1244 - Lote 3 billetes 0,25, 0,50 y 1 Pesseta. 15 Juny 1937. Aj. d´ALFORJA. AT-108a, 109, 110; T-136a, 137,Soler & Llach
Lote 3 billetes 0,25, 0,50 y 1 Pesseta. 15 Juny 1937. Aj. d´ALFORJA. AT-108a, 109, 110; T-136a, 137, 138. BC+ a MBC.
PAPER MONEY OF THE CIVIL ...
Bidding Has ConcludedStart Price : 45.00
1269 - Lote 3 billetes 0,10, 0,25 y 1 Pesseta. 2 Octubre 1937. Aj. d´ARBÚCIES. (Manchas). AT-178, 180, 181;Soler & Llach
Lote 3 billetes 0,10, 0,25 y 1 Pesseta. 2 Octubre 1937. Aj. d´ARBÚCIES. (Manchas). AT-178, 180, 181; T-233, 235, 236. MBC+ y EBC-.
PAPER ...
Bidding Has ConcludedStart Price : 24.00