De Vuyst
INTERNATIONAL AUCTION Nr.114
INTERNATIONAL AUCTION Nr.114
Belgium
from MAY 2th till MAY 9th daily from 10-12u. and from 14-20 u.
2002 May 11
05:30
UTC-8 : PST/AKDT
349 -
WILLEM VAN HECKE 1893-1976 Belgische School:HOEVE/HOEVE
De Vuyst
WILLEM VAN HECKE 1893-1976 Belgische School: HOEVE Olieverf op papier - Sig. 1936 - 22 x 28 / HOEVE Olieverf op papier - Sig. 1936 - 21 x 25,5
Estimate : 800.00 - 1,200.00
350 -
FRANZ VAN HOLDER 1881-1919 Belgische School:PARKGEZICHT MET BANK
De Vuyst
FRANZ VAN HOLDER 1881-1919 Belgische School: PARKGEZICHT MET BANK Paneel - Sig. - 49 x 69
Estimate : 1,000.00 - 1,400.00
351 -
CORNELIUS VAN LEEMPUTTEN 1841-1902 Belgische School:LANDSCHAP MET SCHAPEN
De Vuyst
CORNELIUS VAN LEEMPUTTEN 1841-1902 Belgische School: LANDSCHAP MET SCHAPEN Paneel - Sig. - 15,5 x 23
Estimate : 400.00 - 600.00
352 -
JOSEPH GÉRARD VAN LUPPEN 1834-1891 Belgische School:VUE PRISE AUX ENVIRONS DE MALMÉDY (1885)
De Vuyst
Estimate : 4,000.00 - 4,500.00
353 -
JACQUES (JAAK) VAN MELCKEBEKE 1904-1983 Belgische School:NAAKT
De Vuyst
JACQUES (JAAK) VAN MELCKEBEKE 1904-1983 Belgische School: NAAKT Paneel - Sig. '51 - 80 x 60 (zie afbeelding)
Estimate : 1,200.00 - 1,400.00
354 -
JACQUES (JAAK) VAN MELCKEBEKE 1904-1983 Belgische School:SUR LA PISTE DU CIRQUE (CA. 1959)
De Vuyst
JACQUES (JAAK) VAN MELCKEBEKE 1904-1983 Belgische School: SUR LA PISTE DU CIRQUE (CA. 1959) Olieverf op papier - Sig. - 70 x 50 N.I. Met documentatie
Estimate : 750.00 - 1,000.00
355 -
De Vuyst
JACQUES (JAAK) VAN MELCKEBEKE 1904-1983 Belgische School: SUR LA PISTE DU CIRQUE (CA. 1959) Olieverf op papier - Sig. - 50 x 70 N.I.
Estimate : 750.00 - 1,000.00
356 -
EUGEEN VAN MIEGHEM 1875-1930 Belgische School:EUG. VAN MIEGHEM
De Vuyst
EUGEEN VAN MIEGHEM 1875-1930 Belgische School: EUG. VAN MIEGHEM Kunstalbum omvat 18 etsen (oorspronkelijk 30) - Op Japans papier - Allen monogram in
Estimate : 750.00 - 1,000.00
357 -
EUGENE VICTOR VAN MIERLO 1880-1972 Belgische School:OP HET ERF
De Vuyst
EUGENE VICTOR VAN MIERLO 1880-1972 Belgische School: OP HET ERF Paneel - Sig. - 66 x 82
Estimate : 500.00 - 700.00
358 -
ADRIANUS CORN. VAN NOORT 1914- Nederlandse School:STRANDGEZICHT MET ZEILBOOTJES
De Vuyst
ADRIANUS CORN. VAN NOORT 1914- Nederlandse School: STRANDGEZICHT MET ZEILBOOTJES Doek - Sig. en verso sig. - 80 x 100
Estimate : 2,000.00 - 3,000.00
359 -
ADRIANUS CORN. VAN NOORT 1914- Nederlandse School:KINDEREN OP HET STRAND
De Vuyst
