Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Peseta. 1 Juny 1937. C.M. de GRANOLLERS. 25 Cèntims Serie 2 y 1 Pesse1630 - Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Peseta. 1 Juny 1937. C.M. de GRANOLLERS. 25 Cèntims Serie 2 y 1 Pesse

Serie 2 billetes 25 y 50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de GUALBA. AT-1196, 1197; T-1370, 1371. MBC a EBC.1631 - Serie 2 billetes 25 y 50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de GUALBA. AT-1196, 1197; T-1370, 1371. MBC a EBC.
Serie 2 billetes 25 y 50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de GUALBA. AT-1196, 1197; T-1370, 1371. MBC a EBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. Maig 1937. TRESORERIA MUNICIPAL GUARDIOLA DE BERGA. (Leves roturas). ESCASO. AT-1206a; T-1632 - 1 Pesseta. Maig 1937. TRESORERIA MUNICIPAL GUARDIOLA DE BERGA. (Leves roturas). ESCASO. AT-1206a; T-
1 Pesseta. Maig 1937. TRESORERIA MUNICIPAL GUARDIOLA DE BERGA. (Leves roturas). ESCASO. AT-1206a; T-1380a. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUN

Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. Maig 1937. LA TRESORERIA MUNICIPAL GUARDIOLA DE BERGA. AT-1207a, 121633 - Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. Maig 1937. LA TRESORERIA MUNICIPAL GUARDIOLA DE BERGA. AT-1207a, 12

Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 7 Agost 1937. Aj. dels GUIAMETS. AT-1209/1211; T-1386/131634 - Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 7 Agost 1937. Aj. dels GUIAMETS. AT-1209/1211; T-1386/13

50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de GUIMERÀ. Cartón. ESCASO. AT-1218; T-1395. MBC. PAPER MONEY OF TH1635 - 50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de GUIMERÀ. Cartón. ESCASO. AT-1218; T-1395. MBC. PAPER MONEY OF TH
50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de GUIMERÀ. Cartón. ESCASO. AT-1218; T-1395. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. Novembre 1937. Aj. de GUIMERÀ. (Manchitas). ESCASO. AT-1220; T-1397. EBC. PAPER MON1636 - 1 Pesseta. Novembre 1937. Aj. de GUIMERÀ. (Manchitas). ESCASO. AT-1220; T-1397. EBC. PAPER MON
1 Pesseta. Novembre 1937. Aj. de GUIMERÀ. (Manchitas). ESCASO. AT-1220; T-1397. EBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. Març 1937. Aj. de GUISSONA. AT-1224; T-1401. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CA1637 - 1 Pesseta. Març 1937. Aj. de GUISSONA. AT-1224; T-1401. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CA
1 Pesseta. Març 1937. Aj. de GUISSONA. AT-1224; T-1401. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. Juny 1937. Aj. de GUISSONA. AT-1225; T-1402. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CA1638 - 1 Pesseta. Juny 1937. Aj. de GUISSONA. AT-1225; T-1402. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CA
1 Pesseta. Juny 1937. Aj. de GUISSONA. AT-1225; T-1402. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de GUISSONA. AT-1226; T-1403. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: C1639 - 50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de GUISSONA. AT-1226; T-1403. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: C
50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de GUISSONA. AT-1226; T-1403. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA