301 - CukorszóróNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 32,000.00 - 50,000.00
302 - FuszertartóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
303 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel, öntött szololeveles dísszel, 44,6 g; m: 9,3 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00 - 12,000.00
304 - Vodkáspohár, 6 dbNagyhazi Gallery
Kiev és Moszkva, 19. sz. vége és 1876, ezüst, felületén vésett díszítéssel, 113,8 g; m: 4,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 42,000.00 - 70,000.00
305 - PohárNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00 - 34,000.00