De Vuyst
INTERNATIONAL AUCTION Nr.114
INTERNATIONAL AUCTION Nr.114
Belgium
from MAY 2th till MAY 9th daily from 10-12u. and from 14-20 u.
2002 May 11
05:30
UTC-8 : PST/AKDT
27
28
29
300 -
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:HONDEN/STUDIE ZITTEND FIGUUR (VERSO) VROUW BIJ DE KARNE
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: HONDEN Houtskooltekening - Sig. met tekst - 20 x 24 N.I. / STUDIE ZITTEND FIGUUR (VERSO) VROUW BIJ DE KARNE S
Estimate : 350.00 - 500.00
301 -
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:CHRISTUS BESPOT
De Vuyst
Estimate : 350.00 - 450.00
302 -
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:DE BOODSCHAP AAN DE HERDERS I
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: DE BOODSCHAP AAN DE HERDERS I Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood - Sig. i n plaat - 20,7 x 27 N.I. Lit
Estimate : 260.00 - 350.00
303 -
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:SLACHTOFFER VAN DE ARBEID
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: SLACHTOFFER VAN DE ARBEID Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood - 2de st aat op 2 - 11,8 x 15,9 N.I. Lit.
Estimate : 260.00 - 350.00
304 -
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:LANDSCHAP MET GROTE WITTE WITTE WOLKEN
De Vuyst
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School: LANDSCHAP MET GROTE WITTE WITTE WOLKEN Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood - V.B. 15,8 x 19 N.I. Lit.:
Estimate : 260.00 - 350.00
304A -
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:DE DRIE GESLACHTEN
De Vuyst
Estimate : 260.00 - 350.00
305 -
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:LANDSCHAP MET MOLEN
De Vuyst
Estimate : 170.00 - 240.00
306 -
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:ZELFPORTRET
De Vuyst
Estimate : 170.00 - 240.00
307 -
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:HET KAPELLETJE/DE NAAISTER II (1903)
De Vuyst
Estimate : 240.00 - 300.00
308 -
JAKOB SMITS 1855-1928 Belgische School:DE RONDEDANS I (1910)
De Vuyst
Estimate : 330.00 - 360.00
309 -
PAUL SMOLDERS 1921-1997 Belgische School:SPELEND KINDJE
De Vuyst
PAUL SMOLDERS 1921-1997 Belgische School: SPELEND KINDJE Doek - Sig. - 50 x 55 (zie afbeelding)
Estimate : 2,500.00 - 3,000.00
310 -
ROGER SOMVILLE 1923- Belgische School:NAPOLÉON
De Vuyst
Estimate : 800.00 - 1,000.00
311 -
ROGER SOMVILLE 1923- Belgische School:ZWARTE HARLEKIJN
De Vuyst
ROGER SOMVILLE 1923- Belgische School: ZWARTE HARLEKIJN Kleurlitho - Op Japans papier - Sig. met potlood - XXXIV/L - V.B. - 75 x 54
Estimate : 300.00 - 500.00
312 -
ROGER SOMVILLE 1923- Belgische School:HARLEKIJN
De Vuyst
ROGER SOMVILLE 1923- Belgische School: HARLEKIJN Kleurlitho - Sig. met potlood - 67/125 - V.B. 75 x 56
Estimate : 400.00 - 550.00
313 -
JESUS RAFAEL SOTO 1923- Venezolaanse School:SANS TITRE (1991)
De Vuyst
JESUS RAFAEL SOTO 1923- Venezolaanse School: SANS TITRE (1991) Cynetisch object - Tweezijdig - Seriegrafie op ple xiglas - Met animatie - Sig. - Ex.
Estimate : 2,000.00 - 3,000.00
314 -
LEO SPANOGHE 1874-1955 Belgische School:LANGS DE SCHELDE
De Vuyst
LEO SPANOGHE 1874-1955 Belgische School: LANGS DE SCHELDE Gouache - Sig. - 37 x 44,5
Estimate : 850.00 - 1,000.00
315 -
DAVID SPILLER 1949- Engelse School:TOM
De Vuyst
DAVID SPILLER 1949- Engelse School: TOM Doek - Verso sig. 1993 - 122 x 122 N.I. (zie afbeelding)
Estimate : 5,000.00 - 6,000.00
316 -
DAVID SPILLER 1949- Engelse School:DOPEY AND THE BALANCING GIRL
De Vuyst
DAVID SPILLER 1949- Engelse School: DOPEY AND THE BALANCING GIRL Doek - Verso sig. 1994 met titel - 40 x 40 N.I. (zie afbeelding)
Estimate : 1,300.00 - 1,500.00
317 -
ROMAIN STEPPE 1859-1927 Belgische School:CLAIR DE LUNE SUR L'ESCAUT
De Vuyst
ROMAIN STEPPE 1859-1927 Belgische School: CLAIR DE LUNE SUR L'ESCAUT Doek - Sig. - 50 x 80
318 -
ROMAIN STEPPE 1859-1927 Belgische School:TEMPS GRIS D'OCTOBRE (APRÈS-MIDI) À LA CÔTE
De Vuyst
Estimate : 600.00 - 700.00
27
28
29
572 Lots in this Session
Auctioneer Phone: (32) 09 348 54 40
De Vuyst
Lokeren, Belgium
(32) 09 348 54 40