446 - KézmosótálNagyhazi Gallery
Bécs, 1860, antik ezüst, Franz Rudolf, mélyöblu téglalap forma, síma bordur, kis horpadásokkal, 665,8 g; 40*29,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
447 - GyertyatartóNagyhazi Gallery
Bécs(?), 1867 - 1922 között, ezüst, vésett és oroszlános díszítéssel, négy öntött l...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
448 - KézmosótálNagyhazi Gallery
Bécs, 1805, antik ezüst, Ignac Sebastian, mélyöblu téglalap forma, virágmintás bordürrel, kis horpadáss...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
449 - DísztálNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada(?), ezüst, fantázia jegyekkel, kerek forma, cizellált alakos és peremén növényi mint&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
450 - GyertyatartóNagyhazi Gallery
Bécs, 1840, antik ezüst, "AW mesterjegy", négy karéjos talppal, vésett nemesi koronás "CE" monogra...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
451 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 1867 - 1937 között, ezüst, Bachruch Antal, historizáló stílusban, öntött, cizellált és v...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
453 - Füles kosárkaNagyhazi Gallery
német, 20. sz. eleje, ezüst, 1902 - 1937 közötti behozatali jegy, préselt nyolcszögletes forma, áttört lev...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
454 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, kivehetetlen mesterjegy, vésett díszítéssel, kis horpadással, 570,2 g; ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
455 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bécs(?), 1867 - 1872 között, ezüst, "EC" mesterjegy, kerek forma vésett díszítéssel, két plas...
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 100,000.00
Details...Bookmark
456 - PúderkompaktNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, ezüst, Schönwald Imre, gilosált és gépi vésett díszben "GY" monogramm v...
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 36,000.00
Details...Bookmark
457 - PénztárcaNagyhazi Gallery
német, 19. sz. vége, ezüst, "GH" mesterjegy, láncszövet cizellált kerettel golyós csüngovel, 47,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 18,000.00 - 38,000.00
Details...Bookmark
458 - PénztárcaNagyhazi Gallery
Birmingham, 1915 - 16, ezüst, vésett leveles díszítéssel, függo lánccal és karikával, "IG" mo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 60,000.00
Details...Bookmark
460 - Desszertes kínálóNagyhazi Gallery
német, 1902 - 1937 közötti behozatali jeggyel, ezüst, Schwab. Gmünd, Hugó Böhm, ovális forma áttör...
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 44,000.00
Details...Bookmark
461 - Csészetartó, 6 dbNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, gyöngybordürrel, Bachruch Antal, áttört díszítéssel, pótolt üvegbet...
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00 - 85,000.00
Details...Bookmark
463 - PohárNagyhazi Gallery
20. sz. elso fele, ezüst, ismeretlen török vagy arab jegyekkel, palástból forrasztott, cizellált medállal, vir...
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 40,000.00
Details...Bookmark
464 - KínálótálNagyhazi Gallery
prágai 1902 - 1923 közötti behozatali jeggyel, ezüst, alján "AP" betukkel, háromszögletu forma, át...
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark