101 - Szent LajosNagyhazi Gallery
Limoges, 1877, festett aranyozott tuzzománc, hátoldalán "Luis Boulay(?)" jelzéssel, 13*9,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 200,000.00
102 - SzelenceNagyhazi Gallery
Bécs vagy Itália, 19. sz. második fele, aranyozott ezüst, festett zománcdísszel, mitológiai jelenettel, 2,5*8*6 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 400,000.00
103 - SzelenceNagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 18. sz. második fele, bronz, festett zománcdísszel, 4*8*6 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 300,000.00
104 - AsztaldíszNagyhazi Gallery
Bécs, 18. sz. második fele, Anton Grassi, fehér mázas porcelán, restaurált, 65*34 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 500,000.00 - 700,000.00
105 - KínálóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 40,000.00
106 - Asztali kínálóNagyhazi Gallery
107 - Talpas pohárNagyhazi Gallery
Velence, 18. sz. vége, színtelen hutaüveg, csavart tejüveg, szálas díszítéssel, m: 20,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 200,000.00
108 - PohárNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. közepe, csiszolt uránzöld üveg, arany és zománcfestett díszítéssel, m: 12,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
109 - CukordobozNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 150,000.00
110 - PohárNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. elso fele, csiszolt, kétrétegu üveg, aranyozott, zománcfestett díszítéssel, m: 13,5 cm