Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview27.11.2004 - 09.12.2004

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Noi gyuru601 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, aliance fazon, 2 db briliáns, cca 0,40 ct, R1TCrsi, 1 db cabouchon zafírral, 5,8 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ruhaklipsz602 - Ruhaklipsz
Nagyhazi Gallery
1930 körül, 14 k arany, fémjel nélkül, csavartdíszes forma 12 db briliáns, cca 0,60 ct, R1ATCrSi, 5 db care szint...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 260,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru603 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, 14 k arany, karmazált fazonban 12 db briliáns cca 0,85 ct, R2CrSi, 1 db cabouchon zöld türkiz, 4,7 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 150,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Férfi karóra604 - Férfi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1940 körül, "Grana", 18 k eredeti arany tok, 16 köves preciziós svájci horgony gátszerkezet, k&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi karóra605 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. elso harmada, "Chronometre Suisse", 14 k arany tok, fém füllel, 15 köves kézi felhúzós s...
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 50,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár606 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, platina és 18 k arany, levél forma, angol patentzárral, 3,2 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 16,000.00 - 24,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru607 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 opállal cca 4,3 ct, 24 db briliánssal, 0,61 ct, MTCrVsSi, 7,5 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 220,000.00 - 280,000.00
 
 
Details...Bookmark
Aranyérmék, 3 db608 - Aranyérmék, 3 db
Nagyhazi Gallery
Ferenc József 20 korona, "KB", 1893; 1896 évi veretek, 6,8 g /db
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kereszt függelék609 - Kereszt függelék
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany, azsúrfoglalt 35 db briliánssal, MTCrSi, 3,6 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 170,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu - függelék610 - Melltu - függelék
Nagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, 14 k arany és ezüst, virágcsokor forma, 17 db briliáns és 17 db gyémánt, cca 0,80 ct...
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi sportgyuru611 - Noi sportgyuru
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany és ezüst, fantázia formában 11 db briliáns, cca 1,40 ct, R2TCrSi, 11,2 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 300,000.00 - 380,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru612 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
1920 körül, 14 k arany és ezüst, 1 db 8 mm -es tenyésztett gyöngyszem, karmazált fazonban 10 db briliáns, 2 ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 240,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru613 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. eleje, 14 k arany, 1922 utáni bécsi jeggyel, "WS" mesterjegy, 3 db briliáns cca 0,65 ct, R2TCrSi, 2 db baguette k&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru614 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, karmos foglalásban 1 db ovális smaragd, cca 4 ct, és 4 db briliáns, cca 0,10...
Bidding Has Concluded
Estimate : 360,000.00 - 420,000.00
 
 
Details...Bookmark
Férfi karóra615 - Férfi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. utolsó harmada, "Corum", 18 k arany jelzéssel, számlap, szerkezet, csat jelzett, Nr.14400V40, tégl...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000,000.00 - 1,400,000.00
 
 
Details...Bookmark
Függelék616 - Függelék
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, áttört szív formában 16 db briliáns cca 0,15 ct, MTCrSi és 34 db s...
Bidding Has Concluded
Estimate : 170,000.00 - 240,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi karóra617 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. utolsó harmada, "Omega", 18 k fehér arany, szövött karpánttal, számlap -szerkezet -tok -...
Bidding Has Concluded
Estimate : 240,000.00 - 320,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kereszt függelék618 - Kereszt függelék
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany, azsúrfoglalt 31 db briliáns, cca 0,35 ct, MTCrSi és 11 db kékzafír cca ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 280,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár619 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arany és ezüst, rozetta formában 20 db briliáns, cca 1,80 ct, R2TCrSiP1, pótlólagos angol p...
Bidding Has Concluded
Estimate : 280,000.00 - 340,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyöngysor620 - Gyöngysor
Nagyhazi Gallery
1920 körül, háromsoros tenyésztett gyöngysor 4 - 6 mm -es szemekbol , 14 k fehér és sárga arany csattal, 4 d...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kézelogomb garnitúra621 - Kézelogomb garnitúra
Nagyhazi Gallery
Prága, 19. sz. vége, 14 k arany, "IK" mesterjegy, 6 db gyémánt és gránátköves dísszel, sá...
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi karóra622 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. közepe, "IWC", 14 k arany tok, kerek forma, számlap -szerkezet jelzett: "IWC", anker szerkezet, mu...
Bidding Has Concluded
Estimate : 38,000.00 - 80,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár623 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, azsúrfoglalt 78 db briliáns, cca 0,30 ct, MTCrSi, 2 db csepp alakú tenyészte...
Bidding Has Concluded
Estimate : 200,000.00 - 300,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru624 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 db burmai rubin 4,69 ct, 8 db briliáns (hercz csiszolás) 2,32 ct, 10 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
 
 
Details...Bookmark
Férfi karóra625 - Férfi karóra
Nagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 18 k arany, "Chonographe Suisse", 17 köves anker szerkezet, stopperes, másodpercmutatós, Nr.48/3910, m...
Bidding Has Concluded
Estimate : 130,000.00 - 170,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru626 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, márki fazonban pave foglalt 20 db briliánssal, cca 1 ct, R2CrSi, 2,9 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 140,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kézelogomb pár627 - Kézelogomb pár
Nagyhazi Gallery
német, 1940 körül, 14 arany, csavart forma, karabíner záródással, 14,8 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 46,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karköto628 - Karköto
Nagyhazi Gallery
lengyel(?), 20. sz. közepe, aranyozott ezüst, filigrándíszes virágforma, sodrony zománcozott, 6 db türkiz kovel, ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 16,000.00 - 30,000.00
 
 
Details...Bookmark
Golyós iron629 - Golyós iron
Nagyhazi Gallery
francia, 20. sz. utolsó harmada, "Dupont", fém és ezüst borítással, "B8AT24" jelzés, doboz...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 24,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karköto630 - Karköto
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, ötsoros méhsejt fazon, nyelves záródással, 53 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 150,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu631 - Melltu
Nagyhazi Gallery
1940 körül, 14 k arany, "GF" mesterjegy, szololevél forma, matt és fényes felülettel, 12,6 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 26,000.00 - 30,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ékszergarnitúra632 - Ékszergarnitúra
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, ezüst és fém aranyozva, pave foglalt gránátköves díszítéssel, karék, melltu, f&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Férfi karóra633 - Férfi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1930 -as évek, "Omega", 14 k arany gyári tok, 17 köves kézi felhúzású bronz werk. szerkezet...
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Nyakkendotu634 - Nyakkendotu
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, 1867 - 1902 közötti behozatali jeggyel, rovar forma gyöngy és rubin dísszel, 1,4 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 7,000.00 - 10,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár635 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, zárt foglalásban 1 - 1 db briliáns, cca 0,40 ct, R2CrSi, srófos zár...
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi sportgyuru636 - Noi sportgyuru
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k fehér arany, 13 db briliánssal, cca 0,80 ct, R2TCrSi, áttört díszítéssel, 6,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 140,000.00 - 280,000.00
 
 
Details...Bookmark
Függelék637 - Függelék
Nagyhazi Gallery
19. sz. végi ékszerbol átalakított, 14 k arany és ezüst, 19 db briliáns, 4 db gyémánt, cca 0,50 ct, R2A...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 130,000.00
 
 
Details...Bookmark
Óralánc638 - Óralánc
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, 14 k arany, "SA" mesterjegy, fantázia szemek, alakított, karabíner és ugrókarika zá...
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karlánc639 - Karlánc
Nagyhazi Gallery
francia, 20. sz. eleje, 14 k arany, 11 db tagból álló áttört mintázatú pálcikaszemes fazon, nyelves zár...
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár640 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso fele, 14 k arany és ezüst, virág formában 16 db briliánssal, cca 1 ct, FMTCrVsSi, 2 db rubin, patent zárr...
Bidding Has Concluded
Estimate : 200,000.00 - 260,000.00
 
 
Details...Bookmark
Duplafedelu noi zsebóra641 - Duplafedelu noi zsebóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1867 - 1902 közötti behozatali jeggyel, 14 k arany tok, vésett virágmintával, márka nélkül, arab...
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru642 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k arany, karmazált fazon, 12 db briliáns cca 0,15 ct, ACrSi, 1 db kék zafír, 2,9 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 44,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi óralánc643 - Noi óralánc
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, "KH" mesterjegy, reszelt anker szemekbol, ugrókarika (nem muködik) és karabí...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kézelo és inggomb garnitúra644 - Kézelo és inggomb garnitúra
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, 5 db lápisz lazulit keretez 58 db briliáns, cca 2,5 ct, MTCrVsSi, rugós patent záró...
Bidding Has Concluded
Estimate : 550,000.00 - 750,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kézelogomb pár645 - Kézelogomb pár
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, szögletes formában 2 db zafír, cca 2 ct, rugós patent záródással, 12,6 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karköto646 - Karköto
Nagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, 14 k arany, "LS" mesterjegy, pácikás fazon ankerszemes széllel, vésett díszít...
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Függelék647 - Függelék
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, fémjel nélkül, 1 db nagy cseppalakú cabouchon csiszolású almandinnal és ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 240,000.00 - 440,000.00
 
 
Details...Bookmark
Férfi karóra648 - Férfi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1960 -as évek, "Primato", 14 k arany eredeti tok, "Super Automatic" 25 köves automata szerkezet, dátu...
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi karóra649 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. közepe, "Bulova", 14 k arany, szögletes tok virágmintás díszítménnyel, dupla sz...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyöngysor650 - Gyöngysor
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 7 mm -es szemekbol csomósan fuzött 86 db gyöngyszem, ezüst csattal, br. 30,6 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark