INTERNATIONAL AUCTION Nr.114

Auction CurrencyEUR Auction LocationBelgium In Person Previewfrom MAY 2th till MAY 9th daily from 10-12u. and from 14-20 u.

Auction Details

Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
JAKOB SMITS  1855-1928 Belgische School:HONDEN/STUDIE ZITTEND FIGUUR (VERSO) VROUW BIJ DE KARNE300 - JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:HONDEN/STUDIE ZITTEND FIGUUR (VERSO) VROUW BIJ DE KARNE
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: HONDEN Houtskooltekening - Sig. met tekst - 20 x 24 N.I. / STUDIE ZITTEND FIGUUR (VERSO) VROUW BIJ DE KARNE S
Bidding Has Concluded
Estimate : 350.00 - 500.00
 
 
Details...Bookmark
JAKOB SMITS  1855-1928 Belgische School:CHRISTUS BESPOT301 - JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:CHRISTUS BESPOT
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: CHRISTUS BESPOT Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood 21 x 27 N.I. Lit.: "Jakob Smits. Etsen"...
Bidding Has Concluded
Estimate : 350.00 - 450.00
 
 
Details...Bookmark
JAKOB SMITS  1855-1928 Belgische School:DE BOODSCHAP AAN DE HERDERS I302 - JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:DE BOODSCHAP AAN DE HERDERS I
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: DE BOODSCHAP AAN DE HERDERS I Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood - Sig. i n plaat - 20,7 x 27 N.I. Lit
Bidding Has Concluded
Estimate : 260.00 - 350.00
 
 
Details...Bookmark
JAKOB SMITS  1855-1928 Belgische School:SLACHTOFFER VAN DE ARBEID303 - JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:SLACHTOFFER VAN DE ARBEID
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: SLACHTOFFER VAN DE ARBEID Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood - 2de st aat op 2 - 11,8 x 15,9 N.I. Lit.
Bidding Has Concluded
Estimate : 260.00 - 350.00
 
 
Details...Bookmark
JAKOB SMITS  1855-1928 Belgische School:LANDSCHAP MET GROTE WITTE WITTE WOLKEN304 - JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:LANDSCHAP MET GROTE WITTE WITTE WOLKEN
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: LANDSCHAP MET GROTE WITTE WITTE WOLKEN Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood - V.B. 15,8 x 19 N.I. Lit.:
Bidding Has Concluded
Estimate : 260.00 - 350.00
 
 
Details...Bookmark
JAKOB SMITS  1855-1928 Belgische School:DE DRIE GESLACHTEN304A - JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:DE DRIE GESLACHTEN
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: DE DRIE GESLACHTEN Ets en droge naald - Op Japans papier - Sig. met p otlood - 12,5 x 16 N.I. Lit.: "J...
Bidding Has Concluded
Estimate : 260.00 - 350.00
 
 
Details...Bookmark
JAKOB SMITS  1855-1928 Belgische School:LANDSCHAP MET MOLEN305 - JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:LANDSCHAP MET MOLEN
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: LANDSCHAP MET MOLEN Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood 11,8 x 15,6 N.I. Lit.: "Jakob Smits. Ets...
Bidding Has Concluded
Estimate : 170.00 - 240.00
 
 
Details...Bookmark
JAKOB SMITS  1855-1928 Belgische School:ZELFPORTRET306 - JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:ZELFPORTRET
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: ZELFPORTRET Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood - 2de st aat - V.B. - 14 x 10 N.I. Lit.: "Jakob ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 170.00 - 240.00
 
 
Details...Bookmark
JAKOB SMITS  1855-1928 Belgische School:HET KAPELLETJE/DE NAAISTER II (1903)307 - JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:HET KAPELLETJE/DE NAAISTER II (1903)
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: HET KAPELLETJE Ets - Op Japans papier - Sig. Josine Smits - 2de s taat - V.B. - 13,3 x 11 N.I. Lit.: "...
Bidding Has Concluded
Estimate : 240.00 - 300.00
 
 
Details...Bookmark
JAKOB SMITS  1855-1928 Belgische School:DE RONDEDANS I (1910)308 - JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:DE RONDEDANS I (1910)
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: DE RONDEDANS I (1910) Ets - Op Japans papier - Sig. met inkt 15,2 x 14,3 Lit.: "Jakob Smits. Etsen&quo...
Bidding Has Concluded
Estimate : 330.00 - 360.00
 
 
Details...Bookmark
PAUL SMOLDERS  1921-1997 Belgische School:SPELEND KINDJE309 - PAUL SMOLDERS 1921-1997 Belgische School:SPELEND KINDJE
De Vuyst
PAUL SMOLDERS 1921-1997 Belgische School: SPELEND KINDJE Doek - Sig. - 50 x 55 (zie afbeelding)
Bidding Has Concluded
Estimate : 2,500.00 - 3,000.00
 
 
Details...Bookmark
ROGER SOMVILLE  1923- Belgische School:NAPOLÉON310 - ROGER SOMVILLE 1923- Belgische School:NAPOLÉON
De Vuyst
ROGER SOMVILLE 1923- Belgische School: NAPOLÉON Lot van 2 gouaches en O.I. inkt en 1 affiche - Bei de sig. - 30 x 20 - 22 x 30 Ontwerpen voor ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 800.00 - 1,000.00
 
 
Details...Bookmark
ROGER SOMVILLE  1923- Belgische School:ZWARTE HARLEKIJN311 - ROGER SOMVILLE 1923- Belgische School:ZWARTE HARLEKIJN
De Vuyst
ROGER SOMVILLE 1923- Belgische School: ZWARTE HARLEKIJN Kleurlitho - Op Japans papier - Sig. met potlood - XXXIV/L - V.B. - 75 x 54
Bidding Has Concluded
Estimate : 300.00 - 500.00
 
 
Details...Bookmark
ROGER SOMVILLE  1923- Belgische School:HARLEKIJN312 - ROGER SOMVILLE 1923- Belgische School:HARLEKIJN
De Vuyst
ROGER SOMVILLE 1923- Belgische School: HARLEKIJN Kleurlitho - Sig. met potlood - 67/125 - V.B. 75 x 56
Bidding Has Concluded
Estimate : 400.00 - 550.00
 
 
Details...Bookmark
JESUS RAFAEL SOTO  1923- Venezolaanse School:SANS TITRE (1991)313 - JESUS RAFAEL SOTO 1923- Venezolaanse School:SANS TITRE (1991)
De Vuyst
JESUS RAFAEL SOTO 1923- Venezolaanse School: SANS TITRE (1991) Cynetisch object - Tweezijdig - Seriegrafie op ple xiglas - Met animatie - Sig. - Ex.
Bidding Has Concluded
Estimate : 2,000.00 - 3,000.00
 
 
Details...Bookmark
LEO SPANOGHE  1874-1955 Belgische School:LANGS DE SCHELDE314 - LEO SPANOGHE 1874-1955 Belgische School:LANGS DE SCHELDE
De Vuyst
LEO SPANOGHE 1874-1955 Belgische School: LANGS DE SCHELDE Gouache - Sig. - 37 x 44,5
Bidding Has Concluded
Estimate : 850.00 - 1,000.00
 
 
Details...Bookmark
DAVID SPILLER  1949- Engelse School:TOM315 - DAVID SPILLER 1949- Engelse School:TOM
De Vuyst
DAVID SPILLER 1949- Engelse School: TOM Doek - Verso sig. 1993 - 122 x 122 N.I. (zie afbeelding)
Bidding Has Concluded
Estimate : 5,000.00 - 6,000.00
 
 
Details...Bookmark
DAVID SPILLER  1949- Engelse School:DOPEY AND THE BALANCING GIRL316 - DAVID SPILLER 1949- Engelse School:DOPEY AND THE BALANCING GIRL
De Vuyst
DAVID SPILLER 1949- Engelse School: DOPEY AND THE BALANCING GIRL Doek - Verso sig. 1994 met titel - 40 x 40 N.I. (zie afbeelding)
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,300.00 - 1,500.00
 
 
Details...Bookmark
ROMAIN STEPPE  1859-1927 Belgische School:CLAIR DE LUNE SUR L'ESCAUT317 - ROMAIN STEPPE 1859-1927 Belgische School:CLAIR DE LUNE SUR L'ESCAUT
De Vuyst
ROMAIN STEPPE 1859-1927 Belgische School: CLAIR DE LUNE SUR L'ESCAUT Doek - Sig. - 50 x 80
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,300.00 - 1,500.00
 
 
Details...Bookmark
ROMAIN STEPPE  1859-1927 Belgische School:TEMPS GRIS D'OCTOBRE (APRÈS-MIDI) À LA CÔTE318 - ROMAIN STEPPE 1859-1927 Belgische School:TEMPS GRIS D'OCTOBRE (APRÈS-MIDI) À LA CÔTE
De Vuyst
ROMAIN STEPPE 1859-1927 Belgische School: TEMPS GRIS D'OCTOBRE (APRÈS-MIDI) À LA CÔTE FLAMANDE (OSTENDE) Doek - Sig. en verso si...
Bidding Has Concluded
Estimate : 600.00 - 700.00
 
 
Details...Bookmark