International Auction - Impressionist, Modern and Contemporary Art

Auction CurrencyEUR Auction LocationBelgium In Person PreviewFEBRUARY 28th untill MARCH 7th daily from 10-12u. and from 14-20 u.

JOS ALBERT 1886-1981 Belgische School:STILLEVEN MET KOOL/KERKINTERIEUR1 - JOS ALBERT 1886-1981 Belgische School:STILLEVEN MET KOOL/KERKINTERIEUR
De Vuyst
JOS ALBERT 1886-1981 Belgische School: STILLEVEN MET KOOL Ets - Sig. met potlood - 25/75 - V.B. 54,1 x 43,5 / KERKINTERIEUR Ets - Sig. met potlood - 2
Estimate : 240.00 - 330.00

FERNAND ALLARD L'OLIVIER 1883-1933 Belgische School:LE VAINQUEUR VEILLE - L'ASSAUT ROUGE2 - FERNAND ALLARD L'OLIVIER 1883-1933 Belgische School:LE VAINQUEUR VEILLE - L'ASSAUT ROUGE
De Vuyst
Estimate : 800.00 - 1,000.00

HENRI ALLOUARD 1844-1929 Franse School:MIJMEREND MEISJE3 - HENRI ALLOUARD 1844-1929 Franse School:MIJMEREND MEISJE
De Vuyst
HENRI ALLOUARD 1844-1929 Franse School: MIJMEREND MEISJE Sculptuur - Terracotta - Sig. 187- - H.48,5 Br.21
Estimate : 500.00 - 600.00

PAT ANDRÉA 1942- Nederlandse School:AT RIGHT SHE GOES UP SIDE DOWN (1987)4 - PAT ANDRÉA 1942- Nederlandse School:AT RIGHT SHE GOES UP SIDE DOWN (1987)
De Vuyst
Estimate : 1,000.00 - 1,500.00

PAT ANDRÉA 1942- Nederlandse School:KIJKEN5 - PAT ANDRÉA 1942- Nederlandse School:KIJKEN
De Vuyst
PAT ANDRÉA 1942- Nederlandse School: KIJKEN Aquarel en pastel - Sig. 1967 - 33,5 x 40
Estimate : 550.00 - 650.00

ANONIEM 19DE EEUW:VISSERSHAVENTJE6 - ANONIEM 19DE EEUW:VISSERSHAVENTJE
De Vuyst
ANONIEM 19DE EEUW: VISSERSHAVENTJE Doek - Sig. dragend - 33 x 42,5
Estimate : 250.00 - 400.00

JEAN-BAPTISTE ANTHONY 1854-1930 Belgische School:DE PAGE7 - JEAN-BAPTISTE ANTHONY 1854-1930 Belgische School:DE PAGE
De Vuyst
JEAN-BAPTISTE ANTHONY 1854-1930 Belgische School: DE PAGE Paneel - Sig. 1880 - 59 x 38 (zie afbeelding)
Estimate : 2,500.00 - 3,500.00

ANTWERPSE SCHOOL 17DE EEUW:DE HEILIGE FAMILIE IN EEN LANDSCHAP8 - ANTWERPSE SCHOOL 17DE EEUW:DE HEILIGE FAMILIE IN EEN LANDSCHAP
De Vuyst
ANTWERPSE SCHOOL 17DE EEUW: DE HEILIGE FAMILIE IN EEN LANDSCHAP Paneel - 64,5 x 48,3 Verso brandmerk Antwerps stadswapen en paneelmakersmerk VHB (zie
Estimate : 3,300.00 - 4,000.00

ANTWERPSE SCHOOL 17DE EEUW:PREDIKING VAN JOHANNES DE DOPER9 - ANTWERPSE SCHOOL 17DE EEUW:PREDIKING VAN JOHANNES DE DOPER
De Vuyst
ANTWERPSE SCHOOL 17DE EEUW: PREDIKING VAN JOHANNES DE DOPER Paneel - 41 x 33 Omgeving Gillis Coignet II (zie afbeelding)
Estimate : 1.00 - 2.00

LIEVE BAERT 20STE EEUW Belgische School:GEZICHT TE GENT10 - LIEVE BAERT 20STE EEUW Belgische School:GEZICHT TE GENT
De Vuyst
LIEVE BAERT 20STE EEUW Belgische School: GEZICHT TE GENT Aquarel - Sig. - 36,5 x 48,5
Estimate : 50.00 - 100.00

DIRK BAKSTEEN 1886-1971 Belgische School:OUDE HOEVE (1963)11 - DIRK BAKSTEEN 1886-1971 Belgische School:OUDE HOEVE (1963)
De Vuyst
DIRK BAKSTEEN 1886-1971 Belgische School: OUDE HOEVE (1963) Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood met onde rschrift - Sig. in plaat 1963 - 10/100
Estimate : 260.00 - 300.00

WILLEM BATTAILLE 1867-1933 Belgische School:LANDSCHAP IN DE DUINEN12 - WILLEM BATTAILLE 1867-1933 Belgische School:LANDSCHAP IN DE DUINEN
De Vuyst
WILLEM BATTAILLE 1867-1933 Belgische School: LANDSCHAP IN DE DUINEN Paneel - Sig. - 20 x 30
Estimate : 440.00 - 500.00

MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School:LES OISEAUX13 - MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School:LES OISEAUX
De Vuyst
MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School: LES OISEAUX Aquarel en gouache - Sig. 1959 - 21 x 27 (zie afbeelding)
Estimate : 1,500.00 - 1,700.00

MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School:ROBE POUR LA CANTATRICE LUCIENNE TRAJIN EXÉCUTÉE14 - MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School:ROBE POUR LA CANTATRICE LUCIENNE TRAJIN EXÉCUTÉE
De Vuyst

MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School:COMPOSITION ROUGE-VERT-MAUVE15 - MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School:COMPOSITION ROUGE-VERT-MAUVE
De Vuyst
MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School: COMPOSITION ROUGE-VERT-MAUVE Krijttekening - Sig. 1986 met tekst - 29,5 x 21
Estimate : 750.00 - 1,000.00

MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School:LE SPORTIF16 - MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School:LE SPORTIF
De Vuyst
MARCEL-LOUIS BAUGNIET 1896-1995 Belgische School: LE SPORTIF Kleurtekening - Sig. 1990 - 26 x 37,5
Estimate : 750.00 - 1,000.00

PIET BEKAERT 1939-2000 Belgische School:TUIN IN DE PROVENCE17 - PIET BEKAERT 1939-2000 Belgische School:TUIN IN DE PROVENCE
De Vuyst
PIET BEKAERT 1939-2000 Belgische School: TUIN IN DE PROVENCE Doek - Sig. 1979 en verso sig. 1979 - 120 x 150 (zie afbeelding)
Estimate : 3,000.00 - 4,000.00

BELGISCHE SCHOOL 19DE EEUW:STILLEVEN MET BLOEMEN18 - BELGISCHE SCHOOL 19DE EEUW:STILLEVEN MET BLOEMEN
De Vuyst
BELGISCHE SCHOOL 19DE EEUW: STILLEVEN MET BLOEMEN Paneel - Sig. dragend - 22,5 x 18 (zie afbeelding)
Estimate : 1,700.00 - 2,000.00

BELGISCHE SCHOOL 19DE EEUW:HERDER MET KUDDE19 - BELGISCHE SCHOOL 19DE EEUW:HERDER MET KUDDE
De Vuyst
BELGISCHE SCHOOL 19DE EEUW: HERDER MET KUDDE Doek - 80 x 120

BELGISCHE SCHOOL 19DE EEUW:JEUNE FILLE AU PIANO20 - BELGISCHE SCHOOL 19DE EEUW:JEUNE FILLE AU PIANO
De Vuyst
BELGISCHE SCHOOL 19DE EEUW: JEUNE FILLE AU PIANO Ets - V.B. - 28 x 19,9
Estimate : 25.00 - 50.00

GÉO BERNIER 1862-1918 Belgische School:ZEEGEZICHT BIJ ZONSONDERGANG21 - GÉO BERNIER 1862-1918 Belgische School:ZEEGEZICHT BIJ ZONSONDERGANG
De Vuyst
GÉO BERNIER 1862-1918 Belgische School: ZEEGEZICHT BIJ ZONSONDERGANG Paneel - Sig. - 22,5 x 30
Estimate : 350.00 - 450.00

GÉO BERNIER 1862-1918 Belgische School:KOE BIJ DE DRINKPLAATS22 - GÉO BERNIER 1862-1918 Belgische School:KOE BIJ DE DRINKPLAATS
De Vuyst
GÉO BERNIER 1862-1918 Belgische School: KOE BIJ DE DRINKPLAATS Paneel - 22 x 30
Estimate : 400.00 - 500.00

MIGUEL ORTIZ BERROCAL 1933- Spaanse School:MICHELINE X23 - MIGUEL ORTIZ BERROCAL 1933- Spaanse School:MICHELINE X
De Vuyst
MIGUEL ORTIZ BERROCAL 1933- Spaanse School: MICHELINE X Sculptuur - Hanger - Brons en verchroomd metaal - 23 elementen - Op metalen sokkel - Sig. - H.
Estimate : 220.00 - 300.00

GASTON BERTRAND 1910-1994 Belgische School:ISOLA COMACINA24 - GASTON BERTRAND 1910-1994 Belgische School:ISOLA COMACINA
De Vuyst
GASTON BERTRAND 1910-1994 Belgische School: ISOLA COMACINA O.I. inkttekening - Sig. sept. 1961 met tekst 38,5 x 49,5
Estimate : 750.00 - 950.00

FRED BERVOETS 1942- Belgische School:COMPOSITIE MET ZELFPORTRET25 - FRED BERVOETS 1942- Belgische School:COMPOSITIE MET ZELFPORTRET
De Vuyst
FRED BERVOETS 1942- Belgische School: COMPOSITIE MET ZELFPORTRET Ets en acryl op papier op doek - Sig. '90 108 x 148 (zie afbeelding)
Estimate : 1,800.00 - 2,400.00

FRED BERVOETS 1942- Belgische School:COMPOSITIE26 - FRED BERVOETS 1942- Belgische School:COMPOSITIE
De Vuyst
FRED BERVOETS 1942- Belgische School: COMPOSITIE Acryl en zwartkrijt op papier - Sig. '79 met tekst - 19 x 15
Estimate : 350.00 - 450.00

LÉO BERVOETS 1892-1978 Belgische School:CIRCUS27 - LÉO BERVOETS 1892-1978 Belgische School:CIRCUS
De Vuyst
LÉO BERVOETS 1892-1978 Belgische School: CIRCUS Aquarel en O.I. inkt - Sig. - 27,5 x 20
Estimate : 120.00 - 150.00

MAURICE BLIECK 1876-1922 Belgische School:AAN DE VISSERSKADE28 - MAURICE BLIECK 1876-1922 Belgische School:AAN DE VISSERSKADE
De Vuyst
MAURICE BLIECK 1876-1922 Belgische School: AAN DE VISSERSKADE Doek - Sig. - 60,5 x 41 (zie afbeelding)
Estimate : 1,400.00 - 1,800.00

ALFONS BLOMME 1889-1979 Belgische School:WINTERLANDSCHAP29 - ALFONS BLOMME 1889-1979 Belgische School:WINTERLANDSCHAP
De Vuyst
ALFONS BLOMME 1889-1979 Belgische School: WINTERLANDSCHAP Paneel - Sig. - 70 x 80
Estimate : 600.00 - 700.00

ISIDOOR BOEREWAARD 1893-1972 Belgische School:MARINE30 - ISIDOOR BOEREWAARD 1893-1972 Belgische School:MARINE
De Vuyst
ISIDOOR BOEREWAARD 1893-1972 Belgische School: MARINE Doek - Sig. - 50 x 70
Estimate : 400.00 - 600.00

FRANÇOIS BOISROND 1959- Franse School:CARROUSEL31 - FRANÇOIS BOISROND 1959- Franse School:CARROUSEL
De Vuyst
FRANÇOIS BOISROND 1959- Franse School: CARROUSEL Potloodtekening - Monogram '90 - 29 x 41 Herkomst: Stichting Veranneman, Kruishoutem
Estimate : 250.00 - 350.00

THIERRY BOSQUET 1937- Belgische School:LE PARC32 - THIERRY BOSQUET 1937- Belgische School:LE PARC
De Vuyst
THIERRY BOSQUET 1937- Belgische School: LE PARC Doek - Sig. '80 - 114 x 162
Estimate : 500.00 - 1,000.00

PROSPER BÖSS 1870-1951 Belgische School:SNEEUW IN DE MEERSEN (1907)33 - PROSPER BÖSS 1870-1951 Belgische School:SNEEUW IN DE MEERSEN (1907)
De Vuyst
PROSPER BÖSS 1870-1951 Belgische School: SNEEUW IN DE MEERSEN (1907) Doek - Sig. met naamstempel - 50 x 70
Estimate : 750.00 - 1,000.00

FRANCIS BOTT 1904- Duitse School:COMPOSITIE34 - FRANCIS BOTT 1904- Duitse School:COMPOSITIE
De Vuyst
FRANCIS BOTT 1904- Duitse School: COMPOSITIE Olieverf en zand op doek - Verso sig. - 46 x 38
Estimate : 700.00 - 1,000.00

JULES BOULEZ 1889-1960 Belgische School:BLOEMEN IN EEN VAAS35 - JULES BOULEZ 1889-1960 Belgische School:BLOEMEN IN EEN VAAS
De Vuyst
JULES BOULEZ 1889-1960 Belgische School: BLOEMEN IN EEN VAAS Doek - Sig. - 46 x 56
Estimate : 1,200.00 - 1,500.00

EUTROPE BOURET 1833-1906 Franse School:BERGÈRE36 - EUTROPE BOURET 1833-1906 Franse School:BERGÈRE
De Vuyst
EUTROPE BOURET 1833-1906 Franse School: BERGÈRE Sculptuur - Brons - Donkerbruine patina - Sig. H.61 Br.24 (zie afbeelding)
Estimate : 2,200.00 - 2,800.00

HERMAN BROECKAERT 1878-1930 Belgische School:ZOMERLANDSCHAP MET MOLEN37 - HERMAN BROECKAERT 1878-1930 Belgische School:ZOMERLANDSCHAP MET MOLEN
De Vuyst
HERMAN BROECKAERT 1878-1930 Belgische School: ZOMERLANDSCHAP MET MOLEN Doek - Sig. - 70,5 x 51
Estimate : 800.00 - 1,200.00

LOUIS BUISSERET 1888-1956 Belgische School:PORTRET VAN EEN VROUW38 - LOUIS BUISSERET 1888-1956 Belgische School:PORTRET VAN EEN VROUW
De Vuyst
LOUIS BUISSERET 1888-1956 Belgische School: PORTRET VAN EEN VROUW Doek - Sig. 1920 - 130 x 97

GASTON BURSSENS 1896-1965 Belgische School:COMPOSITIE NR. 97 (1957)39 - GASTON BURSSENS 1896-1965 Belgische School:COMPOSITIE NR. 97 (1957)
De Vuyst
GASTON BURSSENS 1896-1965 Belgische School: COMPOSITIE NR. 97 (1957) Olieverf op Unalit - Monogram '57 en verso sig. '5 7 - 76 x 60
Estimate : 900.00 - 1,200.00

JAN BURSSENS 1925-2002 Belgische School:COMPOSITIE (1952)40 - JAN BURSSENS 1925-2002 Belgische School:COMPOSITIE (1952)
De Vuyst
JAN BURSSENS 1925-2002 Belgische School: COMPOSITIE (1952) Doek - Sig. '52 - 50,5 x 60,5
Estimate : 1,300.00 - 1,500.00

MARCEL BURTIN 1902- Franse School:LIGGEND NAAKT (1946)41 - MARCEL BURTIN 1902- Franse School:LIGGEND NAAKT (1946)
De Vuyst
MARCEL BURTIN 1902- Franse School: LIGGEND NAAKT (1946) Doek - Sig. '46 - 73 x 116 (zie afbeelding)

MIGUEL ANGEL CAMPANO 1948- Spaanse School:NATURE MORTE (1989)42 - MIGUEL ANGEL CAMPANO 1948- Spaanse School:NATURE MORTE (1989)
De Vuyst
Estimate : 150.00 - 250.00

JOZEF CANTRÉ 1890-1957 Belgische School:LE LANCEUR DE PIERRES (1915)43 - JOZEF CANTRÉ 1890-1957 Belgische School:LE LANCEUR DE PIERRES (1915)
De Vuyst

RENÉ CARCAN 1925-1993 Belgische School:FORCES OPPOSÉES (L'EAU)44 - RENÉ CARCAN 1925-1993 Belgische School:FORCES OPPOSÉES (L'EAU)
De Vuyst
Estimate : 150.00 - 200.00

PAUL CAUCHIE 1875-1952 Belgische School:FERME EN FÔRET45 - PAUL CAUCHIE 1875-1952 Belgische School:FERME EN FÔRET
De Vuyst
PAUL CAUCHIE 1875-1952 Belgische School: FERME EN FÔRET Aquarel - Sig. '97 - 38 x 55
Estimate : 370.00 - 500.00

JULIEN CÉLOS 1884-1953 Belgische School:HET MINNEWATER TE BRUGGE46 - JULIEN CÉLOS 1884-1953 Belgische School:HET MINNEWATER TE BRUGGE
De Vuyst
JULIEN CÉLOS 1884-1953 Belgische School: HET MINNEWATER TE BRUGGE Doek - Sig. - 80 x 130 (zie afbeelding)
Estimate : 2,000.00 - 3,000.00

ALBERT CLAEYS 1889-1967 Belgische School:GEZICHT OP DE LEIE47 - ALBERT CLAEYS 1889-1967 Belgische School:GEZICHT OP DE LEIE
De Vuyst
ALBERT CLAEYS 1889-1967 Belgische School: GEZICHT OP DE LEIE Doek - Sig. - 40 x 58 (zie afbeelding)
Estimate : 2,200.00 - 2,600.00

RENÉ CLAROT 1882-1972 Belgische School:RIVIERGEZICHT MET VRACHTBOOT48 - RENÉ CLAROT 1882-1972 Belgische School:RIVIERGEZICHT MET VRACHTBOOT
De Vuyst
RENÉ CLAROT 1882-1972 Belgische School: RIVIERGEZICHT MET VRACHTBOOT Paneel - Sig. '34 - 30 x 39,5
Estimate : 350.00 - 450.00

EMILE CLAUS 1849-1924 Belgische School:LANDSCHAP MET HUIZEN49 - EMILE CLAUS 1849-1924 Belgische School:LANDSCHAP MET HUIZEN
De Vuyst
EMILE CLAUS 1849-1924 Belgische School: LANDSCHAP MET HUIZEN Pastel - Sig. - 23,5 x 30,5 (zie afbeelding)

EMILE CLAUS 1849-1924 Belgische School:ROUGH WEATHER (1917)50 - EMILE CLAUS 1849-1924 Belgische School:ROUGH WEATHER (1917)
De Vuyst
Estimate : 900.00 - 1,200.00