502 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, Pásztor és Teitsch mesterjegy, téglalap forma karéjos fogóval, gyümölcsös b...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
503 - TálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Bachruch jelzéssel, "AT" mesterjegy, neobarokk nyolckaréjos forma vonalas bo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
504 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 155 db -osNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. elso harmada, ezüst, Keszler Testvérek, vágott angol nyéllel, 12 db evokanál, evovilla, evokés, vacsorav...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,300,000.00
Details...Bookmark
507 - IronNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arannyal lemezelt fémbetétes ceruza iron, 585 -ös finomságjelzéssel, gilosált, vésett ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 20,000.00
Details...Bookmark
508 - MelltuNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany jelzéssel, búzakalász csokor 11 db briliánssal, cca 0,20 ct, ATCrSi, 29,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
510 - Noi szelenceNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "SB" mesterjegy, téglalap forma, zsanéros nyitódással, többféle ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark