172 - Vas, röd/beige, H 21,5 cm, Hans Hedberg. D...Ingelmark Antik & Design AB
Vas, röd/beige, H 21,5 cm, Hans Hedberg. D SEK 2.500-3.000
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,500.00 - 3,000.00
173 - Snäcka, blå, inuti grön, L 16 cm, Hans Hedberg. D...Ingelmark Antik & Design AB
Snäcka, blå, inuti grön, L 16 cm, Hans Hedberg. D SEK 2.500-3.000
174 - Vas, Amforia, vit/svart, H 66 cm, Hans Hedberg, osignerad, intyg medföljer från konstnären. D...Ingelmark Antik & Design AB
Vas, Amforia, vit/svart, H 66 cm, Hans Hedberg, osignerad, intyg medföljer från konstnären. D SEK 12.000-15.000
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 15,000.00
175 - Skulptur med två kvinnor, blå/vit, H 39 cm, sign. Corneille –88, mindre fotringsnagg. D...Ingelmark Antik & Design AB
Skulptur med två kvinnor, blå/vit, H 39 cm, sign. Corneille –88, mindre fotringsnagg. D SEK 18.000-20.000
Bidding Has ConcludedEstimate : 18,000.00 - 20,000.00
176 - Vas, brun/beige, H 24 cm, Jörgen Mogensen, Royal Copenhagen....Ingelmark Antik & Design AB
Vas, brun/beige, H 24 cm, Jörgen Mogensen, Royal Copenhagen. SEK 1.000-1.200
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000.00 - 1,200.00
178 - Flodhäst med fåglar, brun, H 13 cm, Lisa Larson, Gustavsberg. D...Ingelmark Antik & Design AB
Flodhäst med fåglar, brun, H 13 cm, Lisa Larson, Gustavsberg. D SEK 1.000-1.200
179 - Åsna och buffel, brun, 9,5 och 7 cm, Lisa Larson, Gustavsberg. D...Ingelmark Antik & Design AB
Åsna och buffel, brun, 9,5 och 7 cm, Lisa Larson, Gustavsberg. D SEK 800-1.000
Bidding Has ConcludedEstimate : 800.00 - 1,000.00