1 - GyömbértartóNagyhazi Gallery
Felvidék, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, "F. E." monogrammal, sérült, m: 24 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 280,000.00
2 - Ereklyetartós keresztNagyhazi Gallery
német, 18. sz. második fele, faragott puszpángfa, zárólap hiányzik, j.n., h: 25 cm, zárólap hiányzik
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
3 - KupaNagyhazi Gallery
4 - KupaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 280,000.00
5 - GyömbértartóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 300,000.00
6 - KancsóNagyhazi Gallery
Németország, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, sérült, m: 18 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 150,000.00
7 - CéhkancsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 400,000.00 - 600,000.00
9 - Virágtartó párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 240,000.00
10 - CéhkancsóNagyhazi Gallery
Németország, 1775, ón, vésett díszítéssel, fedelén "Sebastian Maihir" felirattal, m: 38 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 340,000.00 - 500,000.00
12 - KorsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 60,000.00
13 - SzenteltvíztartóNagyhazi Gallery
Észak - Itália, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, restaurált, m: 27 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 300,000.00
14 - Fedeles tálNagyhazi Gallery
16 - HydraNagyhazi Gallery
görög, Kr. e. 5. sz., festett terrakotta, sérült, m: 29 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 300,000.00
17 - TálNagyhazi Gallery
Spanyolország, 18. sz. közepe, ónmázas cserép, sérült, d: 66 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 460,000.00
18 - TálNagyhazi Gallery
Habán, 1697, ónmázas fajansz, "HH" monogrammal, restaurált, d: 29,5 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 650,000.00 - 950,000.00
19 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
20 - BokályNagyhazi Gallery
Felvidék, Habán(?), 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón billenofedéllel, m: 23 cm
21 - Fedeles bokályNagyhazi Gallery
Felvidék, Habán, 18. sz. elso fele, ónmázas fajansz, alján: "I.O." jelzéssel, m: 25,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 300,000.00
22 - Ónfedeles korsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,200,000.00 - 3,000,000.00
23 - KorsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,200,000.00 - 1,800,000.00
24 - TányérNagyhazi Gallery
Holics, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, alján "HP" jelzéssel, repedt, d: 23,5 cm, repedt
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 120,000.00
25 - KiöntoNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 160,000.00
26 - TányérNagyhazi Gallery
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, apró csorbulásokkal, d: 21 cm, apró csorbulásokkal
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
27 - KorsóNagyhazi Gallery
Felvidék, 18. sz. második fele, mázas cserép, apró csorbulásokkal, m: 25 cm, apró csorbulásokkal
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 70,000.00
28 - PalackNagyhazi Gallery
Csehország, 18. sz. közepe, opálüveg, zománcfestett díszítésekkel, m: 13 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 130,000.00 - 200,000.00
29 - KiöntoNagyhazi Gallery
Holics, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, kis repedésekkel, m: 13 cm, kis repedésekkel
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00 - 46,000.00
30 - PalackNagyhazi Gallery
31 - PalackNagyhazi Gallery
Csehország, 18. sz. közepe, színtelen hutaüveg, zománcfestett "Tobias Rombaldt....." felirattal, m: 15 cm
32 - PalackNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 200,000.00
33 - PalackNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 85,000.00 - 150,000.00
34 - KancsóNagyhazi Gallery
Németország, 1792, színtelen hutaüveg, zománcfestett díszítéssel, m: 21 cm
35 - BokályNagyhazi Gallery
Porumbák, 18. sz., opálüveg, pecsétviaszvörös üvegfonál díszítéssel, m: 20 cm
36 - KupaNagyhazi Gallery
37 - PalackNagyhazi Gallery
38 - PalackNagyhazi Gallery
39 - PalackNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
40 - IvókürtNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 440,000.00 - 650,000.00
41 - LoporszaruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
42 - LoportartóNagyhazi Gallery
német, 18. sz., faragott, karcolt csont, adagoló, fenéklemez hiányzik, h: 20,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 240,000.00
43 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, alján "IK" jelzéssel, restaurált, m: 22 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
44 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, restaurált, m: 23 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
45 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, m: 22 cm
46 - TányérNagyhazi Gallery
Stomfa, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, hajszálrepedt, d: 23,5 cm, hajszálrepedt
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
47 - TányérNagyhazi Gallery
Stomfa, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, d: 23,5 cm
48 - KupaNagyhazi Gallery
Gmunden, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, német felirattal, ón billenofedéllel, restaurált, m: 22 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 200,000.00
49 - KupaNagyhazi Gallery
Gmunden, 1820 körül, ónmázas fajansz, ón billeno fedéllel, m: 21,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 400,000.00
50 - BokályNagyhazi Gallery
Ausztria, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón billenofedéllel, m: 23,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 340,000.00
51 - TálNagyhazi Gallery
53 - BokályNagyhazi Gallery
54 - BokályNagyhazi Gallery
55 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 180,000.00
57 - TálNagyhazi Gallery
58 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
59 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, m: 21 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
60 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 170,000.00
61 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 100,000.00
62 - BokályNagyhazi Gallery
Szászkézd, 1796, mázas cserép, sgraffítos díszítéssel, m: 19 cm
66 - LádikaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00 - 800,000.00
67 - LatNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
68 - LakatNagyhazi Gallery
Közép - Európa, 17. sz., kovácsoltvas, m: 13 cm
70 - LakatNagyhazi Gallery
magyar, 1800 körül, kovácsoltvas, kulcs hiányzik, h: 18 cm, kulcs hiányzik
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00 - 50,000.00
71 - SzelenceNagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 1500 körül, bronz, vésett díszítéssel, 2,5*7,5*4 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00 - 120,000.00
72 - PohárNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 170,000.00 - 240,000.00
73 - SzelenceNagyhazi Gallery
74 - ÁgymelegítoNagyhazi Gallery
76 - KupaNagyhazi Gallery
német, 18. sz. vége, ónozott vörösréz, m: 25 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00 - 100,000.00
77 - KancsóNagyhazi Gallery
Balkán, 1800 körül, kalapált vörösréz és kovácsoltvas, m: 59 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00 - 95,000.00
79 - KancsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 40,000.00
80 - KiöntoedényNagyhazi Gallery
82 - VértálNagyhazi Gallery
84 - Vénusz és ÁmorNagyhazi Gallery
francia, 19. sz. második fele, elefántcsont, fa talapzaton, sérült, m: 16,5 cm, sérült
86 - AktNagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 19. sz. vége, elefántcsont, sérült, m: 6 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 60,000.00
88 - DíszkupaNagyhazi Gallery
német, 19. sz., elefántcsont, római történelmi jelenetekkel, m: 37 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,800,000.00 - 4,400,000.00
89 - Rield(?) jelzéssel, 19. sz. - XIV. Lajos, Marie - Antoinette és gyermekük portréja, 3 dbNagyhazi Gallery
90 - DíszdobozNagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, achát, aranyozott réz szerelékkel, 6,5*11*5,5 cm
92 - DíszdobozNagyhazi Gallery
francia, 18. sz. vége, fém, teknocpáncél betéttel, fedelén festett rekamié jelenettel, d: 7,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 40,000.00
93 - Allegórikus jelenetNagyhazi Gallery
német, 18. sz. vége, akvarell, elefántcsont, sérült, j.n., 9,5*22,5 cm, sérült
98 - DíszdobozNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, aranyozott sárgaréz szerelékkel, 11,5*20,5*13,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 150,000.00
99 - Fájdalmas SzuzanyaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00