547 - CsokornásfaNagyhazi Gallery
Erdély, 1600 évek közepe, arany, rubin és zománcfestés díszítéssel, dobozában, br. 74,8 g; d: 6,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,200,000.00 - 4,800,000.00
Details...Bookmark
548 - MelltuNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, aranyozott ezüst, "BR" mesterjegy, karéjos keretben 1 db cabouchon malachit kovel, 6 db zöl...
Bidding Has ConcludedEstimate : 36,000.00 - 55,000.00
Details...Bookmark
549 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 14 k arany, karmos foglalásban 2 db gyémánttal, cca 0,25 ct, GyCrSi, eredeti dobozában, 3,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
550 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, fémjel nélkül, virág forma,10 db briliánssal, cca 0,50 ct, MTCrSi, 8 db smaragddal...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
551 - GyöngysorNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, kétsoros verlauf tenyésztett gyöngysor, 14 k arany csattal, br. 18,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
552 - LáncNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "DZ" mesterjegy, verlauf fazonú walles lánc, ugrókarika záródáss...
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
553 - GyöngysorNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 90 db 7 mm -es csomósan fuzött tenyésztett gyöngybol, 14 k arany csattal, br. 32,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
554 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany és ezüst, "FA" mesterjegy, 1 db briliánssal, cca 0,25 ct, R2CrP1,2, 2,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
555 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "PE" mesterjegy, téglalap forma, oldalán áttört díszítéssel...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 165,000.00
Details...Bookmark
556 - Noi kisujjgyuruNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 18 k arany, rozettás fejében 9 db gyémánt, cca 0,15 ct, méretre igazított, 4,8 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 46,000.00 - 65,000.00
Details...Bookmark
558 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, karmos foglalásban 1 db briliáns, cca 0,45 ct, MTCrSi,, 2,4 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
559 - MelltuNagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. elso harmada, 14 k arany, virágos formán 42 db briliáns cca 0,50 ct, FMATCrSi, 1 db szintetikus rubin, 9,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 130,000.00
Details...Bookmark
561 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, csónak forma, rátett díszen 1 - 1 db zöld üvegkovel, seprus csüngo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 46,000.00
Details...Bookmark
562 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 db burmai rubin 4,44 ct, 12 db briliáns 1,57 ct, MWVVs, 7,3 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
563 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, 14 k arany és ezüst, rozetta forma, 20 db briliánssal, cca 1 ct, R2CrSi, hagyományos patentzárr...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
564 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
19. sz. vége, 14 arany és ezüst, rozetta forma 20 db briliánssal, cca 2 ct, R1R2TCrSi, patent zárral, 3,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 320,000.00 - 460,000.00
Details...Bookmark
565 - NyakékNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, fantázia szemes lánc közepén kagylós virágos középtagban 5 db türkiz ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark