Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview27.11.2004 - 09.12.2004

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Evoeszközkészlet, 12 személyes, 72 db -os501 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 72 db -os
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, "MM" mesterjegy, három hasonló szecessziós virágdíszu véggel, 12 db evokan&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 360,000.00 - 480,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca502 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, Pásztor és Teitsch mesterjegy, téglalap forma karéjos fogóval, gyümölcsös b...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca503 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Bachruch jelzéssel, "AT" mesterjegy, neobarokk nyolckaréjos forma vonalas bo...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Evoeszközkészlet, 12 személyes, 155 db -os504 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 155 db -os
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. elso harmada, ezüst, Keszler Testvérek, vágott angol nyéllel, 12 db evokanál, evovilla, evokés, vacsorav...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000,000.00 - 1,300,000.00
 
 
Details...Bookmark
Evoeszközkészlet, 12 személyes, 70 db -os505 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 70 db -os
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1867 - 72 között, ezüst, "TGy" és "GJ" mesterjegyek, hegeduvégu nyéllel, csúcsos m...
Bidding Has Concluded
Estimate : 400,000.00 - 550,000.00
 
 
Details...Bookmark
Nyitott férfi zsebóra és tisztilánc506 - Nyitott férfi zsebóra és tisztilánc
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1867 - 1937 közötti behozatali jeggyel, "IWC" 14 k arany tok, gilosált vésett mintával és ut...
Bidding Has Concluded
Estimate : 190,000.00 - 260,000.00
 
 
Details...Bookmark
Iron507 - Iron
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arannyal lemezelt fémbetétes ceruza iron, 585 -ös finomságjelzéssel, gilosált, vésett ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 20,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu508 - Melltu
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany jelzéssel, búzakalász csokor 11 db briliánssal, cca 0,20 ct, ATCrSi, 29,6 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark
Duplafedelu férfi zsebóra509 - Duplafedelu férfi zsebóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1872 - 1902 közötti bécsi behozatali jeggyel, "Pateck", 14 k arany tok, vésett díszítéssel,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 130,000.00 - 200,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi szelence510 - Noi szelence
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "SB" mesterjegy, téglalap forma, zsanéros nyitódással, többféle ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Aranyérmék, 6 db511 - Aranyérmék, 6 db
Nagyhazi Gallery
20 Francs, 1851; 1857; 1860; 1864; 1896; 1910 évi veretek, 6,4 g /db
Bidding Has Concluded
Estimate : 85,000.00 - 150,000.00
 
 
Details...Bookmark
Duplafedelu férfi zsebóra512 - Duplafedelu férfi zsebóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1902 - 1922 közötti bécsi behozatali jeggyel, 14 k arany tok, gilosált díszítéssel, 15 köves ank...
Bidding Has Concluded
Estimate : 140,000.00 - 240,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karék513 - Karék
Nagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, 14 k arany, üreges kerek forma, vésett díszítéssel, 22,6 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 85,000.00
 
 
Details...Bookmark
Duplafedelu férfi zsebóra514 - Duplafedelu férfi zsebóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1867 - 1937 közötti behozatali jeggyel, "Movado", 14 k arany tok, arabszámos másodpercmutatós, sz...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyöngysor515 - Gyöngysor
Nagyhazi Gallery
csomósan fuzött, kétsoros tenyésztett 8 mm -es gyöngybol, 14 k fehér arany csattal virág formában, 4 db kise...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 260,000.00
 
 
Details...Bookmark
Duplafedelu férfi zsebóra516 - Duplafedelu férfi zsebóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1872 - 1902 közötti bécsi behozatali jeggyel, "IWC", 14 k arany tok, tok - szerkezet jelzett "IWC", a...
Bidding Has Concluded
Estimate : 360,000.00 - 550,000.00
 
 
Details...Bookmark
Nyitott, kulcsos noi zsebóra517 - Nyitott, kulcsos noi zsebóra
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 18 k arany tok, royalkék zománcdíszes virágcsokorban 8 db gyémánt (1 db ko hiányzik) kulcsfe...
Bidding Has Concluded
Estimate : 75,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karék518 - Karék
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, szalagdíszes rátéten 5 db türkizzel, nyelves záródással, 17,1 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karköto519 - Karköto
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany csattal, 5 soros tenyésztett gyöngysor, 150 db (6 mm-es) gyöngyszembol és 3 d...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karék520 - Karék
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, karéjos forma, kék zománc és gyöngy dísszel, 15,2 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Duplafedelu kulcsos noi zsebóra521 - Duplafedelu kulcsos noi zsebóra
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 18 k arany tok, gilosált és zománcdíszes, kulcsfelhúzású cilinder szerkezet, római sz&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 130,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Férfi karóra522 - Férfi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. utolsó harmada, "Audemars Piguet", 18 k arany jelzéssel, quartz, számlap, szerkezet, csat jelzett, B268...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,100,000.00 - 1,800,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kulcsos zsebóra523 - Kulcsos zsebóra
Nagyhazi Gallery
angol(?), 1732 -ben gyártott spingli, orsós gátszerkezetu zsebóra, kiegyenlíto csiga lánccal, kulcsos felhúzá...
Bidding Has Concluded
Estimate : 150,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu524 - Melltu
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, papagáj formában azsúrfoglalt 125 db briliáns, cca 2,50 ct, MTCrVsSi, 30 db smaragd cca...
Bidding Has Concluded
Estimate : 460,000.00 - 700,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyöngynyakék525 - Gyöngynyakék
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 9 soros tenyésztett gyöngysor, 1135 db 3 mm -es gyöngybol, 18 k fehér arany, 327 db briliánsok...
Bidding Has Concluded
Estimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karlánc függelékkel526 - Karlánc függelékkel
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, matt felületu pancer karlánc és kancsó formájú függelék,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru527 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 db burmai rubin 4,25 ct, 41 db briliáns 2,13 ct, MWVVs, 9 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi sportgyuru528 - Noi sportgyuru
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k fehér arany, oldalán áttört díszítéssel, fején 8 db briliánssal &#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 100,000.00
 
 
Details...Bookmark
Briliánsko529 - Briliánsko
Nagyhazi Gallery
csiszolás: R1 (Old Cut), szín: TCr (Top Crystal), tisztaság: Vs (Very Small); súly: 1,86 ct (Carat)
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000,000.00 - 1,400,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi sportgyuru530 - Noi sportgyuru
Nagyhazi Gallery
Pest, 1940 körül, 14 k arany, 7 db briliánssal, cca 1,80 ct, R1, 2TCr, VsSi, 7,1 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 320,000.00 - 450,000.00
 
 
Details...Bookmark
Smaragd531 - Smaragd
Nagyhazi Gallery
Kolumbia, eredeti certifikáttal, súly: 7,617 ct, csiszolás: nyolcszögletu, szín: középesen eros zöld szí...
Bidding Has Concluded
Estimate : 2,600,000.00 - 3,400,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru532 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany jelzéssel, karmazált fazonban 1db burmai rubin 5,2 ct, 52 db briliáns 2,64 ct, MWVVs, 9,9 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár533 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany és ezüst, "SR mesterjegy", csüngos virágforma, abgedekt foglalá...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fényképtartós függelék534 - Fényképtartós függelék
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, ovális forma, virágos rátéttel, 1 db türkizzel, 11,1 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 75,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu535 - Melltu
Nagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, festett zománcos noi profil 20 db briliáns és 4 db gyémánt kereteléssel, cca ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 260,000.00 - 380,000.00
 
 
Details...Bookmark
Lánc536 - Lánc
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, egymásba kapcsolódó szemek, kék zománcdíszes nyelves záródású cs...
Bidding Has Concluded
Estimate : 140,000.00 - 190,000.00
 
 
Details...Bookmark
Briliánsko537 - Briliánsko
Nagyhazi Gallery
csiszolás: R1 (Old Cut), szín: TCr - Cr (Top Crystal - Crystal), tisztaság: Vs (Very Small), súly: 3,98 ct (Carat)
Bidding Has Concluded
Estimate : 4,000,000.00 - 5,500,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu - függelék538 - Melltu - függelék
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, szerelheto ékszer középtagja, masni forma, azsúr foglalásban 138 db bri...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,600,000.00 - 2,400,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu539 - Melltu
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, ovális kagylós valódi gyöngyös keretben hajfürt tartóval, tu rész javí...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark
Nyaklánc óra540 - Nyaklánc óra
Nagyhazi Gallery
francia, "Cartier Paris", 1911, platina szögletes tok és lánc, 330 db gyémánt díszítéssel, cca 1,5...
Bidding Has Concluded
Estimate : 2,000,000.00 - 3,000,000.00
 
 
Details...Bookmark
Szoliter gyuru541 - Szoliter gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, platina, karmos foglalásban 1 db briliáns, cca 1,25 ct, MFMWSi, és 2 db briliáns, ACrSi, 4,5 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 600,000.00 - 1,100,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru542 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k fehér arany, aliane fazonban 3 db briliánssal, cca 2,10 ct, FMTCrVsSi, 4,2 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 500,000.00 - 900,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár543 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, 14 k arany és ezüst, boutone foglalásban 2 db briliáns cca 2 ct, R1TCrVsSi és 2 db briliáns cca 0...
Bidding Has Concluded
Estimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
 
 
Details...Bookmark
Nyakék544 - Nyakék
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, kagylós leveles, zománcos csüngos középtagon 2 db rubin, 15 db gyöngyös dí...
Bidding Has Concluded
Estimate : 170,000.00 - 260,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu - függelék545 - Melltu - függelék
Nagyhazi Gallery
Prága, 19. sz. vége, 18 k arany, "MG" mesterjegy, pajzs formán leveles rátéten 1 db briliáns, cca 0,10 ct, R...
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Függelék (un. többfunkciós ékszer)546 - Függelék (un. többfunkciós ékszer)
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, 14 k arany és ezüst, áttört kerek díszben 43 db briliáns és 39 db gyémánt ék...
Bidding Has Concluded
Estimate : 850,000.00 - 1,200,000.00
 
 
Details...Bookmark
Csokornásfa547 - Csokornásfa
Nagyhazi Gallery
Erdély, 1600 évek közepe, arany, rubin és zománcfestés díszítéssel, dobozában, br. 74,8 g; d: 6,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 3,200,000.00 - 4,800,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu548 - Melltu
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, aranyozott ezüst, "BR" mesterjegy, karéjos keretben 1 db cabouchon malachit kovel, 6 db zöl...
Bidding Has Concluded
Estimate : 36,000.00 - 55,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár549 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 14 k arany, karmos foglalásban 2 db gyémánttal, cca 0,25 ct, GyCrSi, eredeti dobozában, 3,5 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru550 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, fémjel nélkül, virág forma,10 db briliánssal, cca 0,50 ct, MTCrSi, 8 db smaragddal...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark