INTERNATIONAL AUCTION Nr.114

Auction CurrencyEUR Auction LocationBelgium In Person Previewfrom MAY 2th till MAY 9th daily from 10-12u. and from 14-20 u.

Auction Details

Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
MICHEL CLAUDE CLODION  1738-1814 Franse School:BACCHANTEN51 - MICHEL CLAUDE CLODION 1738-1814 Franse School:BACCHANTEN
De Vuyst
MICHEL CLAUDE CLODION 1738-1814 Franse School: BACCHANTEN Sculptuur - Brons - Donkerbruine patina Sig. 1762 - H.61 Br.28,5 19de eeuwse geut (zie afbe
Bidding Has Concluded
Estimate : 3,500.00 - 4,000.00
 
 
Details...Bookmark
MICHEL CLAUDE CLODION  1738-1814 Franse School:BACCHANTENFAMILIE (CA. 1880-1900)52 - MICHEL CLAUDE CLODION 1738-1814 Franse School:BACCHANTENFAMILIE (CA. 1880-1900)
De Vuyst
MICHEL CLAUDE CLODION 1738-1814 Franse School: BACCHANTENFAMILIE (CA. 1880-1900) Sculptuur - Terracotta - Gepatineerd - Sig. H.57,5 Br.40
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,800.00 - 2,000.00
 
 
Details...Bookmark
OSCAR CODDRON  1881-1963 Belgische School:TERNEUZEN53 - OSCAR CODDRON 1881-1963 Belgische School:TERNEUZEN
De Vuyst
OSCAR CODDRON 1881-1963 Belgische School: TERNEUZEN Doek - Sig. - 55 x 55 Verso resten etiket tentoonstelling Tent.: Exposition de Tournai, 1926 (zie
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,400.00 - 1,800.00
 
 
Details...Bookmark
GEORGES COLLIGNON  1923-2002 Belgische School:COMPOSITIE (1948)54 - GEORGES COLLIGNON 1923-2002 Belgische School:COMPOSITIE (1948)
De Vuyst
GEORGES COLLIGNON 1923-2002 Belgische School: COMPOSITIE (1948) Aquarel - Sig. '48 - 26 x 34 Lit.: "Georges Collignon - Abstracte schilder...
Bidding Has Concluded
Estimate : 950.00 - 1,100.00
 
 
Details...Bookmark
GEORGES COLLIGNON  1923-2002 Belgische School:PLATNER (1969)55 - GEORGES COLLIGNON 1923-2002 Belgische School:PLATNER (1969)
De Vuyst
GEORGES COLLIGNON 1923-2002 Belgische School: PLATNER (1969) Zwartkrijttekening - Sig. - 65 x 50
Bidding Has Concluded
Estimate : 550.00 - 650.00
 
 
Details...Bookmark
LEO COPERS  1947- Belgische School:ROTSBLOK WAAROP VLEUGELS FLAPPEREN56 - LEO COPERS 1947- Belgische School:ROTSBLOK WAAROP VLEUGELS FLAPPEREN
De Vuyst
LEO COPERS 1947- Belgische School: ROTSBLOK WAAROP VLEUGELS FLAPPEREN Gouache - Sig. met tekst - 54 x 72
Bidding Has Concluded
Estimate : 750.00 - 1,000.00
 
 
Details...Bookmark
CORNEILLE  1922- Nederlandse School:ENTRE FEMME ET CHAT57 - CORNEILLE 1922- Nederlandse School:ENTRE FEMME ET CHAT
De Vuyst
CORNEILLE 1922- Nederlandse School: ENTRE FEMME ET CHAT Sculptuur - Brons - Blauwgroene patina Sig. '97 - Ex. nr. 2/8 - H.30,5 Br.23,5 Met foto...
Bidding Has Concluded
Estimate : 3,000.00 - 3,600.00
 
 
Details...Bookmark
CORNEILLE  1922- Nederlandse School:VROUW EN VOGEL58 - CORNEILLE 1922- Nederlandse School:VROUW EN VOGEL
De Vuyst
CORNEILLE 1922- Nederlandse School: VROUW EN VOGEL Pentekening - Sig. Paris 15 oct. '91 met tekst 22 x 15
Bidding Has Concluded
Estimate : 900.00 - 1,200.00
 
 
Details...Bookmark
CORNEILLE  1922- Nederlandse School:L'OISEAU HABITE LES SONGES59 - CORNEILLE 1922- Nederlandse School:L'OISEAU HABITE LES SONGES
De Vuyst
CORNEILLE 1922- Nederlandse School: L'OISEAU HABITE LES SONGES Broche - Brons - Gepolijst Verso sig. met titel - II/III - H.7 Br.6 Met originee...
Bidding Has Concluded
Estimate : 800.00 - 1,000.00
 
 
Details...Bookmark
CORNEILLE  1922- Nederlandse School:FRÉNÉSIE PRINTANIÈRE60 - CORNEILLE 1922- Nederlandse School:FRÉNÉSIE PRINTANIÈRE
De Vuyst
CORNEILLE 1922- Nederlandse School: FRÉNÉSIE PRINTANIÈRE Broche - Zilver - Verso sig. met titel - 11/30 H.4,5 Br.5 Met origineel Cor...
Bidding Has Concluded
Estimate : 600.00 - 800.00
 
 
Details...Bookmark
CORNEILLE  1922- Nederlandse School:LE DIVAN FLEURI (1975)61 - CORNEILLE 1922- Nederlandse School:LE DIVAN FLEURI (1975)
De Vuyst
CORNEILLE 1922- Nederlandse School: LE DIVAN FLEURI (1975) Kleurzeefdruk - Op Fabriano papier - Sig. met potl ood '75 - 93/100 - V.B. - 36 x 45...
Bidding Has Concluded
Estimate : 250.00 - 300.00
 
 
Details...Bookmark
HERMAN COURTENS  1884-1956 Belgische School:STILLEVEN61A - HERMAN COURTENS 1884-1956 Belgische School:STILLEVEN
De Vuyst
HERMAN COURTENS 1884-1956 Belgische School: STILLEVEN Paneel - Sig. - 36,5 x 46 (zie afbeelding)
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,400.00 - 1,800.00
 
 
Details...Bookmark
FLORENT CRABEELS  1829-1896 Belgische School:LANDSCHAP MET KOEIEN62 - FLORENT CRABEELS 1829-1896 Belgische School:LANDSCHAP MET KOEIEN
De Vuyst
FLORENT CRABEELS 1829-1896 Belgische School: LANDSCHAP MET KOEIEN Doek - Sig. - 29 x 42
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000.00 - 1,400.00
 
 
Details...Bookmark
FLORENT CRABEELS  1829-1896 Belgische School:RIVIERGEZICHT MET ZEILBOOT63 - FLORENT CRABEELS 1829-1896 Belgische School:RIVIERGEZICHT MET ZEILBOOT
De Vuyst
FLORENT CRABEELS 1829-1896 Belgische School: RIVIERGEZICHT MET ZEILBOOT Olieverf op doek op karton - Sig. - 10 x 19
Bidding Has Concluded
Estimate : 600.00 - 800.00
 
 
Details...Bookmark
CRETEN-GEORGE  1887-1966 Belgische School:LA CHEMINÉE (1920)64 - CRETEN-GEORGE 1887-1966 Belgische School:LA CHEMINÉE (1920)
De Vuyst
CRETEN-GEORGE 1887-1966 Belgische School: LA CHEMINÉE (1920) Olieverf op karton - Sig. '20 - 70,5 x 60,5 (zie afbeelding)
Bidding Has Concluded
Estimate : 2,800.00 - 3,200.00
 
 
Details...Bookmark
ALFRED CRICK  1858-1931 Belgische School:LE GAVROCHE65 - ALFRED CRICK 1858-1931 Belgische School:LE GAVROCHE
De Vuyst
ALFRED CRICK 1858-1931 Belgische School: LE GAVROCHE Sculptuur - Brons - Bruine patina Sig. 1891 met titel - Met stempel "FONrie Nle des BRONZ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 2,800.00 - 3,000.00
 
 
Details...Bookmark
RONNIE CUTRONE  1948- Amerikaanse School:COMPOSITIE66 - RONNIE CUTRONE 1948- Amerikaanse School:COMPOSITIE
De Vuyst
RONNIE CUTRONE 1948- Amerikaanse School: COMPOSITIE Aquarel en houtskool - Sig. 1992 - 74,5 x 104,5
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000.00 - 1,400.00
 
 
Details...Bookmark
SALVADOR DALI  1904-1989 Spaanse School:CASTOR & POLLUX67 - SALVADOR DALI 1904-1989 Spaanse School:CASTOR & POLLUX
De Vuyst
SALVADOR DALI 1904-1989 Spaanse School: CASTOR & POLLUX Lot van 2 sculpturen - Kandelaars - Messing - Verz ilverde patina - Sig. (elk) - Ex. nr...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,300.00 - 1,600.00
 
 
Details...Bookmark
JOSEPH DE BELDER  1871-1927 Belgische School:BLOEMENSTILLEVEN68 - JOSEPH DE BELDER 1871-1927 Belgische School:BLOEMENSTILLEVEN
De Vuyst
JOSEPH DE BELDER 1871-1927 Belgische School: BLOEMENSTILLEVEN Doek - Sig. - 55 x 60
Bidding Has Concluded
Estimate : 850.00 - 1,000.00
 
 
Details...Bookmark
GASTON DE BIEMME 19E-20E EEUW Belgische School:DUINEN69 - GASTON DE BIEMME 19E-20E EEUW Belgische School:DUINEN
De Vuyst
GASTON DE BIEMME 19E-20E EEUW Belgische School: DUINEN Doek - Sig. - 40,5 x 70
Bidding Has Concluded
Estimate : 1.00 - 2.00
 
 
Details...Bookmark
JULES DE BRUYCKER  1870-1945 Belgische School:VIEILLARD (1921)70 - JULES DE BRUYCKER 1870-1945 Belgische School:VIEILLARD (1921)
De Vuyst
JULES DE BRUYCKER 1870-1945 Belgische School: VIEILLARD (1921) Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood met onde rschrift - 20/75 - 39,8 x 30 Lit.:
Bidding Has Concluded
Estimate : 700.00 - 800.00
 
 
Details...Bookmark
GUSTAAF DE BRUYNE  1914-1981 Belgische School:HERINNERING (1964)71 - GUSTAAF DE BRUYNE 1914-1981 Belgische School:HERINNERING (1964)
De Vuyst
GUSTAAF DE BRUYNE 1914-1981 Belgische School: HERINNERING (1964) Lot van 3 burijngravures - Op Japans papier - Alle n sig. met potlood - 1e staat - S
Bidding Has Concluded
Estimate : 450.00 - 550.00
 
 
Details...Bookmark
CONSTANT DE BUSSCHERE  1876-1951 Belgische School:PAARDENKAR IN DE SNEEUW72 - CONSTANT DE BUSSCHERE 1876-1951 Belgische School:PAARDENKAR IN DE SNEEUW
De Vuyst
CONSTANT DE BUSSCHERE 1876-1951 Belgische School: PAARDENKAR IN DE SNEEUW Paneel - Sig. - 40 x 49
Bidding Has Concluded
Estimate : 650.00 - 850.00
 
 
Details...Bookmark
PIERRE DE CLAUSADE  1910-1976 Franse School:AU BORD DE L'ÉTANG73 - PIERRE DE CLAUSADE 1910-1976 Franse School:AU BORD DE L'ÉTANG
De Vuyst
PIERRE DE CLAUSADE 1910-1976 Franse School: AU BORD DE L'ÉTANG Doek - Sig. - 54,5 x 73
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000.00 - 1,200.00
 
 
Details...Bookmark
JAN DE CLERCK  1881-1962 Belgische School:STRANDGEZICHT74 - JAN DE CLERCK 1881-1962 Belgische School:STRANDGEZICHT
De Vuyst
JAN DE CLERCK 1881-1962 Belgische School: STRANDGEZICHT Aquarel - Sig. - 46,5 x 66,5
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000.00 - 1,200.00
 
 
Details...Bookmark
ALFONS DE CLERCQ  1868-1945 Belgische School:LANDSCHAP MET SCHAAPHERDER75 - ALFONS DE CLERCQ 1868-1945 Belgische School:LANDSCHAP MET SCHAAPHERDER
De Vuyst
ALFONS DE CLERCQ 1868-1945 Belgische School: LANDSCHAP MET SCHAAPHERDER Doek - Sig. - 98 x 79 (zie afbeelding)
Bidding Has Concluded
Estimate : 2,000.00 - 2,400.00
 
