1 - GyömbértartóNagyhazi Gallery
Felvidék, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, "F. E." monogrammal, sérült, m: 24 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 280,000.00
2 - Ereklyetartós keresztNagyhazi Gallery
német, 18. sz. második fele, faragott puszpángfa, zárólap hiányzik, j.n., h: 25 cm, zárólap hiányzik
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
3 - KupaNagyhazi Gallery
4 - KupaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 280,000.00
5 - GyömbértartóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 300,000.00
6 - KancsóNagyhazi Gallery
Németország, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, sérült, m: 18 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 150,000.00
7 - CéhkancsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 400,000.00 - 600,000.00
9 - Virágtartó párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 240,000.00
10 - CéhkancsóNagyhazi Gallery
Németország, 1775, ón, vésett díszítéssel, fedelén "Sebastian Maihir" felirattal, m: 38 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 340,000.00 - 500,000.00