ADRIANUS CORN. VAN NOORT 1914- Nederlandse School: KINDEREN OP HET STRAND Paneel - Sig. en verso sig. - 30 x 40
Estimate : 700.00 - 900.00
360 -
MAURITS VAN SAENE 1919-2000 Belgische School:NAAKT
De Vuyst
MAURITS VAN SAENE 1919-2000 Belgische School: NAAKT Zwartkrijttekening - Sig. - 88 x 47 (zie afbeelding)
Estimate : 950.00 - 1,100.00
361 -
ACHIEL VAN SASSENBROUCK 1886-1979 Belgische School:VISSERSBOTEN
De Vuyst
ACHIEL VAN SASSENBROUCK 1886-1979 Belgische School: VISSERSBOTEN Doek - Sig. 15-6-1929 - 80 x 89
Estimate : 1,600.00 - 1,800.00
362 -
ACHIEL VAN SASSENBROUCK 1886-1979 Belgische School:JACHTSTILLEVEN
De Vuyst
ACHIEL VAN SASSENBROUCK 1886-1979 Belgische School: JACHTSTILLEVEN Doek - Sig. - 90 x 63
Estimate : 1,100.00 - 1,300.00
363 -
ACHIEL VAN SASSENBROUCK 1886-1979 Belgische School:GEZICHT TE BRUGGE
De Vuyst
ACHIEL VAN SASSENBROUCK 1886-1979 Belgische School: GEZICHT TE BRUGGE Paneel - Sig. - 38 x 45
Estimate : 600.00 - 700.00
364 -
HENRI VAN SEBEN 1827-1913 Belgische School:TWEE KINDEREN IN DE SNEEUW
De Vuyst
HENRI VAN SEBEN 1827-1913 Belgische School: TWEE KINDEREN IN DE SNEEUW Paneel - Sig. - 44 x 34 (zie afbeelding)
Estimate : 2,200.00 - 2,600.00
365 -
DAN VAN SEVEREN 1927- Belgische School:COMPOSITIE MET RUIT EN VIERKANT
De Vuyst
DAN VAN SEVEREN 1927- Belgische School: COMPOSITIE MET RUIT EN VIERKANT Aquarel - Verso sig. 1972 - 19 x 15,5
Estimate : 500.00 - 700.00
366 -
JEF VAN TUERENHOUT 1926- Belgische School:VROUW VAN LESBOS
De Vuyst
JEF VAN TUERENHOUT 1926- Belgische School: VROUW VAN LESBOS Ets - Handgekleurd - Op Arches papier - Sig. met p otlood - H.C. I/V - 39,4 x 29,8
Estimate : 550.00 - 650.00
367 -
JEF VAN TUERENHOUT 1926- Belgische School:VROUW MET KAT
De Vuyst
JEF VAN TUERENHOUT 1926- Belgische School: VROUW MET KAT Kleurlitho - Sig. met potlood - 5/96 - 77 x 53
Estimate : 550.00 - 650.00
368 -
BRAM VAN VELDE 1895-1981 Nederlandse School:COMPOSITION (1975)
De Vuyst
BRAM VAN VELDE 1895-1981 Nederlandse School: COMPOSITION (1975) Kleurlitho - Op Arches papier - Monogram met pense el - 57/100 - V.B. - 98 x 63,5 Lit
Estimate : 900.00 - 1,100.00
369 -
KAREL VAN VLAANDEREN (PRINS KAREL) 1903-1983 Belgische School:STILLEVEN
De Vuyst
KAREL VAN VLAANDEREN (PRINS KAREL) 1903-1983 Belgische School: STILLEVEN Aquarel - Monogram 1975 - 26 x 35 Verso certificaat door de kunstenaar
370 -
VICTOR VASARELY 1908-1997 Franse School:COMPOSITIE
De Vuyst
VICTOR VASARELY 1908-1997 Franse School: COMPOSITIE Kleurzeefdruk - Sig. met balpen - 3/65 - V.B. 33,8 x 33,8 N.I.
