502 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, Pásztor és Teitsch mesterjegy, téglalap forma karéjos fogóval, gyümölcsös b...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
503 - TálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Bachruch jelzéssel, "AT" mesterjegy, neobarokk nyolckaréjos forma vonalas bo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
504 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 155 db -osNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. elso harmada, ezüst, Keszler Testvérek, vágott angol nyéllel, 12 db evokanál, evovilla, evokés, vacsorav...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,300,000.00
Details...Bookmark
507 - IronNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arannyal lemezelt fémbetétes ceruza iron, 585 -ös finomságjelzéssel, gilosált, vésett ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 20,000.00
Details...Bookmark
508 - MelltuNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany jelzéssel, búzakalász csokor 11 db briliánssal, cca 0,20 ct, ATCrSi, 29,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
510 - Noi szelenceNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "SB" mesterjegy, téglalap forma, zsanéros nyitódással, többféle ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
513 - KarékNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, 14 k arany, üreges kerek forma, vésett díszítéssel, 22,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 85,000.00
Details...Bookmark
515 - GyöngysorNagyhazi Gallery
csomósan fuzött, kétsoros tenyésztett 8 mm -es gyöngybol, 14 k fehér arany csattal virág formában, 4 db kise...
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
518 - KarékNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, szalagdíszes rátéten 5 db türkizzel, nyelves záródással, 17,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
519 - KarkötoNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany csattal, 5 soros tenyésztett gyöngysor, 150 db (6 mm-es) gyöngyszembol és 3 d...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
520 - KarékNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, karéjos forma, kék zománc és gyöngy dísszel, 15,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
522 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. utolsó harmada, "Audemars Piguet", 18 k arany jelzéssel, quartz, számlap, szerkezet, csat jelzett, B268...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,100,000.00 - 1,800,000.00
Details...Bookmark
523 - Kulcsos zsebóraNagyhazi Gallery
angol(?), 1732 -ben gyártott spingli, orsós gátszerkezetu zsebóra, kiegyenlíto csiga lánccal, kulcsos felhúzá...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
524 - MelltuNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, papagáj formában azsúrfoglalt 125 db briliáns, cca 2,50 ct, MTCrVsSi, 30 db smaragd cca...
Bidding Has ConcludedEstimate : 460,000.00 - 700,000.00
Details...Bookmark
525 - GyöngynyakékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 9 soros tenyésztett gyöngysor, 1135 db 3 mm -es gyöngybol, 18 k fehér arany, 327 db briliánsok...
Bidding Has ConcludedEstimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
Details...Bookmark
527 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 db burmai rubin 4,25 ct, 41 db briliáns 2,13 ct, MWVVs, 9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
528 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k fehér arany, oldalán áttört díszítéssel, fején 8 db briliánssal ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 100,000.00
Details...Bookmark
529 - BriliánskoNagyhazi Gallery
csiszolás: R1 (Old Cut), szín: TCr (Top Crystal), tisztaság: Vs (Very Small); súly: 1,86 ct (Carat)
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,400,000.00
Details...Bookmark
530 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Pest, 1940 körül, 14 k arany, 7 db briliánssal, cca 1,80 ct, R1, 2TCr, VsSi, 7,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 320,000.00 - 450,000.00
Details...Bookmark
531 - SmaragdNagyhazi Gallery
Kolumbia, eredeti certifikáttal, súly: 7,617 ct, csiszolás: nyolcszögletu, szín: középesen eros zöld szí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,600,000.00 - 3,400,000.00
Details...Bookmark
532 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany jelzéssel, karmazált fazonban 1db burmai rubin 5,2 ct, 52 db briliáns 2,64 ct, MWVVs, 9,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
533 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany és ezüst, "SR mesterjegy", csüngos virágforma, abgedekt foglalá...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
535 - MelltuNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, festett zománcos noi profil 20 db briliáns és 4 db gyémánt kereteléssel, cca ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 260,000.00 - 380,000.00
Details...Bookmark
536 - LáncNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, egymásba kapcsolódó szemek, kék zománcdíszes nyelves záródású cs...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 190,000.00
Details...Bookmark
537 - BriliánskoNagyhazi Gallery
csiszolás: R1 (Old Cut), szín: TCr - Cr (Top Crystal - Crystal), tisztaság: Vs (Very Small), súly: 3,98 ct (Carat)
Bidding Has ConcludedEstimate : 4,000,000.00 - 5,500,000.00
Details...Bookmark
538 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, szerelheto ékszer középtagja, masni forma, azsúr foglalásban 138 db bri...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,600,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
539 - MelltuNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, ovális kagylós valódi gyöngyös keretben hajfürt tartóval, tu rész javí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
540 - Nyaklánc óraNagyhazi Gallery
francia, "Cartier Paris", 1911, platina szögletes tok és lánc, 330 db gyémánt díszítéssel, cca 1,5...
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,000,000.00 - 3,000,000.00
Details...Bookmark
541 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, platina, karmos foglalásban 1 db briliáns, cca 1,25 ct, MFMWSi, és 2 db briliáns, ACrSi, 4,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00 - 1,100,000.00
Details...Bookmark
542 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k fehér arany, aliane fazonban 3 db briliánssal, cca 2,10 ct, FMTCrVsSi, 4,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 500,000.00 - 900,000.00
Details...Bookmark
543 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, 14 k arany és ezüst, boutone foglalásban 2 db briliáns cca 2 ct, R1TCrVsSi és 2 db briliáns cca 0...
Bidding Has ConcludedEstimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
Details...Bookmark
544 - NyakékNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, kagylós leveles, zománcos csüngos középtagon 2 db rubin, 15 db gyöngyös dí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 170,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
545 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
Prága, 19. sz. vége, 18 k arany, "MG" mesterjegy, pajzs formán leveles rátéten 1 db briliáns, cca 0,10 ct, R...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
547 - CsokornásfaNagyhazi Gallery
Erdély, 1600 évek közepe, arany, rubin és zománcfestés díszítéssel, dobozában, br. 74,8 g; d: 6,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,200,000.00 - 4,800,000.00
Details...Bookmark
548 - MelltuNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, aranyozott ezüst, "BR" mesterjegy, karéjos keretben 1 db cabouchon malachit kovel, 6 db zöl...
Bidding Has ConcludedEstimate : 36,000.00 - 55,000.00
Details...Bookmark
549 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 14 k arany, karmos foglalásban 2 db gyémánttal, cca 0,25 ct, GyCrSi, eredeti dobozában, 3,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
550 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, fémjel nélkül, virág forma,10 db briliánssal, cca 0,50 ct, MTCrSi, 8 db smaragddal...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark