Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview27.11.2004 - 09.12.2004

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Evoeszközkészlet, 12 személyes, 72 db -os501 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 72 db -os
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, "MM" mesterjegy, három hasonló szecessziós virágdíszu véggel, 12 db evokan&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 360,000.00 - 480,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca502 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, Pásztor és Teitsch mesterjegy, téglalap forma karéjos fogóval, gyümölcsös b...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca503 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Bachruch jelzéssel, "AT" mesterjegy, neobarokk nyolckaréjos forma vonalas bo...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Evoeszközkészlet, 12 személyes, 155 db -os504 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 155 db -os
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. elso harmada, ezüst, Keszler Testvérek, vágott angol nyéllel, 12 db evokanál, evovilla, evokés, vacsorav...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000,000.00 - 1,300,000.00
 
 
Details...Bookmark
Evoeszközkészlet, 12 személyes, 70 db -os505 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 70 db -os
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1867 - 72 között, ezüst, "TGy" és "GJ" mesterjegyek, hegeduvégu nyéllel, csúcsos m...
Bidding Has Concluded
Estimate : 400,000.00 - 550,000.00
 
 
Details...Bookmark
Nyitott férfi zsebóra és tisztilánc506 - Nyitott férfi zsebóra és tisztilánc
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1867 - 1937 közötti behozatali jeggyel, "IWC" 14 k arany tok, gilosált vésett mintával és ut...
Bidding Has Concluded
Estimate : 190,000.00 - 260,000.00
 
 
Details...Bookmark
Iron507 - Iron
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arannyal lemezelt fémbetétes ceruza iron, 585 -ös finomságjelzéssel, gilosált, vésett ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 20,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu508 - Melltu
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany jelzéssel, búzakalász csokor 11 db briliánssal, cca 0,20 ct, ATCrSi, 29,6 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark
Duplafedelu férfi zsebóra509 - Duplafedelu férfi zsebóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1872 - 1902 közötti bécsi behozatali jeggyel, "Pateck", 14 k arany tok, vésett díszítéssel,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 130,000.00 - 200,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi szelence510 - Noi szelence
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "SB" mesterjegy, téglalap forma, zsanéros nyitódással, többféle ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark