395

Currency:EUR Category:Everything Else / Other Start Price:NA Estimated At:100.00 - 200.00 EUR
Lot van 5 vrouwelijke heiligenlevens. 5 vol. in-12°.
DESMARETS, J.- Het leven en de wercken vande salighe Catharina van Genua. Gent, Erfgenamen J. vanden Kerchove, 1679.- Samengebonden met : Kort begryp van het Vaghevier, door Vrauwe Catharina d'Adornes. Idem, id., s.d. 2 werken in 1 vol, 1 portret. Eigentijdse volperkamenten band (boekblok gelost).-- Leven van [...] jufvrouw Jufvrouwe Francisca Taffin [...]. Gent, P. de Goesin, 1721. Frontispice (onfris). Nieuwe volleren band.-- Het leven van [...] H. Catharina de Ricci van het heylig order der Predick-heeren [...]. Maastricht, Leekens, s.d. [1747 of later]. Frontispice. Eigentijdse volleren versleten bandje.-- Verklaer van het wonderbaer leven en kloekmoedige Martelie van de H. Maegt en Martelaresse Barbara. Brugge, C. De Moor, 1780 (2 eerste bladen aan elkaar gekleefd). Modern halfleren bandje.-- Kort begryp van het leven en deugden van de salige Coleta [...]. Gent, P. de Goesin, 1759. Eigentijds volleren bandje (boekblok gelost).
+ Lot de 5 hagiographies féminines en néerlandais : Catherine de Gènes, Françoise Taffin, Catherine de Ricci, Ste Barbe et la bienheureuse Colette. Condition et reliures variées. 100 Euros