Estimate : 250.00 - 350.00
371 -
JOS VERDEGEM 1897-1957 Belgische School:KOPPEL
De Vuyst
JOS VERDEGEM 1897-1957 Belgische School: KOPPEL Pastel - Sig. 1932-47 en sig. 1949 - 66 x 47,5
372 -
FRANÇOIS VERHEYDEN 1806-1889 Belgische School:KERSEN PLUKKEN
De Vuyst
FRANÇOIS VERHEYDEN 1806-1889 Belgische School: KERSEN PLUKKEN Paneel - Sig. en verso sig. - 21 x 15,7 (zie afbeelding)
Estimate : 3,300.00 - 3,800.00
373 -
ALFONS VERMEIR 1905-1994 Belgische School:LANDSCHAP MET WOONWAGEN
De Vuyst
ALFONS VERMEIR 1905-1994 Belgische School: LANDSCHAP MET WOONWAGEN Doek - Sig. - 70 x 80 (zie afbeelding)
Estimate : 800.00 - 1,000.00
374 -
ALFONS VERMEIR 1905-1994 Belgische School:OUDE HUISJES, KIEL (1973)
De Vuyst
Estimate : 750.00 - 900.00
375 -
BERTHE VERMORCKEN 1860- Belgische School:STILLEVEN MET CHRYSANTEN
De Vuyst
Estimate : 2,400.00 - 2,800.00
376 -
MARK VERSTOCKT 1930- Belgische School:KUBUS
De Vuyst
377 -
GODFRIED VERVISCH 1930- Belgische School:ZONDAGMIDDAG
De Vuyst
GODFRIED VERVISCH 1930- Belgische School: ZONDAGMIDDAG Doek - Sig. '61 en verso sig. '59 met titel 80 x 100 (zie afbeelding)
Estimate : 2,000.00 - 2,400.00
378 -
GODFRIED VERVISCH 1930- Belgische School:LIGGEND NAAKT/OPSCHIK/VROUW IN EEN INTERIEUR
De Vuyst
Estimate : 450.00 - 600.00
379 -
ALFRED VERWEE 1838-1895 Belgische School:POLDERLANDSCHAP
De Vuyst
Estimate : 750.00 - 1,000.00
380 -
MARIA ELENA VIEIRA DA SILVA 1908-1992 Franse School:COMPOSITIE (1971)
De Vuyst
MARIA ELENA VIEIRA DA SILVA 1908-1992 Franse School: COMPOSITIE (1971) Kleurlitho - Op Arches papier - Sig. met potlood - 24/200 - 58,5 x 46,4 Uitg.
Estimate : 300.00 - 400.00
381 -
JACQUES VILLON 1875-1963 Franse School:RENOIR, NU (1923)
De Vuyst
Estimate : 2,200.00 - 2,800.00
382 -
JACQUES VILLON 1875-1963 Franse School:CAMILLE RENAULT (1947)
De Vuyst
Estimate : 400.00 - 500.00
383 -
VLAAMSE SCHOOL 18DE EEUW:FEESTGELAG BIJ DE HERBERG
De Vuyst
VLAAMSE SCHOOL 18DE EEUW: FEESTGELAG BIJ DE HERBERG Doek - 32,5 x 40 Naar David II Teniers (zie afbeelding)
Estimate : 1,900.00 - 2,400.00
384 -
VICTOR WAGEMAEKERS 1876-1953 Belgische School:LANDWEG IN DE ZOMER
De Vuyst
VICTOR WAGEMAEKERS 1876-1953 Belgische School: LANDWEG IN DE ZOMER Doek - Sig. - 76 x 86
385 -
VICTOR WAGEMAEKERS 1876-1953 Belgische School:ZOMERLANDSCHAP MET EENDEN BIJ DE VIJVER
De Vuyst
VICTOR WAGEMAEKERS 1876-1953 Belgische School: ZOMERLANDSCHAP MET EENDEN BIJ DE VIJVER Doek - Sig. - 40 x 50
Estimate : 1,400.00 - 1,600.00
386 -
KARL WALDMANN 20STE EEUW Duitse School:HANNAH REITSCH
De Vuyst
