386 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Csehszlovákia, 1929 - 1940 között, ezüst, vizszintes tagolású gyöngybordür és rádlizott leveles d&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
387 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bécs(?), 19. sz. utolsó harmada, ezüst, öntött, poncolt neorokokó díszítéssel, utólagos üvegb...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
388 - KovsNagyhazi Gallery
Szentpétervár, 1899 - 1908, ezüst, "AK" mesterjegy, aranyozott sodrony rekeszzománc díszítéssel, 156,1 ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 340,000.00
Details...Bookmark
389 - SzelenceNagyhazi Gallery
Moszkva, 1899 - 1908 között, ezüst, belül aranyozott, "AA" mesterjegy, sodrony rekeszzománc díszíté...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
391 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, trébelt, kerek talpon bordázott hólyagdíszes szár, akantuszleveles d...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
392 - Fedeles serlegNagyhazi Gallery
Altenburg(?), 17.sz., antik ezüst, poncolt, trébelt, ovális talp, öntött alakos díszu szárral, pohárrés...
Bidding Has ConcludedEstimate : 900,000.00 - 1,200,000.00
Details...Bookmark
393 - BabacsörgoNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, préselt, hólyagos és virágos dísszítéssel,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
395 - Báli táskaNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, aranyozott fém keret, lánc és övbeakasztó, gyöngyfuzött díszes tartóval, golyó...
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 36,000.00
Details...Bookmark
397 - BabacsörgoNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, préselt bohóc forma elefántcsont fogóval, br. 25,4 g; h: ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
399 - DíszkanálNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, kagylós merítovel, 53,9 g; h: 20 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 36,000.00
Details...Bookmark
400 - Színházi táskaNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, ezüst, "KI" mesterjegy, láncszövet merevíto pánttal és karlánccal, zafí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
401 - LorgnonNagyhazi Gallery
19. sz. vége, teknoc, aranyozott fém szerelékkel, rugós nyitódással, üveggel, h: 18 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 18,000.00
Details...Bookmark
402 - Díszmagyar garnitúraNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, Bachruch, aranyozott, öntött kagylós virágos rátéten, festett zománcos d...
Bidding Has ConcludedEstimate : 850,000.00 - 1,300,000.00
Details...Bookmark
403 - ÖvNagyhazi Gallery
Kiev(?), 1899 - 1908 között, ezüst, préselt tagok, madár és geometrikus niellós dísszítéssel, 118,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00 - 40,000.00
Details...Bookmark
404 - BoglárNagyhazi Gallery
17. sz., fémjel nélkül, aranyozott ezüst, öntött virágmintás díszítmények, köralakú...
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
405 - CsigakürtNagyhazi Gallery
Tibet, 18 - 19. sz., kagyló, ezüstözött fém rátéttel, korall és türkiz díszítéssel, h: 2...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark