Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

<!--- --->
Tükör201 - Tükör
Nagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, préselt sárgaréz keretben, csiszolt tükör, 66*40 cm
Estimate : 90,000.00 - 150,000.00

Toalett tükör202 - Toalett tükör
Nagyhazi Gallery
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00

Komód203 - Komód
Nagyhazi Gallery
Estimate : 600,000.00 - 950,000.00

Játékasztal204 - Játékasztal
Nagyhazi Gallery
angol, 19. sz. közepe, faragott diófa, szétnyíló lapja fenyofa diófa borítással, 75*87*47 cm
Estimate : 280,000.00 - 400,000.00

Szalonasztal205 - Szalonasztal
Nagyhazi Gallery
Estimate : 140,000.00 - 220,000.00

Karszék206 - Karszék
Nagyhazi Gallery
Estimate : 120,000.00 - 200,000.00

Íróasztal207 - Íróasztal
Nagyhazi Gallery
Estimate : 280,000.00 - 460,000.00

Vitrin208 - Vitrin
Nagyhazi Gallery
Estimate : 240,000.00 - 400,000.00

Karosszék209 - Karosszék
Nagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, faragott diófa, eredeti állapotban, 103*60*53 cm, eredeti állapotban
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00

Irattartó szekrény210 - Irattartó szekrény
Nagyhazi Gallery
Estimate : 800,000.00 - 1,200,000.00