201 - TükörNagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, préselt sárgaréz keretben, csiszolt tükör, 66*40 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 150,000.00
202 - Toalett tükörNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 80,000.00
203 - KomódNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00 - 950,000.00
204 - JátékasztalNagyhazi Gallery
angol, 19. sz. közepe, faragott diófa, szétnyíló lapja fenyofa diófa borítással, 75*87*47 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 400,000.00
205 - SzalonasztalNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 220,000.00
206 - KarszékNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
207 - ÍróasztalNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 460,000.00
208 - VitrinNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 400,000.00
209 - KarosszékNagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, faragott diófa, eredeti állapotban, 103*60*53 cm, eredeti állapotban
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00