Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview27.11.2004 - 09.12.2004

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Cukorszóró301 - Cukorszóró
Nagyhazi Gallery
Pozsonyvártelek, 1845(?), antik ezüst, "BT" és "W" évbetuk, cizellált talpon, 98,6 g; m: 12,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 32,000.00 - 50,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fuszertartó302 - Fuszertartó
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Franz Rumwolf, áttört kagylós díszu neorokokó test, kiveheto betét...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 24,000.00
 
 
Details...Bookmark
Talpaspohár303 - Talpaspohár
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel, öntött szololeveles dísszel, 44,6 g; m: 9,3 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 7,000.00 - 12,000.00
 
 
Details...Bookmark
Vodkáspohár, 6 db304 - Vodkáspohár, 6 db
Nagyhazi Gallery
Kiev és Moszkva, 19. sz. vége és 1876, ezüst, felületén vésett díszítéssel, 113,8 g; m: 4,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 42,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Pohár305 - Pohár
Nagyhazi Gallery
Moszkva, 1862, ezüst, "AR" ismeretlen cirillbetus mesterjegy, niellós díszítéssel, két medalionban váro...
Bidding Has Concluded
Estimate : 22,000.00 - 34,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukordoboz306 - Cukordoboz
Nagyhazi Gallery
német, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, "BN" mesterjegy, gilosált díszítéssel, négy öntött...
Bidding Has Concluded
Estimate : 130,000.00 - 200,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínálótál307 - Kínálótál
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Hermann Südfeld, ovális forma szololeveles fülekkel, öblében gépi ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukordoboz308 - Cukordoboz
Nagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, "KA" mesterjegy, trébelt hólyagos és rózsamintás díszítéss...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Teáskanna309 - Teáskanna
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1840, antik ezüst, csont nyéllel és fogóval, kis horpadások, "AZ" mesterjegy, 481,1 g; m: 14cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 95,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca310 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, "WSz" mesterjegy, karéjos forma virágos bordürrel, 265,6 g, 18,5*28 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 80,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukordoboz311 - Cukordoboz
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, gilosált díszítéssel, négy öntött lábon, kulcs hián...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Piperekészlet egy darabja312 - Piperekészlet egy darabja
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1863, antik ezüst, zsanérosan nyitódó fedéllel, nyolszögletu csiszolt üveg, Mayerhoffer és Klinko...
Bidding Has Concluded
Estimate : 16,000.00 - 30,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukordoboz313 - Cukordoboz
Nagyhazi Gallery
német, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, vésett díszu, kerek fogóval, négy préselt lemez lábon, "JAK&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó pár314 - Gyertyatartó pár
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1859, antik ezüst, Jacob Abel(?), fémnyomott és trébelt, hólyagos és rózsamintás dísszel, 37...
Bidding Has Concluded
Estimate : 140,000.00 - 200,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kiönto315 - Kiönto
Nagyhazi Gallery
Buda, 1843, antik ezüst, "Josephus Gretschl" mesterjeggyel, "G" ellenorzo betuvel, trébelt bordázott test, elef&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 150,000.00 - 240,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukordoboz316 - Cukordoboz
Nagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, "RG" mesterjegy, hólyagos díszítéssel, belül aranyozva, 413,7 g; m:13 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukordoboz317 - Cukordoboz
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Bihari István, oldalán hólyagos dísz, négy öntött lábon, &quo...
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 80,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukortartó318 - Cukortartó
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Klein Mór, fémnyomott kráter forma, vonalas tagolással, 452,6 g; m: 14,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínálótálka319 - Kínálótálka
Nagyhazi Gallery
Moszkva, 1892, ezüst, cirillbetus Alexej Sztyepanov, vésett virágokkal, monogramm mezovel, 133 g; m: 11,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 50,000.00
 
 
Details...Bookmark
Vajasdézsa320 - Vajasdézsa
Nagyhazi Gallery
Bécs(?), 1856, antik ezüst, "AK" mesterjegy, bordás íves tagolásokkal, "JA" monogramm vésettel, 16...
Bidding Has Concluded
Estimate : 48,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Pohártartó321 - Pohártartó
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1852, antik ezüst, Vincenz Blasowitz, áttört szolofürtös pohártartó levél alakú tálk...
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Desszertes tálka322 - Desszertes tálka
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Horváth Béla, áttört mélyöblu kerek forma rózsás dísszel, h...
Bidding Has Concluded
Estimate : 65,000.00 - 100,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínáló323 - Kínáló
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, ezüst, 800 -as finomságjelzés, trébelt ovális forma, hólyagos dísszel, 468,8 g; 22,5*30 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínálótál324 - Kínálótál
Nagyhazi Gallery
Pest, 1867 - 1937 közötti jeggyel, ezüst, Albrecht István, áttört virágmintás peremmel, három önt&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 44,000.00
 
 
Details...Bookmark
Koppantótálka325 - Koppantótálka
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1847, antik ezüst, "IS" mesterjegy, piskóta forma karéjos peremmel, 107,1 g, h: 18,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 20,000.00 - 40,000.00
 
 
Details...Bookmark
Névjegytartó tálca326 - Névjegytartó tálca
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1861, antik ezüst, "Mayerhoffer" és "Klinkosch" mesterjegy, téglalap forma profilált peremmel, gr...
Bidding Has Concluded
Estimate : 26,000.00 - 60,000.00
 
