De Vuyst
INTERNATIONAL AUCTION Nr.114
INTERNATIONAL AUCTION Nr.114
Belgium
from MAY 2th till MAY 9th daily from 10-12u. and from 14-20 u.
2002 May 11
05:30
UTC-8 : PST/AKDT
51 -
MICHEL CLAUDE CLODION 1738-1814 Franse School:BACCHANTEN
De Vuyst
MICHEL CLAUDE CLODION 1738-1814 Franse School: BACCHANTEN Sculptuur - Brons - Donkerbruine patina Sig. 1762 - H.61 Br.28,5 19de eeuwse geut (zie afbe
Estimate : 3,500.00 - 4,000.00
52 -
MICHEL CLAUDE CLODION 1738-1814 Franse School:BACCHANTENFAMILIE (CA. 1880-1900)
De Vuyst
MICHEL CLAUDE CLODION 1738-1814 Franse School: BACCHANTENFAMILIE (CA. 1880-1900) Sculptuur - Terracotta - Gepatineerd - Sig. H.57,5 Br.40
Estimate : 1,800.00 - 2,000.00
53 -
OSCAR CODDRON 1881-1963 Belgische School:TERNEUZEN
De Vuyst
OSCAR CODDRON 1881-1963 Belgische School: TERNEUZEN Doek - Sig. - 55 x 55 Verso resten etiket tentoonstelling Tent.: Exposition de Tournai, 1926 (zie
Estimate : 1,400.00 - 1,800.00
54 -
GEORGES COLLIGNON 1923-2002 Belgische School:COMPOSITIE (1948)
De Vuyst
Estimate : 950.00 - 1,100.00
55 -
GEORGES COLLIGNON 1923-2002 Belgische School:PLATNER (1969)
De Vuyst
GEORGES COLLIGNON 1923-2002 Belgische School: PLATNER (1969) Zwartkrijttekening - Sig. - 65 x 50
Estimate : 550.00 - 650.00
56 -
LEO COPERS 1947- Belgische School:ROTSBLOK WAAROP VLEUGELS FLAPPEREN
De Vuyst
LEO COPERS 1947- Belgische School: ROTSBLOK WAAROP VLEUGELS FLAPPEREN Gouache - Sig. met tekst - 54 x 72
Estimate : 750.00 - 1,000.00
57 -
CORNEILLE 1922- Nederlandse School:ENTRE FEMME ET CHAT
De Vuyst
Estimate : 3,000.00 - 3,600.00
58 -
CORNEILLE 1922- Nederlandse School:VROUW EN VOGEL
De Vuyst
CORNEILLE 1922- Nederlandse School: VROUW EN VOGEL Pentekening - Sig. Paris 15 oct. '91 met tekst 22 x 15
Estimate : 900.00 - 1,200.00
59 -
CORNEILLE 1922- Nederlandse School:L'OISEAU HABITE LES SONGES
De Vuyst
Estimate : 800.00 - 1,000.00
60 -
CORNEILLE 1922- Nederlandse School:FRÉNÉSIE PRINTANIÈRE
De Vuyst
Estimate : 600.00 - 800.00
61 -
CORNEILLE 1922- Nederlandse School:LE DIVAN FLEURI (1975)
De Vuyst
Estimate : 250.00 - 300.00
61A -
HERMAN COURTENS 1884-1956 Belgische School:STILLEVEN
De Vuyst
HERMAN COURTENS 1884-1956 Belgische School: STILLEVEN Paneel - Sig. - 36,5 x 46 (zie afbeelding)
62 -
FLORENT CRABEELS 1829-1896 Belgische School:LANDSCHAP MET KOEIEN
De Vuyst
FLORENT CRABEELS 1829-1896 Belgische School: LANDSCHAP MET KOEIEN Doek - Sig. - 29 x 42
Estimate : 1,000.00 - 1,400.00
63 -
FLORENT CRABEELS 1829-1896 Belgische School:RIVIERGEZICHT MET ZEILBOOT
De Vuyst
FLORENT CRABEELS 1829-1896 Belgische School: RIVIERGEZICHT MET ZEILBOOT Olieverf op doek op karton - Sig. - 10 x 19
Estimate : 600.00 - 800.00
64 -
CRETEN-GEORGE 1887-1966 Belgische School:LA CHEMINÉE (1920)
De Vuyst
CRETEN-GEORGE 1887-1966 Belgische School: LA CHEMINÉE (1920) Olieverf op karton - Sig. '20 - 70,5 x 60,5 (zie afbeelding)
Estimate : 2,800.00 - 3,200.00
65 -
ALFRED CRICK 1858-1931 Belgische School:LE GAVROCHE
De Vuyst
Estimate : 2,800.00 - 3,000.00
66 -
RONNIE CUTRONE 1948- Amerikaanse School:COMPOSITIE
De Vuyst
RONNIE CUTRONE 1948- Amerikaanse School: COMPOSITIE Aquarel en houtskool - Sig. 1992 - 74,5 x 104,5
67 -
SALVADOR DALI 1904-1989 Spaanse School:CASTOR & POLLUX
