal székkelNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 480,000.00 - 600,000.00
196 - Trümó, írófiókkalNagyhazi Gallery
197 - TükörNagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült, 250*119 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 380,000.00 - 600,000.00
200 - ÍrószekreterNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 550,000.00 - 900,000.00