107 - Akvarell, S/S Fife, 18/1900, engelsk, 40x65, liten fuktskada. SEK 4.000-5.000...Ingelmark Antik & Design AB
Akvarell, S/S Fife, 18/1900, engelsk, 40x65, liten fuktskada. SEK 4.000-5.000
Bidding Has ConcludedEstimate : 4,000.00 - 5,000.00
152 - 8 tändare, 2 Camel Hudson, 1 Imco Triplex, 1 Zippo, 4 Ronson. SEK 1.000-1.200...Ingelmark Antik & Design AB
8 tändare, 2 Camel Hudson, 1 Imco Triplex, 1 Zippo, 4 Ronson. SEK 1.000-1.200
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000.00 - 1,200.00
158 - Herrarmbandsur, Tissot, arabiska siffror, liten sekundvisare, 1940-tal, originalförpackning. SEK...Ingelmark Antik & Design AB
Herrarmbandsur, Tissot, arabiska siffror, liten sekundvisare, 1940-tal, originalförpackning. SEK 1.800-2.000
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800.00 - 2,000.00