De Vuyst
Estimate : 1,300.00 - 1,600.00
68 -
JOSEPH DE BELDER 1871-1927 Belgische School:BLOEMENSTILLEVEN
De Vuyst
JOSEPH DE BELDER 1871-1927 Belgische School: BLOEMENSTILLEVEN Doek - Sig. - 55 x 60
Estimate : 850.00 - 1,000.00
69 -
GASTON DE BIEMME 19E-20E EEUW Belgische School:DUINEN
De Vuyst
GASTON DE BIEMME 19E-20E EEUW Belgische School: DUINEN Doek - Sig. - 40,5 x 70
Estimate : 1.00 - 2.00
70 -
JULES DE BRUYCKER 1870-1945 Belgische School:VIEILLARD (1921)
De Vuyst
JULES DE BRUYCKER 1870-1945 Belgische School: VIEILLARD (1921) Ets - Op Japans papier - Sig. met potlood met onde rschrift - 20/75 - 39,8 x 30 Lit.:
Estimate : 700.00 - 800.00
71 -
GUSTAAF DE BRUYNE 1914-1981 Belgische School:HERINNERING (1964)
De Vuyst
GUSTAAF DE BRUYNE 1914-1981 Belgische School: HERINNERING (1964) Lot van 3 burijngravures - Op Japans papier - Alle n sig. met potlood - 1e staat - S
Estimate : 450.00 - 550.00
72 -
CONSTANT DE BUSSCHERE 1876-1951 Belgische School:PAARDENKAR IN DE SNEEUW
De Vuyst
CONSTANT DE BUSSCHERE 1876-1951 Belgische School: PAARDENKAR IN DE SNEEUW Paneel - Sig. - 40 x 49
Estimate : 650.00 - 850.00
73 -
PIERRE DE CLAUSADE 1910-1976 Franse School:AU BORD DE L'ÉTANG
De Vuyst
PIERRE DE CLAUSADE 1910-1976 Franse School: AU BORD DE L'ÉTANG Doek - Sig. - 54,5 x 73
Estimate : 1,000.00 - 1,200.00
74 -
JAN DE CLERCK 1881-1962 Belgische School:STRANDGEZICHT
De Vuyst
JAN DE CLERCK 1881-1962 Belgische School: STRANDGEZICHT Aquarel - Sig. - 46,5 x 66,5
75 -
ALFONS DE CLERCQ 1868-1945 Belgische School:LANDSCHAP MET SCHAAPHERDER
De Vuyst
ALFONS DE CLERCQ 1868-1945 Belgische School: LANDSCHAP MET SCHAAPHERDER Doek - Sig. - 98 x 79 (zie afbeelding)
Estimate : 2,000.00 - 2,400.00
76 -
JOS DE DECKER 1912-2000 Belgische School:DANSERS (1990)
De Vuyst
Estimate : 2,200.00 - 2,800.00
77 -
PIETRO DE FRANCISCO 1873-1969 Italiaanse School:SCÈNE DE MARCHÉ
De Vuyst
PIETRO DE FRANCISCO 1873-1969 Italiaanse School: SCÈNE DE MARCHÉ Doek - Sig. - 27 x 35
Estimate : 550.00 - 750.00
78 -
WILLIAM DEGOUVE DE NUNCQUES 1867-1935 Belgische School:VELDWERK
De Vuyst
WILLIAM DEGOUVE DE NUNCQUES 1867-1935 Belgische School: VELDWERK Kleurkrijttekening - Monogram - 37 x 49
Estimate : 350.00 - 450.00
79 -
AMÉDÉE DEGREEF 1878-1968 Belgische School:LANDSCHAP MET VIJVER
De Vuyst
AMÉDÉE DEGREEF 1878-1968 Belgische School: LANDSCHAP MET VIJVER Doek - Sig. - 29 x 50
Estimate : 950.00 - 1,100.00
80 -
CHARLES DE GROUX 1825-1870 Belgische School:PROCESSIE
De Vuyst
CHARLES DE GROUX 1825-1870 Belgische School: PROCESSIE Zwartkrijttekening - Sig. - 33 x 46,5
Estimate : 800.00 - 1,000.00
81 -
FRANÇOIS JOSEPH DE HASPE 1874- Belgische School:ZUIDERS BERGDORP
De Vuyst
FRANÇOIS JOSEPH DE HASPE 1874- Belgische School: ZUIDERS BERGDORP Paneel - Sig. - 41 x 55
Estimate : 250.00 - 350.00
82 -
ANNE-PIERRE DE KAT 1881-1968 Belgische School:STILLEVEN MET APPEL - NATURE MORTE À LA POMME
De Vuyst
83 -
ANNE-PIERRE DE KAT 1881-1968 Belgische School:MEISJESBUSTE (CA. 1907-1912)
De Vuyst
ANNE-PIERRE DE KAT 1881-1968 Belgische School: MEISJESBUSTE (CA. 1907-1912) Sculptuur - Terracotta - Sig. - H.47,2 Br.25 Barst
Estimate : 700.00 - 1,000.00
84 -
