345 - MISCELLANEOUS 2Auktionskammaren.se
1 PAR LJUSSTAKAR, MÄSSING, RUND UPPHÖJD BOTTEN, RUNDA LJUSPIPOR, HÖJ OCH SÄNKBARA, ENGLAND TIDIGT 1800-TAL, H22
Bidding Has ConcludedQuantity : 1
348 - MISCELLANEOUS 2Auktionskammaren.se
353 - PEWTERAuktionskammaren.se
FAT, OVALT, JUGENDDEKOR AV FISKAR, KRABBOR OCH NÄCKROSOR I RELIEF, KAYSER ZINN, TYSKLAND, C. 1900, D27, L54
356 - PEWTERAuktionskammaren.se
357 - PEWTERAuktionskammaren.se
STOP, KONISKT, SVÄNGD HÄNKEL, MEDALJONG AV KARL XIV PÅ LOCKET, OTYDLIGA SVENSKA STÄMPLAR, TIDIGT 1800-TAL, H20
358 - PEWTERAuktionskammaren.se
359 - PEWTERAuktionskammaren.se
OLJELAMPA, MED FOT, OLJEHUS I GLAS, SIGN. AO PRINCE IN GUTEN, TYSKLAND, TIDIGT 1800-TAL, H37
360 - PEWTERAuktionskammaren.se
OLJELAMPA, RUND FOT OCH STAM, GENOMBRUTET HANDTAG, UTSVÄNGT OLJEHUS, SIGN. ALBERTINI ST WENDEL, MELLANEUROPA 1800-TALETS MITT, H26