KARL WALDMANN 20STE EEUW Duitse School: HANNAH REITSCH Tekening-collage - Monogram - 27 x 19
Estimate : 500.00 - 600.00
387 -
JAMES WARD 1769-1859 Engelse School:EZELS BIJ DE SCHUUR
De Vuyst
JAMES WARD 1769-1859 Engelse School: EZELS BIJ DE SCHUUR Aquarel - Sig. - 23,5 x 31,7
Estimate : 500.00 - 700.00
388 -
ANDY WARHOL 1930-1987 Amerikaanse School:BRILLO - PASADENA ART MUSEUM (1970)
De Vuyst
ANDY WARHOL 1930-1987 Amerikaanse School: BRILLO - PASADENA ART MUSEUM (1970) Kleurzeefdruk - Affiche - Sig. met balpen 76,2 x 65,9 Affiche voor het
Estimate : 1,000.00 - 1,200.00
389 -
ERNEST WELVAERT 1880-1946 Belgische School:DRIE LANDSCHAPPEN
De Vuyst
ERNEST WELVAERT 1880-1946 Belgische School: DRIE LANDSCHAPPEN Triptiek - Olieverf op karton - 17,5 x 66 Samen ingelijst (zie afbeelding)
Estimate : 4,000.00 - 5,000.00
390 -
TOM WESSELMANN 1931- Amerikaanse School:SMOKING CIGARETTE
De Vuyst
Estimate : 1,600.00 - 2,000.00
391 -
CO WESTERIK 1924- Nederlandse School:LOSGELATEN BLOEMBLAD MET LIPSTICK
De Vuyst
CO WESTERIK 1924- Nederlandse School: LOSGELATEN BLOEMBLAD MET LIPSTICK Kleurzeefdruk en litho - Sig. met potlood 1979 en monogram in steen 1979 - 41
Estimate : 300.00 - 400.00
392 -
EDGARD WIETHASE 1881-1965 Belgische School:PLOEGENDE BOER
De Vuyst
EDGARD WIETHASE 1881-1965 Belgische School: PLOEGENDE BOER Doek - Sig. - 73 x 90
393 -
EDGARD WIETHASE 1881-1965 Belgische School:LANDSCHAP MET HOEVE
De Vuyst
EDGARD WIETHASE 1881-1965 Belgische School: LANDSCHAP MET HOEVE Kleurpotloodtekening - Sig. - 42,5 x 53,5
Estimate : 220.00 - 260.00
394 -
HENRI VICTOR WOLVENS 1896-1977 Belgische School:JOUR D'ÉTÉ SUR LA DIGUE
De Vuyst
Estimate : 2,500.00 - 2,800.00
395 -
MAURICE WYCKAERT 1923-1996 Belgische School:KOEL (1970)
De Vuyst
MAURICE WYCKAERT 1923-1996 Belgische School: KOEL (1970) Gouache - Sig. 1970 - 53,5 x 62 Herkomst: New Style Gallery, W. Nieuwenhuizen Segaar, Den Ha
Estimate : 1,500.00 - 1,700.00
396 -
OSSIP ZADKINE 1890-1967 Franse School:CERBERUS
De Vuyst
OSSIP ZADKINE 1890-1967 Franse School: CERBERUS Litho - Sig. met potlood - Sig. in druk - 125/350 62 x 47 N.I.
Estimate : 130.00 - 160.00
397 -
JACOB ZEKVELD 1945- Nederlandse School:MEESTER PRIKKELBEEN
De Vuyst
Estimate : 1,400.00 - 1,800.00
398 -
ANTWERPSE SCHOOL 16DE EEUW:KONING DAVID ZIET BATSEBA
De Vuyst
ANTWERPSE SCHOOL 16DE EEUW: KONING DAVID ZIET BATSEBA Paneel - 53,5 x 71 Toegeschreven aan Pieter Neefs de oude (Antwerpse School (1578-1659). Figuren
Estimate : 8,500.00 - 10,000.00
572 Lots in this Session
Auctioneer Phone: (32) 09 348 54 40
De Vuyst
Lokeren, Belgium
(32) 09 348 54 40