85

Uden, Lucas van VÉDETT - NO EXPORT (Antwerpen, 1595 - Antwerpen, 1672/73) - Táj pásztorokkal, a völg

Currency:HUF Category:Everything Else / Other Start Price:NA
Táj pásztorokkal, a völgyben kastéllyal, j.j.l.:, Lucas v Uden 16, olaj, vászon, Prov.: korábban a Karátsonyi gyujteményben, Ernst Múzeum Aukciói, 1921. 239. sz. IV. tábla