 
Details...Bookmark
Koppantótálka327 - Koppantótálka
Nagyhazi Gallery
Pest, 1842, antik ezüst, "Laky Károly" és "Pesth" jelzéssel, piskóta forma virágos bordürrel,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 22,000.00 - 50,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó pár328 - Gyertyatartó pár
Nagyhazi Gallery
Pest, 1866, antik ezüst, Cseh Pál, gilosált és vésett díszítéssel, "H.I.K." monogramm kagylós...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Teáskészlet, 3 db -os329 - Teáskészlet, 3 db -os
Nagyhazi Gallery
német(?), 19. sz. utolsó harmada, ezüst, "AMD" jelzés, 800 -as finomságjelzés, trébelt kagylós vir...
Bidding Has Concluded
Estimate : 190,000.00 - 280,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó pár330 - Gyertyatartó pár
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1862, antik ezüst, Theophil Leutner, fémnyomott, trébelt, poncolt mintás kerek talp és szár, rózsamint...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 240,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca331 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Vincenz Czokally, ovális forma karéjos széllel, öblében vésett d&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 110,000.00 - 190,000.00
 
 
Details...Bookmark
Talpaspohár332 - Talpaspohár
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "AW" mesterjegy, gilosált és gépivésett díszítéssel, üres mon...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 24,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fuszerszóró333 - Fuszerszóró
Nagyhazi Gallery
19. sz. elso harmada, antik ezüst, 13 lat finomságjelzés, "FW" mesterjelzés, körte alakú test, domborúa...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 22,000.00
 
 
Details...Bookmark
Talpaspohár334 - Talpaspohár
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "AW" mesterjegy, gilosált és gépivésett díszítéssel, üres mon...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 24,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukorszóró335 - Cukorszóró
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, csiszolt üveg testtel, Breitner Sándor, nettó 17 g, m: 11,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 16,000.00 - 30,000.00
 
 
Details...Bookmark
Talpaspohár336 - Talpaspohár
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "AW" mesterjegy, gilosált és gépivésett dísszel, üres monogramm mezovel...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 24,000.00
 
 
Details...Bookmark
Teáskészlet, 4 db -os337 - Teáskészlet, 4 db -os
Nagyhazi Gallery
angol, 20. sz. eleje, ezüst, "Sterling 288 Pat Applid" jelzéssel, préselt, nyolcszögletu bordázott test, elef...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínáló338 - Kínáló
Nagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Klein M. Henrik, trébelt kerek hólyagos forma, 300,5 g; d: 24 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Talpas kínálótál339 - Talpas kínálótál
Nagyhazi Gallery
1867 - 1902 közötti behozatali jeggyel, ezüst, Wilhelm Binder, Schwab Gründ, fémnyomott kerek forma, gépi vésett ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca340 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "Láng testvérek" jelzéssel, kerek forma hólyagos keskeny peremmel, 389,7 g; d: 26...
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fedeles díszserleg341 - Fedeles díszserleg
Nagyhazi Gallery
Lemberg, 1835, antik ezüst, "IM" mesterjegy, trébelt karéjok rózsamintás díszítéssel, szár...
Bidding Has Concluded
Estimate : 340,000.00 - 550,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fedeles díszserleg342 - Fedeles díszserleg
Nagyhazi Gallery
Lemberg, 1835, antik ezüst, "IM" mesterjegy, trébelt karéjok rózsamintás díszítéssel, szár...
Bidding Has Concluded
Estimate : 340,000.00 - 550,000.00
 
 
Details...Bookmark
Teáskanna343 - Teáskanna
Nagyhazi Gallery
holland, 19. sz. második fele, ezüst, "BSI" mesterjegy, trébelt zsánerjelenettel és növényi ornamentik&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 340,000.00 - 550,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó pár344 - Gyertyatartó pár
Nagyhazi Gallery
Csehszlovákia, 1929, ezüst, "MV" mesterjegy, 800 -as finomságjelzés, préselt, vésett mintás egyenes bor...
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálaló345 - Tálaló
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Vincencz Carl Dub, kerek forma szalagfuzött bordürrel, 1347,6 g; d: 29 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 250,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fedeles kókuszserleg346 - Fedeles kókuszserleg
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1816, antik ezüst, "TS" mesterjegy és 1810 - 24 közötti adóbélyeg, kókuszdió test ez...
Bidding Has Concluded
Estimate : 150,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kiönto347 - Kiönto
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1867 - 1872 között jeggyel, ezüst, Mayerhoffer és Klinkosch, csont füllel, négy öntött maszkos l&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 150,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Serleg348 - Serleg
Nagyhazi Gallery
Debrecen, 1850 körül, antik ezüst, Emerikus Kápolnási, hólyagos tagolásokkal, szélén ajándéko...
Bidding Has Concluded
Estimate : 38,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ládika349 - Ládika
Nagyhazi Gallery
német, 19. sz. vége, ezüst, monarchiás behozatali jeggyel, áttört díszítéssel, sarkain öntött...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fuszertartó350 - Fuszertartó
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1830 körül, antik ezüst, Andreas Weichesmüller, plasztikus hattyú forma, lábon kagylós leveles dí...
Bidding Has Concluded
Estimate : 26,000.00 - 60,000.00
 
 
Details...Bookmark