1318 - Lote 13 billetes 10 (4), 15 (4), 50 Cènitms (2), 1 y 1,50 Pessetes (2). 13 Maig, 30 Setembre y 2 DesSoler & Llach
Bidding Has ConcludedStart Price : 15.00
1325 - Lote 4 billetes 0,25, 0,50 y 1 Pesseta. 24 Maig 1937. Aj. de BEGUES. AT-342, 343b, 344c, 345c; T-410Soler & Llach
Lote 4 billetes 0,25, 0,50 y 1 Pesseta. 24 Maig 1937. Aj. de BEGUES. AT-342, 343b, 344c, 345c; T-410, 411b, 412c, 413c. MBC+ y SC.
PAPER MONEY OF THE
Bidding Has ConcludedStart Price : 35.00
1352 - Serie 4 billetes 50 Cèntims (2), y 1 Pesseta (2). 10 Maig 1937. C.M. de BERGA. AT-422, 423a, 424, 42Soler & Llach
Serie 4 billetes 50 Cèntims (2), y 1 Pesseta (2). 10 Maig 1937. C.M. de BERGA. AT-422, 423a, 424, 425; T-498, 499a, 500, 501. MBC y MBC+.
PAPE...
1370 - Lote 4 billetes 25, 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta. 25 Agost 1937. Aj. de BLANES. AT-465, 465a, 466, 470Soler & Llach
Lote 4 billetes 25, 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta. 25 Agost 1937. Aj. de BLANES. AT-465, 465a, 466, 470; T-551, 551a, 552, 556. MBC a EBC.
PAPER ...
Bidding Has ConcludedStart Price : 40.00