 
Details...Bookmark
JOS DE DECKER  1912-2000 Belgische School:DANSERS (1990)76 - JOS DE DECKER 1912-2000 Belgische School:DANSERS (1990)
De Vuyst
JOS DE DECKER 1912-2000 Belgische School: DANSERS (1990) Sculptuur - Brons - Bruine patina Sig. - Ex. 7/8 - Met stempel gieterij "De Groeve c ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 2,200.00 - 2,800.00
 
 
Details...Bookmark
PIETRO DE FRANCISCO  1873-1969 Italiaanse School:SCÈNE DE MARCHÉ77 - PIETRO DE FRANCISCO 1873-1969 Italiaanse School:SCÈNE DE MARCHÉ
De Vuyst
PIETRO DE FRANCISCO 1873-1969 Italiaanse School: SCÈNE DE MARCHÉ Doek - Sig. - 27 x 35
Bidding Has Concluded
Estimate : 550.00 - 750.00
 
 
Details...Bookmark
WILLIAM DEGOUVE DE NUNCQUES  1867-1935 Belgische School:VELDWERK78 - WILLIAM DEGOUVE DE NUNCQUES 1867-1935 Belgische School:VELDWERK
De Vuyst
WILLIAM DEGOUVE DE NUNCQUES 1867-1935 Belgische School: VELDWERK Kleurkrijttekening - Monogram - 37 x 49
Bidding Has Concluded
Estimate : 350.00 - 450.00
 
 
Details...Bookmark
AMÉDÉE DEGREEF  1878-1968 Belgische School:LANDSCHAP MET VIJVER79 - AMÉDÉE DEGREEF 1878-1968 Belgische School:LANDSCHAP MET VIJVER
De Vuyst
AMÉDÉE DEGREEF 1878-1968 Belgische School: LANDSCHAP MET VIJVER Doek - Sig. - 29 x 50
Bidding Has Concluded
Estimate : 950.00 - 1,100.00
 
 
Details...Bookmark
CHARLES DE GROUX  1825-1870 Belgische School:PROCESSIE80 - CHARLES DE GROUX 1825-1870 Belgische School:PROCESSIE
De Vuyst
CHARLES DE GROUX 1825-1870 Belgische School: PROCESSIE Zwartkrijttekening - Sig. - 33 x 46,5
Bidding Has Concluded
Estimate : 800.00 - 1,000.00
 
 
Details...Bookmark
FRANÇOIS JOSEPH DE HASPE  1874- Belgische School:ZUIDERS BERGDORP81 - FRANÇOIS JOSEPH DE HASPE 1874- Belgische School:ZUIDERS BERGDORP
De Vuyst
FRANÇOIS JOSEPH DE HASPE 1874- Belgische School: ZUIDERS BERGDORP Paneel - Sig. - 41 x 55
Bidding Has Concluded
Estimate : 250.00 - 350.00
 
 
Details...Bookmark
ANNE-PIERRE DE KAT  1881-1968 Belgische School:STILLEVEN MET APPEL - NATURE MORTE À LA POMME82 - ANNE-PIERRE DE KAT 1881-1968 Belgische School:STILLEVEN MET APPEL - NATURE MORTE À LA POMME
De Vuyst
ANNE-PIERRE DE KAT 1881-1968 Belgische School: STILLEVEN MET APPEL - NATURE MORTE À LA POMME Paneel - Sig. 1929 - 14,3 x 22,2 Lit.: wordt opge...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000.00 - 1,400.00
 
 
Details...Bookmark
ANNE-PIERRE DE KAT  1881-1968 Belgische School:MEISJESBUSTE (CA. 1907-1912)83 - ANNE-PIERRE DE KAT 1881-1968 Belgische School:MEISJESBUSTE (CA. 1907-1912)
De Vuyst
ANNE-PIERRE DE KAT 1881-1968 Belgische School: MEISJESBUSTE (CA. 1907-1912) Sculptuur - Terracotta - Sig. - H.47,2 Br.25 Barst
Bidding Has Concluded
Estimate : 700.00 - 1,000.00
 
 
Details...Bookmark
HENK DEKKER  1897-1957 Hollandse School:GEZICHT AAN DE VISCHAFSLAG TE OOSTENDE84 - HENK DEKKER 1897-1957 Hollandse School:GEZICHT AAN DE VISCHAFSLAG TE OOSTENDE
De Vuyst
HENK DEKKER 1897-1957 Hollandse School: GEZICHT AAN DE VISCHAFSLAG TE OOSTENDE Doek - Sig. '38 - 40 x 50 (zie afbeelding)
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,800.00 - 2,500.00
 
 
Details...Bookmark
WILLEM DE KOONING  1904-1997 Amerikaanse School:FIGURES IN A LANDSCAPE (1980)85 - WILLEM DE KOONING 1904-1997 Amerikaanse School:FIGURES IN A LANDSCAPE (1980)
De Vuyst
WILLEM DE KOONING 1904-1997 Amerikaanse School: FIGURES IN A LANDSCAPE (1980) Kleuroffsetlitho - Sig. met potlood '80 - a.p. 18/ 50 - 79,3 x 71...
Bidding Has Concluded
Estimate : 2,000.00 - 3,000.00
 
 
Details...Bookmark
JO DELAHAUT  1911-1992 Belgische School:COMPOSITIE MET ROOD EN ZWART86 - JO DELAHAUT 1911-1992 Belgische School:COMPOSITIE MET ROOD EN ZWART
De Vuyst
JO DELAHAUT 1911-1992 Belgische School: COMPOSITIE MET ROOD EN ZWART Collage - Sig. '61 - 12 x 7,5 Tent.: "Mini-collages" Gal. Saint-...
Bidding Has Concluded
Estimate : 500.00 - 700.00
 
 
Details...Bookmark
ALFRED DELAUNOIS  1875-1941 Belgische School:L'OFFICIANTE87 - ALFRED DELAUNOIS 1875-1941 Belgische School:L'OFFICIANTE
De Vuyst
ALFRED DELAUNOIS 1875-1941 Belgische School: L'OFFICIANTE Pastel en gouache - Sig. en monogram - 71 x 79 etiket van de kunstenaar Verso etiket ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,800.00 - 2,400.00
 
 
Details...Bookmark
GERARDUS JOH. DELFGAAUW  1882-1947 Nederlandse School:ZONNIG ERF MET KIPPEN88 - GERARDUS JOH. DELFGAAUW 1882-1947 Nederlandse School:ZONNIG ERF MET KIPPEN
De Vuyst
GERARDUS JOH. DELFGAAUW 1882-1947 Nederlandse School: ZONNIG ERF MET KIPPEN Doek - Sig. - 40 x 60
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,800.00 - 2,400.00
 
 
Details...Bookmark
PAUL DELVAUX  1897-1994 Belgische School:LA CHAMBRE (1979)89 - PAUL DELVAUX 1897-1994 Belgische School:LA CHAMBRE (1979)
De Vuyst
PAUL DELVAUX 1897-1994 Belgische School: LA CHAMBRE (1979) Vernis mou - Op Rives papier - Sig. met potlood - Datum in plaat 5-79 - 55/75 - V.B. - 50
Bidding Has Concluded
Estimate : 5,000.00 - 6,000.00
 
 
Details...Bookmark
PAUL DELVAUX  1897-1994 Belgische School:TWEE NAAKTEN (1971)90 - PAUL DELVAUX 1897-1994 Belgische School:TWEE NAAKTEN (1971)
De Vuyst
PAUL DELVAUX 1897-1994 Belgische School: TWEE NAAKTEN (1971) Ets - Op Rives papier - Sig. met potlood - Datum i n plaat 3-68 - 88/150 - 29,7 x 19,6 U
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,400.00 - 1,800.00
 
 
Details...Bookmark
BERNARD DE MAERE  1887-1954 Belgische School:NAAISTER IN INTERIEUR91 - BERNARD DE MAERE 1887-1954 Belgische School:NAAISTER IN INTERIEUR
De Vuyst
BERNARD DE MAERE 1887-1954 Belgische School: NAAISTER IN INTERIEUR Doek - Sig. - 70 x 60
Bidding Has Concluded
Estimate : 550.00 - 750.00
 
