Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Gyöngysor551 - Gyöngysor
Nagyhazi Gallery
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00

Lánc552 - Lánc
Nagyhazi Gallery
Estimate : 65,000.00 - 120,000.00

Gyöngysor553 - Gyöngysor
Nagyhazi Gallery
Estimate : 50,000.00 - 70,000.00

Szoliter gyuru554 - Szoliter gyuru
Nagyhazi Gallery
Estimate : 50,000.00 - 90,000.00

Noi sportgyuru555 - Noi sportgyuru
Nagyhazi Gallery
Estimate : 140,000.00 - 165,000.00

Noi kisujjgyuru556 - Noi kisujjgyuru
Nagyhazi Gallery
Estimate : 46,000.00 - 65,000.00

Nyitott, kulcsos noi zsebóra557 - Nyitott, kulcsos noi zsebóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 130,000.00 - 180,000.00

Szoliter gyuru558 - Szoliter gyuru
Nagyhazi Gallery
Estimate : 100,000.00 - 150,000.00

Melltu559 - Melltu
Nagyhazi Gallery
Estimate : 90,000.00 - 130,000.00

Óralánc és zsebóratok560 - Óralánc és zsebóratok
Nagyhazi Gallery

Fülbevaló pár561 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 30,000.00 - 46,000.00

Noi gyuru562 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00

Fülbevaló pár563 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 100,000.00 - 160,000.00

Fülbevaló pár564 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 320,000.00 - 460,000.00

Nyakék565 - Nyakék
Nagyhazi Gallery
Estimate : 100,000.00 - 140,000.00

Férfi karóra un. frakkóra566 - Férfi karóra un. frakkóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 700,000.00 - 1,100,000.00

Gyöngysor567 - Gyöngysor
Nagyhazi Gallery
Estimate : 180,000.00 - 280,000.00

Noi gyuru568 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
Estimate : 550,000.00 - 950,000.00

Melltu569 - Melltu
Nagyhazi Gallery
Estimate : 20,000.00 - 30,000.00

Noi karóra570 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 26,000.00 - 46,000.00

Szoliter gyuru571 - Szoliter gyuru
Nagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, 14 k arany és ezüst, 1 db briliáns, cca 0,10 ct, vésett gyuruvállal, 1,7 g
Estimate : 30,000.00 - 50,000.00

Duplafedelu kulcsos noi zsebóra572 - Duplafedelu kulcsos noi zsebóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 85,000.00 - 120,000.00

Fülbevaló pár573 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, "WJ" mesterjegy, 14 k arany, áttört díszítésu, hagyományos patent zárral, 2,5 g
Estimate : 12,000.00 - 30,000.00

Noi gyuru574 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
Budapest, 20. sz. közepe, 14 k fehér arany, "KN" mesterjegy, karmos foglalásban 2 db tenyésztett gyöngy, 2,2 g
Estimate : 10,000.00 - 16,000.00

Fülbevaló pár575 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 110,000.00 - 180,000.00

Fülbevaló pár576 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arany és ezüst, boutone foglalásban 4 db briliáns, cca 0,40 ct, R2CrSi, patent zárral, 2,2 g
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00

Noi gyuru577 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k arany és ezüst, 3 db briliáns cca 0,10 ct, 2 db kékzafír aliance fazonban, 2,1 g

Fülbevaló pár578 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery

Noi karikagyuru579 - Noi karikagyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany, fémjel nélkül, 80 db briliánssal, FMCrSiP1, cca 0,50 ct, 3,8 g
Estimate : 60,000.00 - 110,000.00

Noi gyuru580 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, platina foglalattal, aliance fazonban 3 db briliánssal, cca 0,65 ct, R2CrTCSi,P1, 6,5 g
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00

Noi karóra581 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 34,000.00 - 55,000.00

Melltu - függelék582 - Melltu - függelék
Nagyhazi Gallery
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00

Szoliter gyuru583 - Szoliter gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arany és ezüst, zárt foglalásban 1db briliánssal, cca 0,50 ct, R1LYSi, sérült, 2,2 g
Estimate : 280,000.00 - 340,000.00

Noi karóra584 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 20,000.00 - 40,000.00

Melltu585 - Melltu
Nagyhazi Gallery

Noi gyuru586 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, fémjel nélkül, csavart forma, 34 db briliánssal, cca 0,35 ct, MTCrVsSi, 3 g
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00

Fülbevaló pár587 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 14 k arany, karmos foglalásban 2 db gyémánt, cca 0,15 ct, patent zárral, 2,7 g
Estimate : 16,000.00 - 24,000.00

Lánc és karlánc588 - Lánc és karlánc
Nagyhazi Gallery

Nyakék589 - Nyakék
Nagyhazi Gallery
Estimate : 260,000.00 - 460,000.00

Karköto590 - Karköto
Nagyhazi Gallery

Fülbevaló pár591 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 240,000.00 - 360,000.00

Melltu592 - Melltu
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, fémjel nélkül, rombusz forma, 237 db briliánssal, cca 2,50 ct, ACrVsSi, 11,2 g
Estimate : 400,000.00 - 600,000.00

Noi karóra593 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 85,000.00 - 160,000.00

Férfi karóra594 - Férfi karóra
Nagyhazi Gallery

Függelék595 - Függelék
Nagyhazi Gallery
20. sz. vége, 14 k fehér arany keretben turmalin drágako díszítéssel, cca 20 ct, 4,9 g

Noi gyuru596 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, fémjel nélkül, rozetta forma, 38 db briliánssal, MTCrSi, cca 1 ct, 3,5 g
Estimate : 60,000.00 - 120,000.00

Noi gyuru597 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery

Fülbevaló pár598 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, "HH" mesterjegy, 14 k arany, piros porcelán lencse dísszel, patent zárral, br. 3,9 g

Lánc és függelék599 - Lánc és függelék
Nagyhazi Gallery

Melltu600 - Melltu
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, duplapálcás forma, 3 db üvegkovel, 3,1 g
Estimate : 12,000.00 - 20,000.00