HENK DEKKER 1897-1957 Hollandse School:GEZICHT AAN DE VISCHAFSLAG TE OOSTENDE
De Vuyst
HENK DEKKER 1897-1957 Hollandse School: GEZICHT AAN DE VISCHAFSLAG TE OOSTENDE Doek - Sig. '38 - 40 x 50 (zie afbeelding)
Estimate : 1,800.00 - 2,500.00
85 -
WILLEM DE KOONING 1904-1997 Amerikaanse School:FIGURES IN A LANDSCAPE (1980)
De Vuyst
Estimate : 2,000.00 - 3,000.00
86 -
JO DELAHAUT 1911-1992 Belgische School:COMPOSITIE MET ROOD EN ZWART
De Vuyst
Estimate : 500.00 - 700.00
87 -
ALFRED DELAUNOIS 1875-1941 Belgische School:L'OFFICIANTE
De Vuyst
Estimate : 1,800.00 - 2,400.00
88 -
GERARDUS JOH. DELFGAAUW 1882-1947 Nederlandse School:ZONNIG ERF MET KIPPEN
De Vuyst
GERARDUS JOH. DELFGAAUW 1882-1947 Nederlandse School: ZONNIG ERF MET KIPPEN Doek - Sig. - 40 x 60
89 -
PAUL DELVAUX 1897-1994 Belgische School:LA CHAMBRE (1979)
De Vuyst
PAUL DELVAUX 1897-1994 Belgische School: LA CHAMBRE (1979) Vernis mou - Op Rives papier - Sig. met potlood - Datum in plaat 5-79 - 55/75 - V.B. - 50
Estimate : 5,000.00 - 6,000.00
90 -
PAUL DELVAUX 1897-1994 Belgische School:TWEE NAAKTEN (1971)
De Vuyst
PAUL DELVAUX 1897-1994 Belgische School: TWEE NAAKTEN (1971) Ets - Op Rives papier - Sig. met potlood - Datum i n plaat 3-68 - 88/150 - 29,7 x 19,6 U
91 -
BERNARD DE MAERE 1887-1954 Belgische School:NAAISTER IN INTERIEUR
De Vuyst
BERNARD DE MAERE 1887-1954 Belgische School: NAAISTER IN INTERIEUR Doek - Sig. - 70 x 60
Estimate : 550.00 - 750.00
92 -
VICTOR-EUGENE DE PAPELEU 1810-1881 Belgische School:ZOMERLANDSCHAP
De Vuyst
VICTOR-EUGENE DE PAPELEU 1810-1881 Belgische School: ZOMERLANDSCHAP Doek - Sig. met opdracht "à son ami W. Wyld" 38,5 x 63,7
Estimate : 1,700.00 - 2,000.00
93 -
FRANS DEPOOTER 1898-1987 Belgische School:BOUQUET AUX ANCOLIES
De Vuyst
Estimate : 500.00 - 700.00
94 -
JULES DE PRAETERE (PRATER) 1879-1947 Belgische School:CRUCHE AVEC FLEURS
De Vuyst
JULES DE PRAETERE (PRATER) 1879-1947 Belgische School: CRUCHE AVEC FLEURS Doek - Sig. - 80 x 65
Estimate : 1,000.00 - 1,500.00
95 -
JULES DE PRAETERE (PRATER) 1879-1947 Belgische School:STILLEVEN MET AARDBEIEN
De Vuyst
JULES DE PRAETERE (PRATER) 1879-1947 Belgische School: STILLEVEN MET AARDBEIEN Doek - Sig. '41 - 26 x 29,5 N.I.
Estimate : 700.00 - 900.00
96 -
RODOLF DE SAEGHER 1871-1941 Belgische School:RIVIEROEVER ONDER DE SNEEUW
De Vuyst
RODOLF DE SAEGHER 1871-1941 Belgische School: RIVIEROEVER ONDER DE SNEEUW Pastel - Sig. - 25,5 x 35
Estimate : 500.00 - 700.00
97 -
NIKI DE SAINT PHALLE 1930- Franse School:REMEMBER? (1970)
De Vuyst
NIKI DE SAINT PHALLE 1930- Franse School: REMEMBER? (1970) Kleurzeefdruk - Op Arches papier - Sig. met potloo d - 24/115 - V.B. - 67,5 x 48,1 N.I. Ui
Estimate : 600.00 - 800.00
98 -
NIKI DE SAINT PHALLE 1930- Franse School:JUNGLE II (SOLEIL ROUGE) (1993)
De Vuyst
NIKI DE SAINT PHALLE 1930- Franse School: JUNGLE II (SOLEIL ROUGE) (1993) Kleurlitho - Sig. met potlood - 194/250 64 x 104,5
99 -
EDMOND DE SCHAMPHELEER 1824-1899 Belgische School:BOSRAND
De Vuyst
EDMOND DE SCHAMPHELEER 1824-1899 Belgische School: BOSRAND Olieverf op papier op paneel - Stempel atelier van de kunstenaar (vervaagd) - 29,5 x 39
572 Lots in this Session
Auctioneer Phone: (32) 09 348 54 40
De Vuyst
Lokeren, Belgium
(32) 09 348 54 40