 
Details...Bookmark
VICTOR-EUGENE DE PAPELEU  1810-1881 Belgische School:ZOMERLANDSCHAP92 - VICTOR-EUGENE DE PAPELEU 1810-1881 Belgische School:ZOMERLANDSCHAP
De Vuyst
VICTOR-EUGENE DE PAPELEU 1810-1881 Belgische School: ZOMERLANDSCHAP Doek - Sig. met opdracht "à son ami W. Wyld" 38,5 x 63,7
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,700.00 - 2,000.00
 
 
Details...Bookmark
FRANS DEPOOTER  1898-1987 Belgische School:BOUQUET AUX ANCOLIES93 - FRANS DEPOOTER 1898-1987 Belgische School:BOUQUET AUX ANCOLIES
De Vuyst
FRANS DEPOOTER 1898-1987 Belgische School: BOUQUET AUX ANCOLIES Paneel - Sig. 1966 - 45 x 30 Verso etiket tentoonstelling Tent.: "Rétrosp...
Bidding Has Concluded
Estimate : 500.00 - 700.00
 
 
Details...Bookmark
JULES DE PRAETERE (PRATER)  1879-1947 Belgische School:CRUCHE AVEC FLEURS94 - JULES DE PRAETERE (PRATER) 1879-1947 Belgische School:CRUCHE AVEC FLEURS
De Vuyst
JULES DE PRAETERE (PRATER) 1879-1947 Belgische School: CRUCHE AVEC FLEURS Doek - Sig. - 80 x 65
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000.00 - 1,500.00
 
 
Details...Bookmark
JULES DE PRAETERE (PRATER)  1879-1947 Belgische School:STILLEVEN MET AARDBEIEN95 - JULES DE PRAETERE (PRATER) 1879-1947 Belgische School:STILLEVEN MET AARDBEIEN
De Vuyst
JULES DE PRAETERE (PRATER) 1879-1947 Belgische School: STILLEVEN MET AARDBEIEN Doek - Sig. '41 - 26 x 29,5 N.I.
Bidding Has Concluded
Estimate : 700.00 - 900.00
 
 
Details...Bookmark
RODOLF DE SAEGHER  1871-1941 Belgische School:RIVIEROEVER ONDER DE SNEEUW96 - RODOLF DE SAEGHER 1871-1941 Belgische School:RIVIEROEVER ONDER DE SNEEUW
De Vuyst
RODOLF DE SAEGHER 1871-1941 Belgische School: RIVIEROEVER ONDER DE SNEEUW Pastel - Sig. - 25,5 x 35
Bidding Has Concluded
Estimate : 500.00 - 700.00
 
 
Details...Bookmark
NIKI DE SAINT PHALLE  1930- Franse School:REMEMBER? (1970)97 - NIKI DE SAINT PHALLE 1930- Franse School:REMEMBER? (1970)
De Vuyst
NIKI DE SAINT PHALLE 1930- Franse School: REMEMBER? (1970) Kleurzeefdruk - Op Arches papier - Sig. met potloo d - 24/115 - V.B. - 67,5 x 48,1 N.I. Ui
Bidding Has Concluded
Estimate : 600.00 - 800.00
 
 
Details...Bookmark
NIKI DE SAINT PHALLE  1930- Franse School:JUNGLE II (SOLEIL ROUGE) (1993)98 - NIKI DE SAINT PHALLE 1930- Franse School:JUNGLE II (SOLEIL ROUGE) (1993)
De Vuyst
NIKI DE SAINT PHALLE 1930- Franse School: JUNGLE II (SOLEIL ROUGE) (1993) Kleurlitho - Sig. met potlood - 194/250 64 x 104,5
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000.00 - 1,200.00
 
 
Details...Bookmark
EDMOND DE SCHAMPHELEER  1824-1899 Belgische School:BOSRAND99 - EDMOND DE SCHAMPHELEER 1824-1899 Belgische School:BOSRAND
De Vuyst
EDMOND DE SCHAMPHELEER 1824-1899 Belgische School: BOSRAND Olieverf op papier op paneel - Stempel atelier van de kunstenaar (vervaagd) - 29,5 x 39
Bidding Has Concluded
Estimate : 200.00 - 300.00
 
 
Details...Bookmark