50 Cèntims. Setembre 1937. Aj. d´AMPOLLA. ESCASO. AT-152a; T-208a. SC. PAPER MONEY OF THE CIVI1259 - 50 Cèntims. Setembre 1937. Aj. d´AMPOLLA. ESCASO. AT-152a; T-208a. SC. PAPER MONEY OF THE CIVI
50 Cèntims. Setembre 1937. Aj. d´AMPOLLA. ESCASO. AT-152a; T-208a. SC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

Serie 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Juny 1937. C.M. d´AMPOSTA. (La de 1 Pesseta, roturas). AT1260 - Serie 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Juny 1937. C.M. d´AMPOSTA. (La de 1 Pesseta, roturas). AT

1 Pesseta. 11 Maig 1937. MUNICIPI d´ANGLÈS. (Sucio). AT-157; T-213. MBC+. PAPER MONEY OF THE C1261 - 1 Pesseta. 11 Maig 1937. MUNICIPI d´ANGLÈS. (Sucio). AT-157; T-213. MBC+. PAPER MONEY OF THE C
1 Pesseta. 11 Maig 1937. MUNICIPI d´ANGLÈS. (Sucio). AT-157; T-213. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

Serie 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 22 Juny 1937. MUNICIPI d´ANGLÈS. (Pequeñas roturas). AT1262 - Serie 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 22 Juny 1937. MUNICIPI d´ANGLÈS. (Pequeñas roturas). AT

Serie 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 9 Noviembre 1937. MUNICIPI d´ANGLÈS. (Sucios). AT-161a,1263 - Serie 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 9 Noviembre 1937. MUNICIPI d´ANGLÈS. (Sucios). AT-161a,

1 Pesseta. Febrer 1937. Aj. d´ARBECA. Cartón. ESCASO. AT-164d; T-220d. MBC-. PAPER MONEY OF TH1264 - 1 Pesseta. Febrer 1937. Aj. d´ARBECA. Cartón. ESCASO. AT-164d; T-220d. MBC-. PAPER MONEY OF TH
1 Pesseta. Febrer 1937. Aj. d´ARBECA. Cartón. ESCASO. AT-164d; T-220d. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

25 Cèntims. S/F. ARBECA. Cartón. (Numeració no visible. Sucio). ESCASO. AT-166a; T-222a. MBC+. <br /1265 - 25 Cèntims. S/F. ARBECA. Cartón. (Numeració no visible. Sucio). ESCASO. AT-166a; T-222a. MBC+.
25 Cèntims. S/F. ARBECA. Cartón. (Numeració no visible. Sucio). ESCASO. AT-166a; T-222a. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

Serie 3 billetes 25 Cèntims (2) y 1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de l´ARBOÇ. AT-169/171; T-225/227. MBC y1266 - Serie 3 billetes 25 Cèntims (2) y 1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de l´ARBOÇ. AT-169/171; T-225/227. MBC y

10 Cèntims. S/F. ARBECA. Cartón. (Pequeñas manchitas). AT-168; T-224. MBC+. PAPER MONEY OF THE1267 - 10 Cèntims. S/F. ARBECA. Cartón. (Pequeñas manchitas). AT-168; T-224. MBC+. PAPER MONEY OF THE
10 Cèntims. S/F. ARBECA. Cartón. (Pequeñas manchitas). AT-168; T-224. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

Serie 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Maig 1937. MUNICIPI d´ARBUCIES. (Sucios). AT-175 y 176a;1268 - Serie 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Maig 1937. MUNICIPI d´ARBUCIES. (Sucios). AT-175 y 176a;

Lote 3 billetes 0,10, 0,25 y 1 Pesseta. 2 Octubre 1937. Aj. d´ARBÚCIES. (Manchas). AT-178, 180, 181;1269 - Lote 3 billetes 0,10, 0,25 y 1 Pesseta. 2 Octubre 1937. Aj. d´ARBÚCIES. (Manchas). AT-178, 180, 181;

25 Cèntims. S/F. JUNTA ADMINISTRATIVA d´ARCHS. Cartulina. (Esquina rota. Sello apenas visibles). MUY1270 - 25 Cèntims. S/F. JUNTA ADMINISTRATIVA d´ARCHS. Cartulina. (Esquina rota. Sello apenas visibles). MUY

Serie 2 Billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 5 Abril 1937. C.M. d´ARENYS DE MUNT. AT-192, 193a; T-247, 21271 - Serie 2 Billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 5 Abril 1937. C.M. d´ARENYS DE MUNT. AT-192, 193a; T-247, 2

Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 26 Març 1937 y 30 Setembre 1937. C.M. d´ARGENTONA. (El de 11272 - Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 26 Març 1937 y 30 Setembre 1937. C.M. d´ARGENTONA. (El de 1

1 Pesseta. Juny 1937. C.M. d´ARTÉS. (Pequeñas roturas, manchitas y restos de cinta adhesiva). ESCASO1273 - 1 Pesseta. Juny 1937. C.M. d´ARTÉS. (Pequeñas roturas, manchitas y restos de cinta adhesiva). ESCASO

50 Cèntims. Juny 1937. C.M. d´ARTÉS. (Algo sucio). ESCASO. AT-218; T-276. MBC+. PAPER MONEY OF1274 - 50 Cèntims. Juny 1937. C.M. d´ARTÉS. (Algo sucio). ESCASO. AT-218; T-276. MBC+. PAPER MONEY OF
50 Cèntims. Juny 1937. C.M. d´ARTÉS. (Algo sucio). ESCASO. AT-218; T-276. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

Lote 2 billetes 10 y 25 Cèntims. S/F. Aj. d´ARTÈS. (Algo sucios). AT-219, 220; T-277, 278. EBC- y SC1275 - Lote 2 billetes 10 y 25 Cèntims. S/F. Aj. d´ARTÈS. (Algo sucios). AT-219, 220; T-277, 278. EBC- y SC

5 Cèntims. S/F. Aj. d´ARTÈS. ESCASO. AT-221; T-165. EBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALU1276 - 5 Cèntims. S/F. Aj. d´ARTÈS. ESCASO. AT-221; T-165. EBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALU
5 Cèntims. S/F. Aj. d´ARTÈS. ESCASO. AT-221; T-165. EBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

5 Cèntims. S/F. Aj. d´ARTÈS. (Restos de cinta adhesiva). ESCASO. AT-221a; T-279a. SC. PAPER MO1278 - 5 Cèntims. S/F. Aj. d´ARTÈS. (Restos de cinta adhesiva). ESCASO. AT-221a; T-279a. SC. PAPER MO
5 Cèntims. S/F. Aj. d´ARTÈS. (Restos de cinta adhesiva). ESCASO. AT-221a; T-279a. SC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

Serie 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. S/F. Aj. d´ARTÈS. (Restos de cinta adhesiva en reverso). AT1279 - Serie 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. S/F. Aj. d´ARTÈS. (Restos de cinta adhesiva en reverso). AT