Art Auction

Vastagh György (1834-1922): Pipázó paraszt51 - Vastagh György (1834-1922): Pipázó paraszt
Detre & Ferenczy Gallery
Vastagh György (1834-1922): Pipázó paraszt<p>Olaj, vászon, 38,5x29 cm, J.b.f.: Vastagh Gy
Start Price : 120,000.00 | Estimate : 120,000.00

Endre Béla (1874-1928): Falusi utca52 - Endre Béla (1874-1928): Falusi utca
Detre & Ferenczy Gallery
Endre Béla (1874-1928): Falusi utca<p>Olaj, karton, 66x48 cm, J.n., MNG 2028/974
Start Price : 300,000.00 | Estimate : 300,000.00

Teleky Ralph gróf (1890-1982): Utcarészlet53 - Teleky Ralph gróf (1890-1982): Utcarészlet
Detre & Ferenczy Gallery
Teleky Ralph gróf (1890-1982): Utcarészlet<p>Olaj, fa, 32x45 cm, J.b.l.: Teleky R 1928
Start Price : 80,000.00 | Estimate : 80,000.00

Gyimesy jelzéssel: Tájkép 54 - Gyimesy jelzéssel: Tájkép
Detre & Ferenczy Gallery
Gyimesy jelzéssel: Tájkép <p>Olaj, vászon, 47,5x 69 cm, J.b.l.: Gyimesy
Start Price : 40,000.00 | Estimate : 40,000.00

Ismeretlen XIX századi festo: Mitológiai jelenet55 - Ismeretlen XIX századi festo: Mitológiai jelenet
Detre & Ferenczy Gallery
Ismeretlen XIX századi festo: Mitológiai jelenet<p>Akvarell, papír, 30x43 cm, J.n.
Start Price : 60,000.00 | Estimate : 60,000.00

Mednyánszky László, báró (1852-1919): Harrbo vízesés56 - Mednyánszky László, báró (1852-1919): Harrbo vízesés
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 800,000.00 | Estimate : 800,000.00

Koszta József (1861-1949): Borús est57 - Koszta József (1861-1949): Borús est
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00

Barabás Miklós (1810-1898): Muvész a tengerparton (Önarckép)58 - Barabás Miklós (1810-1898): Muvész a tengerparton (Önarckép)
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 1,000,000.00 | Estimate : 1,000,000.00

Hollósy Simon (1857-1918): Tengerihántás59 - Hollósy Simon (1857-1918): Tengerihántás
Detre & Ferenczy Gallery

Ismeretlen festo: Éjszaka60 - Ismeretlen festo: Éjszaka
Detre & Ferenczy Gallery
Ismeretlen festo: Éjszaka<p>Porcelánra festett kép, 14x9,5 cm, J.n.
Start Price : 75,000.00 | Estimate : 75,000.00

Ismeretlen festo: Fiatal no boségtállal61 - Ismeretlen festo: Fiatal no boségtállal
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 100,000.00 | Estimate : 100,000.00

Olvashatatlan jelzéssel: Álom62 - Olvashatatlan jelzéssel: Álom
Detre & Ferenczy Gallery
Olvashatatlan jelzéssel: Álom<p>Selyemre festett kép, 21,5x13,5 cm, J.j.l.: olvashatatlan
Start Price : 15,000.00 | Estimate : 15,000.00

Keretóra 63 - Keretóra
Detre & Ferenczy Gallery

Pieta64 - Pieta
Detre & Ferenczy Gallery
Pieta<p>Faragott és festett fa. XVIII. sz. Sérült. 22 cm

Posztamens pár65 - Posztamens pár
Detre & Ferenczy Gallery
Posztamens pár<p>Faragott, pácolt fa. 110 cm

Csillár66 - Csillár
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 110,000.00 | Estimate : 110,000.00

Asztali lámpa67 - Asztali lámpa
Detre & Ferenczy Gallery
Asztali lámpa<p>Ón, szecessziós stílus, opálüveg burával. 1900 körül. 50 cm

Asztali tükör68 - Asztali tükör
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 90,000.00 | Estimate : 90,000.00

Kiöntokészlet tálcával69 - Kiöntokészlet tálcával
Detre & Ferenczy Gallery

Tintatartó70 - Tintatartó
Detre & Ferenczy Gallery
Tintatartó<p>Bronz, szecessziós stílusú, sellovel, polippal. 1900 körül, 22 cm

Talpas kínáló71 - Talpas kínáló
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 26,000.00 | Estimate : 26,000.00

Kisplasztika - Kovácsnál72 - Kisplasztika - Kovácsnál
Detre & Ferenczy Gallery
Kisplasztika - Kovácsnál<p>Ón, alabástrom talapzaton. 12 cm
Start Price : 12,000.00 | Estimate : 12,000.00

Kisplasztika - Vadász73 - Kisplasztika - Vadász
Detre & Ferenczy Gallery
Kisplasztika - Vadász<p>Ón, nyers ónix talapzaton. 26 cm

Kisplasztika - Vénusz és Adonisz74 - Kisplasztika - Vénusz és Adonisz
Detre & Ferenczy Gallery
Kisplasztika - Vénusz és Adonisz<p>Bronz. Jelzett: CH. Levy, 53 cm
Start Price : 480,000.00 | Estimate : 480,000.00

Kisplasztika - Táncosno75 - Kisplasztika - Táncosno
Detre & Ferenczy Gallery
Kisplasztika - Táncosno<p>Tuziaranyozott bronz. Jelzett: F. Peleschka, 24 cm

A.C Arrier-Belleuse: Allegorikus jelenet76 - A.C Arrier-Belleuse: Allegorikus jelenet
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 900,000.00 | Estimate : 900,000.00

Kisplasztika - Cigarettázó kisfiú77 - Kisplasztika - Cigarettázó kisfiú
Detre & Ferenczy Gallery
Kisplasztika - Cigarettázó kisfiú<p>Bronz, márvány talapzaton. Moreau jelzéssel. 41 cm
Start Price : 50,000.00 | Estimate : 50,000.00

Kisplasztika - Forrás78 - Kisplasztika - Forrás
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 10,000.00 | Estimate : 10,000.00

Gorka Géza (1894-1971): Fali váza79 - Gorka Géza (1894-1971): Fali váza
Detre & Ferenczy Gallery
Gorka Géza (1894-1971): Fali váza<p>Mázas kerámia. Jelzett: Gorka Géza Nógrádveroce, 18 cm
Start Price : 30,000.00 | Estimate : 30,000.00

Gorka Géza (1894-1971): Könyvtámasz pár80 - Gorka Géza (1894-1971): Könyvtámasz pár
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 70,000.00 | Estimate : 70,000.00

Gorka Géza (1894-1971): Furulyázó juhász81 - Gorka Géza (1894-1971): Furulyázó juhász
Detre & Ferenczy Gallery
Gorka Géza (1894-1971): Furulyázó juhász<p>Mázas kerámia. Jelzett: Gorka Géza Nógradveroce, 16 cm

Gorka Géza (1894-1971): Hamutál82 - Gorka Géza (1894-1971): Hamutál
Detre & Ferenczy Gallery
Gorka Géza (1894-1971): Hamutál<p>Mázas kerámia, kos fejjel. Jelzett: Gorka Géza Nógrádveroce, 16 cm

Kiss Roóz Ilona (1920-): Három grácia83 - Kiss Roóz Ilona (1920-): Három grácia
Detre & Ferenczy Gallery
Kiss Roóz Ilona (1920-): Három grácia<p>Színesen festett terrakotta. Jelzett belül: Kiss Roóz, 26 cm
Start Price : 46,000.00 | Estimate : 46,000.00

Kovács Margit (1902-1977): Olvasó lány84 - Kovács Margit (1902-1977): Olvasó lány
Detre & Ferenczy Gallery
Kovács Margit (1902-1977): Olvasó lány<p>Terrakotta, engobe díszítéssel. Jelzett a könyvön: KM. 23 cm

Kovács Margit (1902-1977): Eso leso85 - Kovács Margit (1902-1977): Eso leso
Detre & Ferenczy Gallery
Kovács Margit (1902-1977): Eso leso<p>Terrakotta, engobe díszítéssel. Jelzett oldalán: KM monogram, 41 cm
Start Price : 320,000.00 | Estimate : 320,000.00

Medgyessy Ferenc (1881-1958): Három grácia86 - Medgyessy Ferenc (1881-1958): Három grácia
Detre & Ferenczy Gallery
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Három grácia<p>Terrakotta dombormu. J.j.l.: Medgyessy F, Restaurált. 30x23 cm

Kisplasztika - Levelet tartó kislány87 - Kisplasztika - Levelet tartó kislány
Detre & Ferenczy Gallery
Kisplasztika - Levelet tartó kislány<p>Színesen festett kerámia. Jelzett: Hummel, 13 cm

Gyertyatartó - Angyalkák88 - Gyertyatartó - Angyalkák
Detre & Ferenczy Gallery
Gyertyatartó - Angyalkák<p>Színesen festett kerámia. Jelzett: Goebel, 7 cm

Kisplasztika - Esernyos kisfiú89 - Kisplasztika - Esernyos kisfiú
Detre & Ferenczy Gallery
Kisplasztika - Esernyos kisfiú<p>Színesen festett kerámia. Jelzett: Hummel, 19 cm
Start Price : 36,000.00 | Estimate : 36,000.00

Kisplasztika - Zenélo angyalka90 - Kisplasztika - Zenélo angyalka
Detre & Ferenczy Gallery
Kisplasztika - Zenélo angyalka<p>Színesen festett kerámia. Jelzett: Hummel, 9 cm

Oroszlán a zsákmányával91 - Oroszlán a zsákmányával
Detre & Ferenczy Gallery

Váza92 - Váza
Detre & Ferenczy Gallery

Dísztál: Rákkal küzdo kigyóval. 93 - Dísztál: Rákkal küzdo kigyóval.
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 350,000.00 | Estimate : 350,000.00

12 személyes mokkás készlet94 - 12 személyes mokkás készlet
Detre & Ferenczy Gallery
12 személyes mokkás készlet<p>Színesen festett, aranyozott porcelán. Jelzett: Herend, XIX. sz. vége

Vajtartó95 - Vajtartó
Detre & Ferenczy Gallery
Vajtartó<p>Színesen festett porcelán. Jelzett: Meissen, 1900 körül. 6 cm

Bonbonier96 - Bonbonier
Detre & Ferenczy Gallery
Bonbonier<p>Színesen festett porcelán, kerek forma. Jelzett: Meissen, 1900 körül. 6 cm

Váza97 - Váza
Detre & Ferenczy Gallery

Carl Klimt: Kisfiú rózsafuzérrel98 - Carl Klimt: Kisfiú rózsafuzérrel
Detre & Ferenczy Gallery
Carl Klimt: Kisfiú rózsafuzérrel<p>Színesen festett fajansz. Jelzett: C. Klimt, Bernard Bloch Einchwald 1915-20. 48 cm
Start Price : 550,000.00 | Estimate : 550,000.00

Kisplasztika - Rokokó pár99 - Kisplasztika - Rokokó pár
Detre & Ferenczy Gallery
Kisplasztika - Rokokó pár<p>Színesen festett fajansz. J: Latour, Goldscheider, 1900 körül, 35 cm

Kisplasztika - Rokokó "hölgy"100 - Kisplasztika - Rokokó "hölgy"
Detre & Ferenczy Gallery
Start Price : 160,000.00 | Estimate : 160,000.00