63 - Keretóra Detre & Ferenczy Gallery
Keretóra <p>Aranyozott fa tokban, római számos zománcozott számlap, negyedütos, ingás. Kulcs hiányzik....
Bidding Has ConcludedStart Price : 100,000.00 | Estimate : 100,000.00
Details...Bookmark
64 - PietaDetre & Ferenczy Gallery
Pieta<p>Faragott és festett fa. XVIII. sz. Sérült. 22 cm
Bidding Has ConcludedStart Price : 120,000.00 | Estimate : 120,000.00
Details...Bookmark
66 - CsillárDetre & Ferenczy Gallery
Csillár<p>Bronzírozott fém, 3 karú szecessziós csillár, pótolt üvegbúrákkal. 1910 kör...
Bidding Has ConcludedStart Price : 110,000.00 | Estimate : 110,000.00
Details...Bookmark
67 - Asztali lámpaDetre & Ferenczy Gallery
Asztali lámpa<p>Ón, szecessziós stílus, opálüveg burával. 1900 körül. 50 cm
Bidding Has ConcludedStart Price : 80,000.00 | Estimate : 80,000.00
Details...Bookmark
68 - Asztali tükörDetre & Ferenczy Gallery
Asztali tükör<p>Ón, szecessziós, négyszögletes keret, plasztikus noi figurával díszítve, csiszolt...
Bidding Has ConcludedStart Price : 90,000.00 | Estimate : 90,000.00
Details...Bookmark
69 - Kiöntokészlet tálcávalDetre & Ferenczy Gallery
Kiöntokészlet tálcával<p>Ón, 5 darabos, domborított szecessziós díszítéssel. 1900 kör...
Bidding Has ConcludedStart Price : 100,000.00 | Estimate : 100,000.00
Details...Bookmark
70 - TintatartóDetre & Ferenczy Gallery
Tintatartó<p>Bronz, szecessziós stílusú, sellovel, polippal. 1900 körül, 22 cm
Bidding Has ConcludedStart Price : 60,000.00 | Estimate : 60,000.00
Details...Bookmark
71 - Talpas kínálóDetre & Ferenczy Gallery
Talpas kínáló<p>Alpakka, csiszolt üveg betéttel, áttört stilizált növényi díszít...
Bidding Has ConcludedStart Price : 26,000.00 | Estimate : 26,000.00
Details...Bookmark
78 - Kisplasztika - ForrásDetre & Ferenczy Gallery
Kisplasztika - Forrás<p>Bronz, szecessziós noi figura a kútnál, hátoldalán angyalka lesi a szikláról. ...
Bidding Has ConcludedStart Price : 10,000.00 | Estimate : 10,000.00
Details...Bookmark
91 - Oroszlán a zsákmányávalDetre & Ferenczy Gallery
Oroszlán a zsákmányával<p>Porcelánfajansz, üregesen öntött forma, opak eozinmázzal festett. Jelze...
Bidding Has ConcludedStart Price : 300,000.00 | Estimate : 300,000.00
Details...Bookmark
92 - VázaDetre & Ferenczy Gallery
Váza<p>Porcelánfajansz, felfelé keskenyedo henger alakú test, rövid nyak, eozin mázas kakasos dekorral. Jelzett:...
Bidding Has ConcludedStart Price : 120,000.00 | Estimate : 120,000.00
Details...Bookmark
95 - VajtartóDetre & Ferenczy Gallery
Vajtartó<p>Színesen festett porcelán. Jelzett: Meissen, 1900 körül. 6 cm
Bidding Has ConcludedStart Price : 15,000.00 | Estimate : 15,000.00
Details...Bookmark
96 - BonbonierDetre & Ferenczy Gallery
Bonbonier<p>Színesen festett porcelán, kerek forma. Jelzett: Meissen, 1900 körül. 6 cm
Bidding Has ConcludedStart Price : 15,000.00 | Estimate : 15,000.00
Details...Bookmark
97 - VázaDetre & Ferenczy Gallery
Váza<p>Színesen festett porcelán, flamand díszítéssel. Jelzett: Corona (Royal Coppenhaga), 1930-as évek. 25...
Bidding Has ConcludedStart Price : 10,000.00 | Estimate : 10,000.00
Details...Bookmark