596 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, fémjel nélkül, rozetta forma, 38 db briliánssal, MTCrSi, cca 1 ct, 3,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
597 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, fémjel nélkül, geometrikus forma, 44 db briliánssal, cca 0,50 ct, MTCrSi, 1 ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
598 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, "HH" mesterjegy, 14 k arany, piros porcelán lencse dísszel, patent zárral, br. 3,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
599 - Lánc és függelékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 8 k fehér arany pancerlánc, 14 k fehérarany függelék, 12 db briliáns, cca 0,50 ct, MTCrVs...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
600 - MelltuNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, duplapálcás forma, 3 db üvegkovel, 3,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 20,000.00
Details...Bookmark
601 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, aliance fazon, 2 db briliáns, cca 0,40 ct, R1TCrsi, 1 db cabouchon zafírral, 5,8 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
602 - RuhaklipszNagyhazi Gallery
1930 körül, 14 k arany, fémjel nélkül, csavartdíszes forma 12 db briliáns, cca 0,60 ct, R1ATCrSi, 5 db care szint...
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
603 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
19. sz. vége, 14 k arany, karmazált fazonban 12 db briliáns cca 0,85 ct, R2CrSi, 1 db cabouchon zöld türkiz, 4,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
604 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 1940 körül, "Grana", 18 k eredeti arany tok, 16 köves preciziós svájci horgony gátszerkezet, k...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
605 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. elso harmada, "Chronometre Suisse", 14 k arany tok, fém füllel, 15 köves kézi felhúzós s...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
606 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, platina és 18 k arany, levél forma, angol patentzárral, 3,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
607 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 opállal cca 4,3 ct, 24 db briliánssal, 0,61 ct, MTCrVsSi, 7,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 280,000.00
Details...Bookmark
610 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, 14 k arany és ezüst, virágcsokor forma, 17 db briliáns és 17 db gyémánt, cca 0,80 ct...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
611 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany és ezüst, fantázia formában 11 db briliáns, cca 1,40 ct, R2TCrSi, 11,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 300,000.00 - 380,000.00
Details...Bookmark
612 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
1920 körül, 14 k arany és ezüst, 1 db 8 mm -es tenyésztett gyöngyszem, karmazált fazonban 10 db briliáns, 2 ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
613 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. eleje, 14 k arany, 1922 utáni bécsi jeggyel, "WS" mesterjegy, 3 db briliáns cca 0,65 ct, R2TCrSi, 2 db baguette k...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
614 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, karmos foglalásban 1 db ovális smaragd, cca 4 ct, és 4 db briliáns, cca 0,10...
Bidding Has ConcludedEstimate : 360,000.00 - 420,000.00
Details...Bookmark
615 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. utolsó harmada, "Corum", 18 k arany jelzéssel, számlap, szerkezet, csat jelzett, Nr.14400V40, tégl...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,400,000.00
Details...Bookmark
616 - FüggelékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, áttört szív formában 16 db briliáns cca 0,15 ct, MTCrSi és 34 db s...
Bidding Has ConcludedEstimate : 170,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
617 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. utolsó harmada, "Omega", 18 k fehér arany, szövött karpánttal, számlap -szerkezet -tok -...
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 320,000.00
Details...Bookmark
618 - Kereszt függelékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany, azsúrfoglalt 31 db briliáns, cca 0,35 ct, MTCrSi és 11 db kékzafír cca ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 280,000.00
Details...Bookmark
619 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arany és ezüst, rozetta formában 20 db briliáns, cca 1,80 ct, R2TCrSiP1, pótlólagos angol p...
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 340,000.00
Details...Bookmark
620 - GyöngysorNagyhazi Gallery
1920 körül, háromsoros tenyésztett gyöngysor 4 - 6 mm -es szemekbol , 14 k fehér és sárga arany csattal, 4 d...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
622 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. közepe, "IWC", 14 k arany tok, kerek forma, számlap -szerkezet jelzett: "IWC", anker szerkezet, mu...
Bidding Has ConcludedEstimate : 38,000.00 - 80,000.00
Details...Bookmark
623 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, azsúrfoglalt 78 db briliáns, cca 0,30 ct, MTCrSi, 2 db csepp alakú tenyészte...
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 300,000.00
Details...Bookmark
624 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 db burmai rubin 4,69 ct, 8 db briliáns (hercz csiszolás) 2,32 ct, 10 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
625 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 18 k arany, "Chonographe Suisse", 17 köves anker szerkezet, stopperes, másodpercmutatós, Nr.48/3910, m...
Bidding Has ConcludedEstimate : 130,000.00 - 170,000.00
Details...Bookmark
626 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, márki fazonban pave foglalt 20 db briliánssal, cca 1 ct, R2CrSi, 2,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
628 - KarkötoNagyhazi Gallery
lengyel(?), 20. sz. közepe, aranyozott ezüst, filigrándíszes virágforma, sodrony zománcozott, 6 db türkiz kovel, ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
629 - Golyós ironNagyhazi Gallery
francia, 20. sz. utolsó harmada, "Dupont", fém és ezüst borítással, "B8AT24" jelzés, doboz...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
630 - KarkötoNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, ötsoros méhsejt fazon, nyelves záródással, 53 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
631 - MelltuNagyhazi Gallery
1940 körül, 14 k arany, "GF" mesterjegy, szololevél forma, matt és fényes felülettel, 12,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
632 - ÉkszergarnitúraNagyhazi Gallery
19. sz. vége, ezüst és fém aranyozva, pave foglalt gránátköves díszítéssel, karék, melltu, f&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
633 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 1930 -as évek, "Omega", 14 k arany gyári tok, 17 köves kézi felhúzású bronz werk. szerkezet...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
634 - NyakkendotuNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, 1867 - 1902 közötti behozatali jeggyel, rovar forma gyöngy és rubin dísszel, 1,4 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00 - 10,000.00
Details...Bookmark
635 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, zárt foglalásban 1 - 1 db briliáns, cca 0,40 ct, R2CrSi, srófos zár...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
636 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k fehér arany, 13 db briliánssal, cca 0,80 ct, R2TCrSi, áttört díszítéssel, 6,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 280,000.00
Details...Bookmark
637 - FüggelékNagyhazi Gallery
19. sz. végi ékszerbol átalakított, 14 k arany és ezüst, 19 db briliáns, 4 db gyémánt, cca 0,50 ct, R2A...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 130,000.00
Details...Bookmark
638 - ÓraláncNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, 14 k arany, "SA" mesterjegy, fantázia szemek, alakított, karabíner és ugrókarika zá...
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
639 - KarláncNagyhazi Gallery
francia, 20. sz. eleje, 14 k arany, 11 db tagból álló áttört mintázatú pálcikaszemes fazon, nyelves zár...
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 80,000.00
Details...Bookmark
640 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
20. sz. elso fele, 14 k arany és ezüst, virág formában 16 db briliánssal, cca 1 ct, FMTCrVsSi, 2 db rubin, patent zárr...
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
642 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k arany, karmazált fazon, 12 db briliáns cca 0,15 ct, ACrSi, 1 db kék zafír, 2,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 44,000.00
Details...Bookmark
643 - Noi óraláncNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, "KH" mesterjegy, reszelt anker szemekbol, ugrókarika (nem muködik) és karabí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
645 - Kézelogomb párNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, szögletes formában 2 db zafír, cca 2 ct, rugós patent záródással, 12,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark